Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz családi élet, de ki a...

Nehéz családi élet, de ki a hibás?

Figyelt kérdés

Barátom családjáról van szó. Két fiú van a családban mint gyerekek, van egy apuka meg egy anyuka. A barátom a kisebbik fiú, és ő még tanul jelenleg első éves szakmás (szóval 18 volt szeptemberben), én nekem már van egy érettségim és most okj-s szakon vagyok.

Nem volt problémánk, ameddig egy figyelmetlen sofőr és egy gyorsan közlekedő taxis miatt nem lett egy balesetünk tavaly szeptemberében, amiből párom még most lábadozik, bokacsavarozása volt, így sokat kiesett a suliból, de szerencsére nem rúgták ki.

A probléma azzal kezdődött, hogy eddig minden este együtt aludtunk, de most már a szülők közbe léptek és csak hétvégén aludhatunk együtt, amiből nem lenne probléma de barátom kicsit nehéz eset, hiányzom neki pedig mindennap sms, msn, ráadásul egy községben lakunk is. Most már anyukája csak a pletykákban hisz, és csúszunk vagyis csúszok a szemében a lejtőn, mit csináljak?

eddig nagyon elvoltunk, de most már egyáltalán nem....


2010. jan. 18. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha vagy(voltál) olyan viszonyban az anyukájával, megpróbálhatsz vele beszélni.
2010. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!