Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz az "ÉLET"?

Miért ilyen nehéz az "ÉLET"?

Figyelt kérdés

Munkanélküli vagyok 1 éve.2008-ban szűnt meg a munkaviszonyom, utána még dolgoztam más állásban de csak rövid ideig.A férjem dolgozik.

Lényeg:fizetjük a lakáshitelt 43000ft.És:gondolkodunk, hogy a maradékból együnk vagy a számlát fizessük.Mindkettő nem megy...

Most is kijöttek a Vízműtől, hogy elmaradásom van.Aztán ott a villany.De ha kifizetem nem marad pénz kajára.Nagyon el vagyok keseredve...

Nagyon mennék már dolgozni, de semmi munkalehetőség nincs...

Még közhasznúakat sem vesznek fel most...


2011. jan. 19. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egyedül 20 éves korom óta magam látom el nagyon nem könnyű főleg mellette a suli... és az állam is csak megnehezít mindent. tényleg néha olyan mintha minden össze játszana...de azt mondják,h így tanulod meg igazán értékelni amid van és magát az életet is. elvégre ha minden egyszerűen menne hol tartanánk?...
2011. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy ti is kelet Mo-n laktok?!
2011. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen ez jó hozzáállás.Csak annyira nehéz időket élünk...Kicsit fogytán a + energiám.
2011. jan. 19. 23:23
 4/21 anonim válasza:
46%
Kérdésedre a Bibliában találod meg a választ. Ha őszintén érdekel a válasz, kutass utána! De remélhetőleg már nem sokáig lesz ez a sok probléma... :-)
2011. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kelet igen.Nyugaton a helyzet?Változatlan?;)
2011. jan. 19. 23:24
 6/21 A kérdező kommentje:

De remélhetőleg már nem sokáig lesz ez a sok probléma... :-)


Ezt hogy érted?

2011. jan. 19. 23:25
 7/21 anonim ***** válasza:
Van valamilyen "képesítésed"? Pincér, fodrász, informatikus bármi? Ha igen esetleg elmehetnél egy fél évre külföldre bár mondjuk családos emberként ez nyilván nehezebb nem tudom...
2011. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tanító vagyok.És van egy 5 éves kisfiam.Külföld kilőve.
2011. jan. 19. 23:29
 9/21 anonim ***** válasza:

23:24


Remélem, hamarosan megtudom,hogy milyen a helyzet nyugaton! :) Hidd el, tudom miről beszélsz. Mi is hasonló helyzetben vagyunk,minden fillére pontosan ki van számolva. Én is munkanélküli vagyok, a párom ugyan dolgozik,de fizetést már lassan két hónapja nem kapott...Szerencsére van némi félretett pénzünk,de lassacskán ez is elfogy,pedig ebből a pénzből szerettük volna a lakást felújítani. :( Úgy döntöttünk, hogy nyugat Mo-ra költözünk, mert több a munkalehetőség. Kitartás! Üdv Ózdról :)

2011. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Mi párommal albérletben lakunk, és mi is számolgatjuk, h mennyi marad kajára meg rezsire...

Ha jól számolom, akkor 2005-ben született meg a kisfiad, és 2008-ig gyesen voltál. Ugye? Akkor amiatt nem vettek vissza dolgozni, mert gyesen voltál és h van egy kisfiad?

Ez szomorú, sokan vannak sajnos így...!


24/N

2011. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!