Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz élet vár egy 19 éves...

Nehéz élet vár egy 19 éves lányra és egy 32 éves elvált férfira?

Figyelt kérdés
Leszögezem a váláskor nem is ismertem még, most ismerkedtünk meg, tehát semmi közöm ahhoz,hogy ő elvált. A környezetünkben megvannak az előítéletek.Férfi társai szerint arra vagyok jó ennyi idősen,hogy jól meg.....,értitek. De más a kapcsolatunk,ő is érzi,énis. Olyan új érzéseket hozott az életembe a megjelenése,ami fantasztikus, és énis elvarázsoltam őt. Segített egy halálraítélt kapcsolatból kimásznom,mellettem állt. Ezek az előítéletek mindig megmaradnak majd? Nem tehetek róla,hogy szörnyen jól néz ki,és rendes ember, sok jót, rengeteg törődést kapok tőle. Elítélendő valóban a kapcsolatunk?
2009. júl. 29. 09:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, nem szabad másokkal foglalkozni,mert az megkeseríti a szerelmeteket.

Az idő majd igazol titeket.

Anyukám 68 éves, apukám meg 51. Érdekes nem? 17!ÉV anyukám javára! Boldogok voltak vannak lesznek, két gyereket felneveltek, s miután anyukámon mondhatni gyorsabban öregedett mint az apám, nos az apám akkor is és a mai napig szereti és soha nem csalta meg.

Két embert sok minden köt össze vagy szed szét, de a KOR nem tartozik ezek közé.

Sok sikert!

2009. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy más ilyenbe miért szól bele. Ha nektek így jó, akkor ez számít. Ezer jó és rossz példát fel lehet hozni, de lehet, hogy a ti kapcsolatotok teljesen másként fog elsülni. Ezt nem lehet tudni így, meg egyáltalán nincs joga ebbe beleszólnia senkinek sem. Az más, ha valaki elszeret egy házas embert például, mert ott egy család tönkremehet, sok embert érint, de ez a ti életetek, ti semmi rosszat nem tettetek, csak szeretni akarjátok egymást...hogy lehetne ezért elítélni bárkit is?
2009. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Szerintem igenis boldogok lehettek együtt. Tapasztalatból beszélek. Nálunk is nagy a korkülönbség; a párom 33 éves, elvált férfi volt mikor megismertem, én pedig 21. Neki is van egy gyermeke az előző házasságából, de ez soha nem okozott gondot. Azóta eltelt 7 év; van 2 közös gyermekünk, és olyan boldogok vagyunk, hogy mások csak irigykednek. Tényleg: úton-útfélen megállítanak minket, és gratulálnak, hogy milyen boldog család vagyunk.

Azért azt elmondom, hogy a legnagyobb gondot az jelentette, hogy amíg nem volt gyerek, addig néha elmentem a kollégáimmal, barátnőimmel szórakozni a párom nélkül-és ilyenkor ő iszonyatos féltékenységi jeleneteket rendezett. (ez kb 5-ször fordult elő)Ugyebár ő nem volt annyira bulizós már, én meg még mentem volna. De megtaláltuk az arany középutat.

És szerintem kapcsolatunk sikerének titka az, hogy a párom fiatalodott hozzám, nem pedig én öregedtem hozzá.

Tanács: ha túl sokat "siránkozna" az előző házassága miatt, nyugodtan állítsd le. Finoman közöld vele, hogy téged ez nem érdekel-sok kellemetlen órától,naptól kímélheted meg magad, ha nem kell végighallgatnod, hogy az előző asszony mit hogyan csinált. Persze elkerülhetetlen, hogy ilyesmikről szó essen; és igazából valamilyen szinten egészséges is, hogy érdekel a volt felesége, hiszen a párod múltjának szerves része. De ne hagyd, hogy túllépje az egészséges határt.

Sok boldogságot kívánok!

2009. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Szia! Én is 19 éves vagyok és a párom most tölti be 32. évét. Én sem törödök senkivel, hogy ki mit mond az a lényeg hogy én jól érzem vele magam, Te is tedd ugyan ezt.Sok sikert hozzá. nem mi vagyunk és nem is mi leszünk az elsők és az utolsók akiknél ekkora a kor különbség Sok boldogsákot kívánok nektek
2009. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia, én 18 voltam mikor megismertem akkor 229 éves páromat. MOst 21 vagyok, ő 32 és van egy gyönyörű kislányunk. A legnagyobb szerelemben élünk hármasban. Minden ok. Sok sikert nektek!!!
2009. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocs 29 éves volt! :)))
2009. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia. A parom most toltotte be a 36 evet, en pedig 23 vagyok. Ha gondolod szivesen beszelgethetnenk messengeren. En nagyon kivancsi lennek arra, h te hogyan eled meg ezt a helyzetet.
2011. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!