Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos úgy hozta az élet,...

Sajnos úgy hozta az élet, hogy engem is utolért a munkanélküliség és arra kényszerülök, hogy a párom tartson el. Ezt elég nehéz elfogadnom. Pedig rengeteg nő él így. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Világ életemben önálló voltam. A szüleim sosem tudtak támogatni anyagilag, úgyhogy mindent saját erőből értem el.

Nagyon nehéz levetni a büszkeségemet és elfogadni a páromtól a pénzt, ha kell valamire.


2011. jan. 21. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Fogadd el, de közben próbálj munkát találni, ha neked ez kényelmetlen.
2011. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
ne érezd magad rosszul emiatt. gondolom keresel munkát azért, de nem biztos hogy egyből fogsz találni. viszont kapsz majd munkanélkülit, ami azért nem rossz.
2011. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok. világ életemben önálló voltam, nem kellett másra támaszkodnom. külföldre költöztünk és nem találtam még munkát. nem a legjobb ez a helyzet, de igazából nem okoz gondot nekünk. eleinte én is úgy voltam, hogy inkább nem vettem magamnak semmit, de aztán rájöttem hogy lehet ez még fordítva is hogy én dolgozok és ő nem. mivel egy család vagyunk ezért megosztozunk mindenen. ha kell valami akkor megveszem és nincs belőle gond. persze nem költekezem úgy mintha a saját pénzem lenne.szerencsére a párom nagyon figyelmes, néha ő mondja hogy vegyek magamnak valamit, meg mindig kérdezgeti hogy kell e valami.
2011. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Kérj tőle 20.000 Ft-ot, tedd fel ruletten pirosra.

Ha nem nyersz, akkor nem mondsz semmit, ha nyersz, akkor este odamész hozzá és visszaadod a 20-ast: "Nesze, itt egy ezres kamat is"

2011. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne érezd magad rosszul, gondolom te is megtennéd neki, ha ő kerülne ilyen helyzetbe. A jó kapcsolatba ennyi simán belefér.
2011. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

huu én örömmel elfogadnám..sosem szerettem dolgozni , imádnám, ha eltartanának:-)


36 N

2011. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg azért IS a párod, hogy kölcsönösen segítsétek egymást ha a másik rászorul. Tedd félre most kicsit a büszkeségedet, bármennyire is rosszul esik a dolog és fogadd el a pénz.

És azt szerintem mondanom sem kell, hogy közben keress munkát. Lehet, hogy már holnap találsz valami tuti helyet!

Ne gondold azt, hogy mostantól minden így lesz. Ez egy átmeneti állapot amin szerencsédre van aki átsegít.

2011. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele ha ez fordítva történik, te nem állnál a férjed mellett? Elhiszem hogy önálló vagy, de elkell tudni fogadni a segítséget is. Ezen kár ennyit agyalni. És ha párhónapon belül neked lesz jó munkád és neki nem? Akkor te ? Egyszer fent egyszer lent. Szerintem használd ki ezt az időt úgy hogy a legjobbat hozd ki belőle, mindennek megvan az oka. Lehet azért mert ezután egy jobb munka jön.
2011. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez a dolog arról szól, hogy jóban-rosszban...tehát Te most segítségre szorulsz, teljesen természetes, hogy ő támogat. ne legyen ilyen, de előfordulhat ez még fordítva is, és akkor Te is mellette fogsz állni. én szerencsére nem voltam még munkanélküli, de ha ilyen történne, kibírnám addig, amíg másik helyet találok. pedig a dizum apró ahhoz képest, amennyit a férjem keres. de ez sem frusztrál. túl kell ezen lépni. ne aggódj, fogsz találni új munkahelyet, és minden újra a régi lesz!
2011. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki önként akar eltartott lenni a párja által az gáz...nagyon gáz. De ha kényszerből, és tesz azért hogy ne legyen így, az egyáltalán nem gáz, szurkolok hogy mihamarabb sikerüljön a saját lábadra állnod.
2011. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!