Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor éreztétek először azt,...

Mikor éreztétek először azt, hogy az élet valóban nehéz?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor, és mi volt az a dolog, ami miatt először tudatosult bennetek, hogy az élet nemcsak habos torta.
2010. máj. 19. 13:26
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
10%
Az élet olyan mint 1 cigaretta,egyszer kétszer jól megszívod!
2010. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elköltöztem otthonról, és magamnak és a páromnak kellet megteremteni mindent.

Bár sosem volt tehetős a családom sem, így akkora nehézség nem szakadt rám, csak sokkal többet idegeskedek és filózok, hogy melyik ujjamat harapjam meg, hogy ne fájjon.

2010. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
mindig, pl. most
2010. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

2008. nyarán megtudtam, hogy nagymamám tüdőrákos. 2009. januárjában eltemettem. Na az nem volt jó!

Amúgy 2 hete szakított velem a párom, szóval most se érzem jól magam a bőrömben...

2010. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Harmoka ***** válasza:
80%
Amikor anyukám meghalt.
2010. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Amikor 20 éves koromban meghalt anyukám, nemsokkal rá pedig úgy döntött az apám, hogy anya nélkül nincs élete, és utánament.
2010. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%

Kb fél éve kezdődött, hogy a szüleim rendszeresen veszekednek, ha valami nem úgy van, ahogy apám akarja, nagyon megver ( múltkor hozzám vágott egy vázát, ami szétdarabolta a lábam...)

Aztán most válnak a szüleim, mindkettő a munkába menekült, a házimunka, befizetések, főzés, ide oda szaladgálás, bevásárlás...minden rám szakadt.

Így nem igazán tudok tanulni, viszont mindent elvárnak... :S

Nem tudok igazán megfelelni nekik...

2010. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
95%

Amikor 12 éves koromban meghalt az anyukám. A fájdalom az leírhatatlan és soha nem múlik el. Az ember csak azt teheti, hogy megtanul együtt élni vele.


Amúgy utálom azt a mondatot, hogy az élet nemcsak habostorta. Nem tudom, hogy te miért érzed ezt, sokan azért, mert mindennap meg kell küzdeniük azért hogy legyen mit enni, a számlákat ki tudják fizetni stb. Én sem vagyok kivétel. De szinte biztos, hogy van egy csomó ember, aki még kilátástalanabb helyzetben van. Biztos szar az élet, de ez van. Olyan az életed, amilyenné teszed, és amúgy mindig lehet változtatni. Hogyha az ember nem szenved és panaszkodik egyfolytában, hanem jól érzi magát és él, akkor igazából egy k*nagy habostorta lesz az élet.

2010. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
most
2010. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Azért írtam így, mert van, hogy az ember nagyon boldog, mert minden összejön neki, s ekkor tényleg olyan, mint egy habos torta. De van, amikor az élet egy nagy szenvedésnek tűnik, mert hibáztál, rosszat tettél stb.
2010. máj. 19. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!