Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
26 éves, még sehol nem dolgozott, szüleinél lakik, ők látják el mindennel. Most csinálja a második diplomáját, az elsőt költségtérítéses rendszerben, tehát fizettek érte. Otthon semmit nem segít, mosogatni is más mosogat utána (bár múltkor anyukája büszkén újságolta, hogy a saját szobáját ő takarítja...).
2011. jan. 17. 11:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%
Nem a lányról, inkább a szüleiről van véleményem...
2011. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
45%

Csak azt nem értem, miért zavar ez téged?

Unatkozol?

2011. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
53%
Ha a szülei mindezt megteszik, meg is érdemlik. Amúgy meg ha nekik jó így, másokat miért zavar?
2011. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
62%

Azt, hogy megalapozza a jövőjét.

Gondolom, te irigy vagy rá. De nem tudhatod, hogy mire viszi a két diplomájával. Lehet, hogy soha életében nem kell megtanulnia, hogy kell mosogatni.

Én külön élek a szüleimtől, sőt már a párommal együtt. És igencsak látom, hogy a munka meg a háztartás vezetése a tanulás rovására megy. Szóval ha lesz gyerekem, én is inkább azt fogom támogatni, hogy tanuljon, amíg fiatal.

2011. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%

26 évesen még én is az egyetemet fogom végezni, valószínűleg költségtérítésesen és én sem fogok addig dolgozni. Szerintem amíg valaki tanul, addig nem szégyen hogy otthon lakik és eltartják - bár nem tudom, minek két diploma, ha azért mert életképtelen a lány, és inkább lébecol az egyetemen, az gáz.

Bár én mondjuk legalább anyámnak segítek a munkájában ha épp ráérek, és a takarítás is megy.

2011. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem jó a véleményem.

Az eg ydolog, hogy eddig még nem dolgozott, hiszen ez van, semmi gond, tanult. Az sem baj, hogy a szüleivel lakik, és mindennel ellátják..De hogy otthon üljőn mint egy aranytojó tyúk és semmit se csináljon?????!!! Hát ez a minimum, hogy kiveszi a részét az otthoni munkáből, és legalább ezzel kifejezi háláját szüleinek amiért támogatják!!

2011. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Bretso ***** válasza:
45%
Ha a szülei támogatják, had csinálja, örüljön a szerencséjének, hogy megteheti.
2011. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Okoska törp válasza:
82%
Sajnálom őt, mert későn fogja megtapasztalni, hogy milyen burok nélkül élni és sokkal nehezebb lesz beilleszkednie. Amúgy egyetértek az első hozzászólóval, ez nagyrészt a szülőknek "köszönhető".
2011. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
52%

A dolog első részével szerintem semmi gond.

Nem biztos, hogy tud(na) dolgozni a tanulmányai mellett.

Tehát addig, hogy 26 évesen tanul, és otthon van, addig rendben van a dolog.


Az viszont már más kérdés, hogy miért nem segít otthon.

De ez szerintem inkább nevelés kérdése. Ha eddig ki volt nyalva a s*gge, akkor minek rakjon odébb akár egy szalmaszálat is, ha ezután is ki lesz szolgálva.

Ez viszont a szülei hibája.


A másik oldal pedig:

Miért foglalkozol vele? Semmi közöd hozzá!

2011. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
27%
mi közöd hozzá? semmi? akkor minek ütöd bele az orrodat? irigykedsz?
2011. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!