Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha 18-20 évesen nem találja...

"Ha 18-20 évesen nem találja meg vki a párját, akkor utána csak egyre nehezebb lesz. " Tényleg?

Figyelt kérdés

Sok olyan ismerősöm van aki 15-16 éves kora óta együtt van a barátjával (5-6 éve) és szerintem ők már együtt is maradnak: összeköltöztek már, tervezik a közös jövőt stb.


Tényleg könnyebb az embernek megtalálnia a párját tizenévesen?


2011. jan. 18. 23:23
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ezt a nagyim mondta amúgy, szóval lehet ez már elavult nézet :D
2011. jan. 18. 23:24
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajat tapasztalat: 16 es 23 kozott elfogyasztottam 3 eletem szerelmet, azota a 4-dik allja a sarat es remelem o mar ki is tart.
2011. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Én ezt tapasztalom, sokkal könnyebb ismerkedni tizenévesen, mint huszonévesen.

Amúgy szüleim, nagyszüleim is tizenévesen ismerkedtek meg.

2011. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

15-16 évesen nagyon fiatal az ember. Még ha hosszútávú is akkor is az esetek legnagyobb százalékában befuccsol, mert annyit változnak az évek alatt.


Viszont az már igaz, hogy ha 30-as éveidben nem találod meg az igazit akkor már elgondolkozhatsz..de ne 20 évesen!:)


L/19

2011. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Az biztos hogy 30 évesen már nagyon nehéz ,mert addig kialakul egy életforma amit nehezen tudsz megváltoztatni. És bizonyos dolgokon fiatalon könnyebben át lehet siklani mert még nem látják a sulyát.Ugyanannak a dolognak később már egészen más a jelentősége. Az összeszokás is sokkal könnyebb fiatalon
2011. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Én 21 évesen találkoztam a későbbi feleségemmel, 23 éves koromban házasodtunk össze, 25 évesen már elváltam tőle, 26 évesen találkoztam a második feleségemmel, akivel már 17 éve együtt vagyunk, és nincs szándékunkban elválni!
2011. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

szerintem nehezebb, bár most a neten azért csak lehet ismerkedni :)


főleg azért lehet mert már nem jársz iskolában ahol nap mint nap új ismeretségeket kötsz, ellentétben a munkahelyeddel ami sokszor elég ingerszegény. már discoba, buliba se annyit vagy egyáltalán nem jársz 30-40 évesen és hát valljuk be, 30 évesen már a hévre se szívesen ülsz fel, nehogy leszólítgass helyes pasikat ;)


és akkor még ott van az is, hogy 30 évesen már kialakult életed van amin nem szívesen változtatsz.


de nem lehetetlen ismerkedni, ha még keresed a párod nyitottnak kell maradni :)

2011. jan. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Talán könnyebb ismerkedni. Több szórakozóhely van ahova fiatalok járnak. Meg, ahogy múlik az idő, egyre kevesebb az, aki még egyedülálló. Hogy tartósabbak-e a fiatalkori kapcsolatok, az szerintem nem jellemző, nem ettől függ.

Én tizenévesen még egyáltalán nem akartam megállapodni senki mellett, még jócskán válogatni szerettem volna.

Majdnem 30 voltam, mikor megismertem a férjemet. Úgyhogy mi pont egy ellenpélda vagyunk.

2011. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy látom, nagyon kevesen találják meg 18-20 éves korukra a végleges párjukat. Nem lehet megmondani, mikor könnyebb vagy nehezebb,annyira helyzetfüggő.
2011. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom nehezebb-e, ugyanis a saját korosztályomnak nem felelek meg. Külsöre nem a tömeg divatot követem, nem a hétvégéknek élek és érettebb vagyok a koromnál. Mindezt jelen pillanatban hátránynak tudom be, mert egyszerüen nem ez kell Én pedig nem akarok megváltozni.

Reménykedem abban, hogy a késöbbiekben sikerrel járok a 25-30-as korosztályban, mert köztük érzem magam teljes értékü emberként.

Addig is, tanulok, utazok, építem a karrierem, mert remélem egyszer lesz gyerekem és nem akarom, hogy bármiben is hiányt szenvedjen.


21/F

2011. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!