Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragtartóak vagytok?

Haragtartóak vagytok?

Figyelt kérdés

Csupán annyi a célom, hogy felmérjem, ki mennyire haragtartó a családtagjaival szemben. Természetesen privát alapja is van, de mégis, általánosságban hogy vélekedtek? És mi lenne az az ok, amiért többet nem is állnátok szóba velük (akár anya, férj, testvér, gyerekkel)?

Sokan írjatok, nincs rossz válasz, akármit írhattok! Köszi


2011. jan. 18. 08:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem is így van a Mi Atyánkban! :DD
2011. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Nagyon megoszlanak a vélemények, nem is gondoltam, hogy ennyire. Mindenkit felpontoztam. Írjatok még!
2011. jan. 18. 09:35
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Ha valaki megbánt, és utána tényleg megbánja és bocsánatot kér tőlem, megbocsátok.

A családomnak meg még inkább, hiszen velük kapcsolatban tudom, hogy szeretnek, és nem szándékosan bántottak meg.

De ismerősöknek is megbocsátok, ha látom, hogy tényleg megbánta amit tett/mondott.

2011. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Apám beteg, vele nem igazán van kapcsolatom, neki már elnézek mindent, hisz amikor még egészséges volt megtett mindent értem, ma már fel sem ismer.


Anyám alkoholista. Soha nem fogom megbocsájtani neki azt, hogy mindent a családja elé helyez. Igazából két dolog van, ami létezik számára: pénz és pia.


Másoknak, ha tudom, hogy őszintén kérnek bocsánatot, ha tényleg megbánták, persze, megbocsájtok.

2011. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én könnyen megbocsájtok mindenkinek,aki öszintén bocsánatot kér.
2011. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bárkinek megbocsájtok ha érzem hogy tényleg bánja a dolgot. Emiatt naivnak gondolnak. Lehet, de nem tudok haragot tartani de nem is akarok. Tesómmal mégsem beszélek, mert nem kíváncsi rám, szomorú. Pedig 10 méterre lakunk. Ez van.
2011. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én sok mindent megértek,tolerálok de ha valaki túlmegy egy ponton, akkor utána nincs bocsánat!Jöhet azzal,hogy nem úgy gondolta ,kérhet elnézést,mehet amerre lát!Apámmal 17 éve ilyen viszonyom és ő a legközelebbi hozzám tartozó.
2011. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
igen. apámmal több mint 3 éve nem is beszélek. nem tartom őt apának. csak egy nagy senki, egy nulla a szememben. a többi családtagommal és a barátaimmal vagy a munkatársaimmal, ha össze is veszek pár nap és hajlandó vagyok a békülésre. 26/nő
2011. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én igen
2011. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!