Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor éreztétek először azt,...

Mikor éreztétek először azt, hogy az élet valóban nehéz?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor, és mi volt az a dolog, ami miatt először tudatosult bennetek, hogy az élet nemcsak habos torta.
2010. máj. 19. 13:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Akkor nekem sosem volt habostorta. Sosem éreztem, hogy bármi összejött volna. Abban sem hiszek 100%-ig, hogy mindenki a maga sorsa kovácsa, mikor (sajnos) mások kovácsolják az én sorsomat.
2010. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagyok, hogy én még ezt nem éreztem. 30 éves vagyok, él és egészséges az egész családom (szülők, testvérek), boldog házasságban élek, van egy gyönyörű, egészséges kisfiam.Remélem, még jó sokáig nem fogom érezni azt...
2010. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Én már gyerekként ezt éreztem.

Ugyanis apukám alkoholista volt és elég agresszív volt...

2010. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Már gyerek koromban,mert mindig mindenbe bele szóltak és tiltottak mindent.Ez a mai napig nem sokat változott.Pedig már 25 vok.
2010. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Én sem értek abban egyet, hogy mindenki a saját maga kovácsa. Vegyük pl azt hogy van egy gyerek, akinek a szülei alkoholisták. Szerencsétlen gyerek nem tett semmi rosszat, mégis szenved, mert a szülei alkoholisták. Akkor ő miért lenne saját maga kovácsa???
2010. máj. 19. 14:02
 16/29 anonim ***** válasza:
Amikor már megszületett a kisfiam, és rájöttem, hogy hónap végén egy hétig kell élnünk 1000 forintból.
2010. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Amikor 12-13 éves koromban Anya megmondta,hogy én nem kívánt gyerek vagyok...rendezett családban nőttem fel,egy bátyóval(őt akarta anya,csak aztán megint teherbe esett),Apával,Anyával.Ma már 37 éves vagyok,(18 évesen költöztem el otthonról,azóta a saját lábamon állok)elváltam,újra férjhez mentem,van 2 fiam,a szüleimmel,és a tesómmal nagyon jó a kapcsolatom.Anyukám folyamatosan bocsánatot kér,és mindent megpróbál megtenni,hogy feledtesse azt,hogy néha nagyon görényül bánt velem.
2010. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Amióta munkát próbálok találni.. (1-2 éve)
2010. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én már felnőtt koromban, miután férjhez mentem (először). Pár év után kezdett gallyra menni a házasságunk, exanyósom folyamatosan piszkált, sokat kínlódtam. Szerencsére ez már a múlté, a második férjemmel minden más!
2010. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Szia!

15 évesen amikor édesanyám egy vadidegennel telefonon közölte, hogy a hülye lányát intézetbe fogja adni. (Édesapám meghalt, amikor 9 éves voltam). Ekkor eljöttem otthonról, Édesapám testvéréhez költöztem, aki mindent megpróbált nekem megadni, de elég nagy teher volt az egész. Alapból hajlamos vagyok a depresszióra. A második nagyobb szakadás az volt, amikor a fent említett kedves nagynénémet 2.szor műtötték igen komoly rák miatt.

Most pedig jön a 3. hullám...

Te mikor érezted ezt először?

2010. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!