Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor éreztétek először azt,...

Mikor éreztétek először azt, hogy az élet valóban nehéz?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor, és mi volt az a dolog, ami miatt először tudatosult bennetek, hogy az élet nemcsak habos torta.
2010. máj. 19. 13:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
4 éves koromban meghalt az anyám. talán akkor kezdődött.
2010. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Még nem olvastam el a többi választ.

Nekem idén: két hónapja nincs áram a házunkban, és pár hónapja gáz sem.

Nem otthon vagyok, de itt, így még a vizsgáimra sem tudok készülni, mert megörülök.

Plusz a sráccal akivel tlaizgattam, sem tudom mi lezs..

Tényleg nem kérek sokat, csak ezeket vissza.

Nagyon sok dolgot átértékeltem, és fenőttebb lettem, huszonegykét évesen is....cska már kapnám vissza...

2010. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
kb 8 éves koromban jöttem rá amikor az anyukám elkezdett inni.
2010. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

17 évesen, egyedül maradtam. Teljes vagyonom, a rajtam lévő ruha volt.Még a 18. szülinapomról is elfeledkeztem.

Egyetlen előnye volt, edzettebb lettem.

2010. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

20 évesen.

Amikor a nem megfelelő tanulmányi eredményem miatt kiraktak a koliból, anyámék meg nem akartak támogatni.

2010. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Amikor 25 évesen elkezdtem dolgozni. Addig funny volt minden..
2010. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Mostanság 19 évesen, amikor rájöttem, hogy nem azt tanulom az egyetemen, ami érdekel (én rossz döntésem, életem első igazán rossz döntése), illetve a családomban is vannak problémák (szülők + anyagi) amik eddig nem voltak jellemzőek. Most nagyon rosszul érzem magam, reggelente szomorúan kelek. A gyermekkorom tökéletes volt, mindenem megvolt, kitűnően tanultam stb.
2010. máj. 19. 15:55
 28/29 anonim ***** válasza:
Hát,nem akarlak elkeseríteni,de ettől még nem igazán nehéz az élet,legfeljebb adódtak kellemetlenségek...akik válaszoltak,valóban igazán NEHÉZ,sokszor FELDOLGOZHATATLAN dolgokról írtak.
2010. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
4 évesen, amikor anyám szeretője megverte anyámat. :(
2010. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!