Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz az "ÉLET"?

Miért ilyen nehéz az "ÉLET"?

Figyelt kérdés

Munkanélküli vagyok 1 éve.2008-ban szűnt meg a munkaviszonyom, utána még dolgoztam más állásban de csak rövid ideig.A férjem dolgozik.

Lényeg:fizetjük a lakáshitelt 43000ft.És:gondolkodunk, hogy a maradékból együnk vagy a számlát fizessük.Mindkettő nem megy...

Most is kijöttek a Vízműtől, hogy elmaradásom van.Aztán ott a villany.De ha kifizetem nem marad pénz kajára.Nagyon el vagyok keseredve...

Nagyon mennék már dolgozni, de semmi munkalehetőség nincs...

Még közhasznúakat sem vesznek fel most...


2011. jan. 19. 23:11
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
01-19 23:25 Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, csupán kedves 01-19 23:25 válaszolónak szeretnék válaszolni,"remélhetőleg már nem sokáig tart ez a probléma" és erre írta hogy "ezt hogy érted".. Nagyon sablonosan felvázolom a helyzetet...Úgy értette, hogy ennek a világnak nemsoká vége...vége kell hogy legyen...de miért? Tudom az emberek nagyrésze nem hisze ilyenben, vagy hisz, de nem meri bevallani magának, de van EGY ISTEN, aki teremtette az egész Földet, és az embert, az ember bűnt követett el... gondolom sokan ismerik azért az alap történéseket,az ember bűnös lett, kiűzetett a Paradicsomból,... ... tényleg nem hülyeséget írt ide a kedves 01-19 23:23 válaszoló,és nem véletlenül ilyen nehéz ez a mai világ. Nem akarok regényt írni, a lényeg, hogy Isten már ezt előre tudta, hogy ilyen gonosz lesz a világ, mivel Isten egyik angyala fellázadt,káromolta Isten nevét,ő külön helyre lett eltéve "Sátán" néven ismert. Tudom jajj miez a hülyeség, de a szellemvilág létezik, én magam is tapasztaltam saját életemen,nem egy kitaláció. Sátán terve hogy gyengévé tegye, elpusztítsa az embert,és végül uralkodjon rajta, kínozza, kinevethesse...Ezért jó hogy fordulhatunk Istenhez bármi problémával MERT Ő MEGHALLGAT. egy jó tanács : ha hiszel ebben ha nem,ha mást nem egy próbát megér nem?:D Imádkozz Istenhez, ha előtte nem tetted, nem fog 1 óra múlva megoldódni a gondod, a lényeghogy ŐSZINTÉN MINDENT mondj el Istennek ami a szivedet nyomja, és kérj bocsánatot, amiért eddig bűnös voltál,és nem kerested Őt. Egyszerű nem?:D ha őszintén, kitartóan oda tárod a szíved Isten elé, ő észre fogja venni hogy "ott egy ember aki hozzám beszél",és látni fogja azt, hogy keresed Őt, és válaszra vársz.. Csak türelem,kitartás, Ő neki nincs lehetetlen. Hidd el meg fogsz lepődni :D Szerintem megér ennyit.. U.i. : Ajánlom a Bibliában a "Jelenések könyve" -t pont erről van szó, az "utolsó idők" -ről, a világ utolsó időszakáról, olvasd el ha van időd, én nagyon meglepődtem mikor elolvastam,pont ami oda le volt írva, azt látom ma. honnan tudták 2000 éve, amikor lejegyezték ezeket, hogy mi lesz 2000 év múlva? Ember nem tud ilyet... Istennek vannak választott emberei, a Bibliát is Isten "iratta le" az emberekkel,mivel Ő tudja azt is hogy milesz a jövőben,és jéé igaza lett :D milyen meglepő... mert ez az Ő törvénye, amit alkotott, és amit adott az embernek,hogy betartsák...tényleg olvasd el, megdöbbentő :) Imádkozz,Isten meg fog téged segíteni a nehéz helyzetben, hisz neki nincs lehetetlen :) Remélem jobbra fordul a helyzeted, Isten áldjon Egy 18 éves fiú voltam :)
2011. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!