Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
26 éves, még sehol nem dolgozott, szüleinél lakik, ők látják el mindennel. Most csinálja a második diplomáját, az elsőt költségtérítéses rendszerben, tehát fizettek érte. Otthon semmit nem segít, mosogatni is más mosogat utána (bár múltkor anyukája büszkén újságolta, hogy a saját szobáját ő takarítja...).
2011. jan. 17. 11:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
52%

Nem ismerem, így semmi.

A másokról ítélkező emberekről viszont nem túl hízelgő a véleményem.

2011. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
53%

Meg van rá a lehetősége, hát megteszi. Az ilyen "elkényeztető" szülőknek az elkényeztetés nem fáradtság, nekik ez öröm. A lány nem tehet semmiről, nem tehet róla, hogy a szülei ilyenek és ezt nevelték belé, számukra ez így normális. Mindenkinek más a normális. Valószínűleg az ő életének is megvan a maga nehézsége, nem lehet könnyű még 26 évesen is tanulni, otthon lakni azzal a tudattal, hogy emiatt még egy csomóan rosszat is gondolnak róla. Ne irigykedj!


Tudod: "Ha az emberek egy kupacba raknák a problémáikat és látnánk másokét, mindenki visszanyúlna a sajátjáért."

2011. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
27%

Elég nagy szégyen ez, hogy egy felnőtt ember után a szüleinek kell még pakolni. Soha nem nevelném így a gyermekemet! Azért mert egyetemre jár, még vannak kötelezettségei az embernek. Miért kizáró ok az, ha valaki egyetemista? Attól még nem mozgássérült! Hacsak ennyi a teherbíró képessége, akkor sokra nem fog menni a diplomájával sem. Ha belegondoltok az meg tök ciki, amikor valaki 26 éves fejjel semmilyen háztartáshoz kapcsolódó dologhoz nem ért. Nem lesz egyszerű ez párválasztáskor sem. Nagy hátrány egy főzni nem tudó nő!Felnőtt fejjel meg majd belerokkan a munka meg a háztartás vezetése okozta leterhelésre, és ezt majd a drága mamának köszönheti, aki a széltől is óvta őt!


Ennyi a véleményem!

2011. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
76%

párom ugyanilyen volt csak pasiban


szülei jól keresnek,megtehették,hogy neki csak tanulnia kelljen

anyukáját ugy nevelték,hogy a nő dolga a házimunka,gyakorltilag minden ilyen tiltva van a fiának és a férjének,egy rántottát nem tudtak csinálni


aztán összekerült velem párom,3 év alatt eljutottunk odáig,hogy többet takarit mint én,és vannak kaják amiket ő még finomabban tud mint én (pedig rám sincs panasz)


de amig nem volt muszáj,minek csinálta volna...az anyjának ugy volt jó ahogy...

2011. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Annyi közöm van hozzá, hogy pl. tegnap este, meg ma reggel is én mosogattam el utána... Meg az anyja mindig őt állítja követendő példának, én meg vagyok a rossz. Nem irigykedek, mire? Én is a 2. diplomám csinálom (mérnöki, ő kommunikáció szak), mellette 8 órában dolgozom, van 2 mellékállásom, szóval dolgozom, plusz tanulok. Plusz vezetem a háztartást, főzök, meg minden, ami természetes dolog 25 évesen.
2011. jan. 17. 11:22
 16/39 A kérdező kommentje:
Ja, és még mielőtt valaki belekérdez: jelenleg szabin vagyok, mivel tavaly összesen vagy 5 napot voltam szabadságon.
2011. jan. 17. 11:25
 17/39 anonim ***** válasza:
24%
Majd megtanul magáról gondoskodni, és takarítani, ha férjhez megy, de ha szerencséje van, olyan férjet kap, aki mindezt megcsinálja helyette.
2011. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy a szobáját parkettáztuk. Az egész család pakolta a cuccait, ő meg lent kávézott a nappaliban a barátnőjével, aztán elment kozmetikushoz. Egyébként a sógornőmről van szó.
2011. jan. 17. 11:28
 19/39 anonim ***** válasza:
55%
24 éves vagyok a szüleimmel élek és még egyetemre járok. Szóval ebben szerintem nincs semmi. Én itthon azért besegítek amiben csak tudok. Főzni nem, mert azt nem szeretek, de minden mást megcsinálok. De úgy gondolom majd ha a lány is elköltözik otthonról csak rászánja magát, hogy főzzön, takarítson. Amugy én most átmegyek levelezőre, mert szeretnék dolgozni, hogy legyen keresetem és ne a szüleim tartsanak el. 24/L
2011. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
44%
Sógornőm is dettó ilyen...csak ő már elmúlt 30.
2011. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!