Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
26 éves, még sehol nem dolgozott, szüleinél lakik, ők látják el mindennel. Most csinálja a második diplomáját, az elsőt költségtérítéses rendszerben, tehát fizettek érte. Otthon semmit nem segít, mosogatni is más mosogat utána (bár múltkor anyukája büszkén újságolta, hogy a saját szobáját ő takarítja...).
2011. jan. 17. 11:05
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Élt kint fél évet külföldről. Akkor se tudott gondoskodni magáról, szülei vitték ki neki a wc papírtól kezdve mindent, főtt kaját, száraz süteményeket, hogy tudjon mit enni...
2011. jan. 17. 11:32
 22/39 A kérdező kommentje:
külföldön.
2011. jan. 17. 11:32
 23/39 A kérdező kommentje:
Persze, tanuljon, ezzel semmi gond. De hogy semmit ne segítsen... Volt, hogy anyja beindította reggel a mosógépet, mielőtt elment dolgozni, hogy majd a lány kiteríti a ruhákat. Este még ott volt bekapcsolva a gép, benne a kimosott ruha, enyhén bebüdösödve.
2011. jan. 17. 11:34
 24/39 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy dühít a dolog, de mivel nem te vagy az anyja, nem tudsz mit tenni. És ez valóban nagyobb részt a szülei hibája és nem az övé, így lett nevelve, neki ez a "normális".

Sajnos eleinte én is így voltam nevelve, felnőtt tesóim, sógornőim meg sokat bántottak miatta, én meg nem értettem, hogy mi a bajuk. Most 21 éves vagyok, tesómék, sógornőkkel elköltöztek, szüleim dolgoznak, én tanulok, és főzök, mosogatok, takarítok...

Ha a szülők majd nem tudják/akarják folytatni ezt az életmódot majd megtanulja hogyan kell normálisan élni. Addig nem lehet vele mit kezdeni...

2011. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
63%

"Élt kint fél évet külföldről. Akkor se tudott gondoskodni magáról, szülei vitték ki neki a wc papírtól kezdve mindent, főtt kaját, száraz süteményeket, hogy tudjon mit enni..."


Ne haragudj, de ezt nem hiszem el.Ilyen nincs.Szerintem te egyszerűen csak irigy vagy rá.Különben meg, ha családtag, én a helyedben odaállnék elé, és megmondanám a szemébe, mit gondolok róla, nem azzal szórakoznék, hogy a GYK-n tesztelgetem, hogy miket mondanak róla.Szép egy példány lehetsz te is...

2011. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
70%

"Volt, hogy anyja beindította reggel a mosógépet, mielőtt elment dolgozni, hogy majd a lány kiteríti a ruhákat. Este még ott volt bekapcsolva a gép, benne a kimosott ruha, enyhén bebüdösödve."


Na és???Neked kellett kiszedni??

2011. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Én sütöttem neki a süteményt, mikor kint volt. És igen, nekem kellett kiszedni. Egyszerre értünk ide anyóssal és velem ordibált, hogy miért nem lett még kiszedve a ruha. Megmondtam már sógornőmnek, meg szüleinek is a véleményem, de szerintük ez így normális, hiszen még "fiatal", nem tudhatja ezeket a dolgokat. De ahogy látom, itt is sokan így látják, lehet akkor bennem van a hiba.
2011. jan. 17. 13:23
 28/39 anonim ***** válasza:
92%

25 éves vagyok, háztartást vezetek, kisbabát nevelek, itthonról dolgozom, mellette a második diplomámat próbálom megszerezni. Mivel vizsgaidőszak van, és a kisfiam is fogzik, az utóbbi időben nem volt, hogy 3 óránál többet aludtam volna egyhuzamban.

De SOHA nem jutna eszembe, hogy kérdéseket írogassak ki, hogy ismeretlenekkel szidjam azokat, akiknek nálam könnyebb! Miért tenném? Talán pisztolyt szorított valaki a fejemhez, hogy egyetemre menjek vagy hogy szüljek? Téged ki kényszerít, hogy a második egyetemedet végezd? Vagy hogy parkettázd a lakását és mosogass utána? Ne mosogass, ilyen egyszerű.

Nagyon-nagyon irigy nőnek tűnsz.

2011. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
42%
ne bántsátok már igaza van abban hogy a sógornője nem normális, de csak azért ír ide szerintem mert nincs kinek elmondania hisz otthon ezt mindenki normálisnak tartja és most telt be nála a pohár, elvégre ide írni olcsóbb mint egy pszichológus:P lehet hogy irigyli is egy kicsit és akkor mi van?:D aki pedig leírja az összes gondját és utána azt írja "na és én attól még nem panaszkodom "az nem érez ebben egy kis ellentmondást?-.-"
2011. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
78%
Ha ilyen gazdagok, azt, hogy mázlista.
2011. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!