Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz élet vár egy 19 éves...

Nehéz élet vár egy 19 éves lányra és egy 32 éves elvált férfira?

Figyelt kérdés
Leszögezem a váláskor nem is ismertem még, most ismerkedtünk meg, tehát semmi közöm ahhoz,hogy ő elvált. A környezetünkben megvannak az előítéletek.Férfi társai szerint arra vagyok jó ennyi idősen,hogy jól meg.....,értitek. De más a kapcsolatunk,ő is érzi,énis. Olyan új érzéseket hozott az életembe a megjelenése,ami fantasztikus, és énis elvarázsoltam őt. Segített egy halálraítélt kapcsolatból kimásznom,mellettem állt. Ezek az előítéletek mindig megmaradnak majd? Nem tehetek róla,hogy szörnyen jól néz ki,és rendes ember, sok jót, rengeteg törődést kapok tőle. Elítélendő valóban a kapcsolatunk?
2009. júl. 29. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha már 2-3 éve együtt lesznek, az előítéletek eltűnnek. Bár lehet, hamarabb is.

Egyik ismerősöm 18 évesen egy 36 éves pasival jött össze. A csajszi most 29 éves, terhes ettől a férfitől, majdnem 12 éve vannak együtt. :)

Sok boldogságot, és kitartást!

18L

2009. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
*lesztek
2009. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találok benne elítélendőt, de szerintem azért nem, mert nekem 16 éves koromtól 19 éves koromig olyan kapcsolatom volt, ahol a párom nálam 16 évvel volt idősebb. És nagyon jó volt a kapcsolatunk.

Amúgy tudod hogy van ez, minden csoda 3 napig tart. Csak ti ketten tudjátok, mit akartok ettől a kapcsolattól, ezt külső szemlélő nem tudja megítélni. Amúgy meg ha már kicsit idősebb leszel, akkor nem is lesz olyan nagyon feltűnő a korkülönbség. Ráadásul a 32 év csak itthon számít a "vén f*sz" kategóriába sokak szemében, nyugatabbra ez még abszolút nem az a kategória.

2009. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látok ebben semmi elítélendőt. Nézd, azok szoktak pletykálkozni, akik nem a saját életükkel foglalkoznak, mert nem mernek szembenézni a valósággal, hogy nekik milyen sz.r, ezért másokba kötnek bele...egyébként nehogy azt hidd, hogy csak a ti kapcsolatotokkal vannak így az emberek, minden kapcsolatban találhatnak kivetni valót. Pl. hallottam olyat, hogy valakit azért szóltak meg, mert nagyon idős korban házasodott vagy azért, mert nagyon fiatalon. Én is kaptam megjegyzéseket, pedig egyikünk sem volt elvált, nem volt köztünk nagy korkülönbség, nem jött előre a baba stb. Ezek után azt mondom neked, hogy sz.rd le, hogy ki mit mond, mert az emberek azokon is csámcsognak, akiknél nincs semmi, még korkülönbség sem. Ezen nincs semmi elítélendő. Az lenne elítélendő, ha nős lenne és úgy akarnád, de mivel nem ez a helyzet, ez egy teljesen normális kapcsolat.
2009. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Irigykednek azért mondanak ilyet magas ivbe ......öket amugy

amugy meg elválik ö e az igazi számodra

2009. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Felejtsd el a többieket! Szeresd a férfidat, hagyd, hogy ő is szeressen, fogadd be az élet dolgait!


És ne törődj SEMMI mással, csak kettőtökkel. Sok-sok boldogságot és kalandot Nektek!

2009. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen, nehéz élet vár rátok ekkora korkülönbséggel. Most még istenes, mert fiatal a párod is, de húsz év múlva lesznek majd problémák. Egy 52 éves férfi teljesen más mentalitású, mint egy 39 éves nő. Te még egy fiatal nő leszel, Ő pedig már egy erősen középkorú férfi. Remélem nektek sikerül. Tapasztalatból írom mindezeket.
2009. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem elítélendő! A lányok sokkal hamarabb érnek mint a férfiak. Azt pedig, hogy mások mit mondanak tényleg sz@rd le, a külvilágnak akarsz megfelelni(ami lehetetlen) vagy a kapcsolatotoknak.


Mivel senki nem említett negatívumokat azért én ezt is megtenném-kérlek ne vedd rossz néven


"Nehéz élet vár-e egy 19 éves lányra egy elvált férfi mellett?"


-Szerintem valamilyen szinten igen, de CSAK akkor, ha nem élted még ki magad!(MINDEN AZ ÉRETTSÉGEDEN MÚLIK, HOGY MENNYIRE VAGY FELNŐTT NŐ) Hiszen nem várhatod el tőle(most ez egy sarkított példa), hogy diszkóba menjetek és holt részegre igyátok magatokat.


-Ha idősebbek lesztek(gondolom hosszútávra terveztek), mondjuk ő lesz 40 éves(ez csak egy példa(!) és te 27 akkor te még igencsak fiatalkának fogsz számítani, még ő már belépett a középkorúak világába. Ha ügyes vagy(és megintcsak azt tudom írni, hogy érettségtől, hozzáálláson múlik) akkor viszont el tudjátok simítani a fellépő problémákat.


-Vagy mi van akkor, ha gyereket akar...biztos bevállalnád, mondjuk tegyük fel 21 éves korodban?


Mindenesetben ezt Neked kell eldöntended. A korkülönbség nem számít, mások véleménye sem! Egy korban hozzád illővel is lehet(ne) rossz kapcsolatod. Az a fontos, hogy szeressétek egymást!:)


Sok boldogságot!:)

2009. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

hát az elején biztosan kaptok majd megjegyzéseket, de idővel majd az emberek találnak mást akin csámcsoghatnak.

Csak tartsatok ki egymás mellett,szeresétek egymást és idővel leszálna rólatok.

Az én nagyszüleim között is több mint 10év a korkülönbség(amit azért abban az időben méginkább elleneztek, a nagypapám 3x kérte meg a mamám kezét,mire az apja belement), de a nehézségek ellenére kitartottak és lassan 50éve boldog házasok. Szóval tartsatok ki és az idő mindent megold.

Ne figyeljetek az irigykedőkre,majd ráunnak a beszólásokra.

2009. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Van egy gyermeke a házasságából, beszéltünk erről is, nem jelentene neki gondot egy olyan nőtől még egy,akit imád,ezt mondta. Sosem voltam a diszkóba járó típus, előbb menne el ő,mint én, más a felfogásom,inkább ülök egy kávézóban kellemes társaságban.Külsőre és gondolkodásra is meghazudtolom a korosztályomat bevallása szerint, így remélem a fellépő problémákat kezelni tudjuk.
2009. júl. 29. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!