Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a ValóVilágról?...

Mit gondoltok a ValóVilágról? Tönkreteszi az emberi értékeket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azért ebbe a témakörbe írom, mert a kérdésem az emberi értékekre vonatkozik.


Szörnyű azt látni, hogy most, illetve amikor még csak elkezdődött a ValóVilág, az eddig okosnak és műveltnek hitt barátaim a képernyő elé szegeződtek, és mindig ezt nézik.

Persze ettől a barátaim még ugyanazok maradnak, de (és ezzel nem akarok senkit se megbántani) értelmes ember nézi ezt?

Jó, persze én is néha-néha belenézek, hiszen ez egy aktualitás, mindenki erre figyel mostanában... De hogy a napi rutin részét ez tegye ki?!...


2011. jan. 17. 06:57
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nézem, mert kíváncsi vagyok arra, hogy ki és hogyan "tesz szert a hatalmi pozícióra".... ki hogy taktikázik és hogy reagál egyes konfliktusokra. Mi az ami az embereket klikkesedésre késztetik, és hogyan lehet lereagálni egy beszólást (ez utóbbi sajnos nekem nem megy, mert anyámra ütöttem: ő nyelt, amit "sikeresen" nekem is megtanított, de én ebből ki szeretnék törni, így számomra egy támpont ha látok egy veszekedést és látom utána hogy hogyan reagál rá a másik)


18l

2011. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
50%
Mindig mérgelődöm az ilyen kérdéseken: "...értelmes ember nézi ezt?" Az intelligencia nem azon múlik, hogy ki milyen műsort néz. Nem attól leszel okos, mert kerülöd a televíziót, vagy csak egyes műsorokat. Attól sem leszel okosabb társaidnál, hogy butának titulálod azokat, akik nézik. Az a helyzet, hogy a televízió (és minden ami benne van) és általában a média körül vesz, mindenhol ott van, állandó beszédtéma ezért igazából elzárkózni nem lehet. Itt csak egy dolog mérvadó, hogy ki mit fog fel belőle, mennyire veszi komolyan az egyes műsorokat (pl. Való Világ).
2011. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
23%

http://www.youtube.com/watch?v=V-gAJMcgv5M

eszembe jutott ez a szám a kérdésedről, a szövege miatt érdemes végighallgatni:)

2011. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
64%
Én rövidrezártam az ilyen valóvilágos, győzikés témát az életemben. Több mint egy éve nem nézek tévét. És baromira nem hiányzik, nem érzem, hogy ettől kevesebb lettem. A híreket, történéseket elolvasom 5 perc alatt a neten, így nem mondhatom azt sem, hogy emiatt tájékozatlan vagyok. Na de azért az még így is feldühített, amikor dec.24.-én csak kíváncsiságból bekapcsoltam a tévét, hogy megnézzem mi a műsor karácsonykor. És mi ment szenteste főműsoridőben??? Hát ez a mocsok agyradír valóságos világ!!! Miért kell ez az embereknek???
2011. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
23%
Én is nézem majdnem minden nap, de nem indokolnám meg, hogy miért, előttem már mindent leírtak.És csak annyit tennék hozzá, hogy a sok szar műsor( krimisorozatok MINDEN este MINDEN csatornán, akció/horrorfilmek, szappanoperák MINDEN délután)között lassan a Való Világ lesz a legszórakoztatóbb és legkevésbé romboló műsor.
2011. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
21%

10:00

Való igaz!

2011. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
21%
Mármint, hogy a véres filmeknél ez többet ér.
2011. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
50%

VALÓ igaz:-)


Kérdező, ha téged ennyire zavar, nem kell nézni, és kész.Írják itt egyesek, hogy nekik nincs TV a házukban, ha ők így érzik jól magukat, akkor nincs ezzel semmi probléma.Én viszont nem érezném jól magam TV nélkül.Most akkor bunkó vagyok, aki hagyja magát a média által befolyásolni, vagy mi?Szerintem nem.Ettől függetlenül ugyanúgy olvasok, művelődöm, stb., de nekem jólesik esténként leülni egy órácskát a fotelba, és megnézni, hogy mi folyik a villában.Ez amolyan kikapcsolódás számomra.Különben meg a való életben is pont ilyen emberekkel lehet találkozni, mint amilyenek ott vannak bent.Az meg, hogy a barátaidat lenézed emiatt..hát ezt inkább nem is kommentálom.

2011. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
68%
Én taknyos 20 éves fiú vagyok,de 4 éve nem kapcsoltam be a tv-met,mert utálom az egész médiát,utálok híradót nézni csak felbosszantom magam.Nekem annyi a véleményem,hogy a túlzott tv bámulás elbutítja az embert,mivel nem kényszerül folyamatos gondolkodásra,hanem készen kap mindent.Tévézés helyett inkább olvassatok meg mozduljatok kis,sokkal jobb!
2011. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 Antóniaa ***** válasza:
64%

Azt hiszem a 10:00-nak igaza van... Meg lehet nézni az esti műsorokat a két kereskedelmi adón, minden nap ugyanazok mennek... J-ban R-ban, BKözt, NCIS, CSI, kórházsorozatok, stb... ValóVilág és a Celbőrületek.. Melyik a jobb szerintetek? Fekete Pákón-ból lehet tanulni? Rajta max jókat lehet vigyorogni és ennyi.

Mi azért követjük figyelemmel a VV-t mert érdekel hogy ki hogy viselkedik X idő után. Azon azért csodálkozom, hogy Győzi műsort vezet... SMS-re viszont egy fillért nem adnék, mert abban nem hiszek hogy a nézők döntik el a párbajokat. Aztán majd vége lesz egyszer ennek is, és ebből a szériából is mindenki eltűnik,mint az előzőekből. Persze van rengeteg adó,amit lehet nézni,nem muszály csak ezt a két csatornát figyelni...vannak érdekes műsorok, senkinek nem válik kárára egy természetfilm vagy egy tudományos dok.film...

2011. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!