Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha el akarnál tűnni pár...

Ha el akarnál tűnni pár napra, hová mennél?

Figyelt kérdés
Mondjuk nincs rokonod, sem barátod, aki éppen befogadna, mert nincs rá lehetőségük. Téged otthon mindig bántanak, megvernek, verbálisan is terrorizálnak, de fiatalkorú vagy, így nem költözhetsz el. Mit tennél? Hova mennél? Tudod, hogy a szüleid visszafogadnának, de pár napot nélkülük akarsz eltölteni, hogy eldönthesd, mi lenne a legjobb.
2011. jan. 20. 11:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Látom, megint feltetted ezt a kérdést. Hívd fel a gyámügyet, hogy vernek. Mondjuk, nem tudom mit tennének, mert bár 16 elmúltál, mégsem vagy nagykorú!

Ez viszont nem segítene az anyád, és közted lévő rossz viszonyon.

Egyébként az előző kérdésed során valaki ajánlott egy átmeneti szállást, az nem jó?

2011. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
egy hetes nyelvtanfolyamra münchenbe xD
2011. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én hozzájuk mennék: [link]

(Elfogultságból, mert ismerem őket, elvégeztem náluk egy ún. befogadó szülői tanfolyamot.)

2011. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Milyen az a helyettes szülő hálózat? Én teljes mértékben titokban szeretném ezt végigcsinálni. Nem gyakran vernek. Csak pár napra akarok elmenni, hogy gondolkodhassak, mit kellene tennem.
2011. jan. 20. 11:46
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

Ha ennyire nincs senkim es semmi lehetosegem, inkabb befognam a szamat es elterveznem,hogyan alakitom at az eletemet 18 eves korom utan.

Ezzel a huzasoddal nem ernel el semmit,csak megerdemelned a verest!

2011. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Csak egy ágyat szeretnék, ahol alhatok, kaját megveszem magamnak, el is készítem. Tényleg csak alvóhely kell.
2011. jan. 20. 11:47
 7/27 A kérdező kommentje:
Ezért nem verne meg anyám. De tudom, hogy elgondolkodna azon, hogy talán nekem fáj, amikor kis k.rvának csúfol, meg amikor azt mondja, hogy kár volt megszülnie...Nekem pedig egy pár napra nyugodt környezet kellene. Nem tudok rokonhoz menni, mert egyszerűen nincs, barátaim se, legalábbis olyanok nem, akikhez mehetnék.
2011. jan. 20. 11:48
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
koleszban ki tudsz venni szobát napi 800-1000 ft környékén. ha van némi pénzed, akkor oda.
2011. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorú vagy? Tehát 14 év alatti? Vagy fiatalkorú 14-18 év közötti? Nem mindegy! Egyébként 18 éves korod alatt a szüleid felelnek érted, ha eltűnsz szó nélkül és nem érnek utol, akkor a rendőrség fog keresni 24 óra elteltével, ami senkinek nem lenne jó, de főleg neked nem.
2011. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Andr4s válasza:
54%
Hol élsz, vidéken, városban? Rokonok esetleg?
2011. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!