Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu tönkreteszi az öcsémet,...

Anyu tönkreteszi az öcsémet, a szüleit és engem is zavar. Mi tévők legyünk?

Figyelt kérdés

Anyu 5 éve összejött egy férfival. Nagy volt a szerelem, én is szerettem, tesóm is, mamámék kevésbé. Ígért fűt-fát, és 5 év alatt egy ígéretét nem váltotta be. Anyu anyagilag teljesen kilátástalan helyzetbe került, a férfi miatt vette fel a sok hitelt, vett neki autókat (3-mat, egy sincsen, már nekünk sincs.)és ugye most az egész fizuja törlesztőkre megy el, pedig itthon senkinek sincs pénze. Emellett a férfi kábítószerezett ( nem hiszem hogy leszokott) és A VOLT FELESÉGÉVEL ÉL! Csak a hülye nem veszi észre, hogy anyu szerető, volt hogy kiderült hogy még együtt van a nővel... És ezek ellenére együtt vannak, anyu azt állítja szerelmes belé ( akkor nem csalná... minden ilyet megoszt velem sajnos...) 13 évesen még én is kedveltem a pasast, most már rájöttem én is öcsi is hogy nincs okunk kedvelni.Anyu hajthatatlan. Hiába kértem, hogy a szerelmén kívül egy normális okot adjon arra hogy miért van vele, semmit nem mondott, csak megsértődött és a fejemhez vágta hogy mit szólok én bele... Semmit sem törődik velünk, csak a férfinak él, a papám a sok stressztől szívinfarktust kapott, nagymamámat pedig féltem, mert falazott neki hosszú ideig, volt már agyvérzése is. Öcsim még kicsi, 8 éves, és már látom rajta hogy hiányzik neki is anyu. Az igazi apját nem ismeri, az anyja is .... a fejére....

Aggódom a kis családomért nagyon, mit tennétek ez esetben? Köszönöm: 18 L


2011. aug. 6. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mit lehet tenni??Anyukás így döntött akkor nem hiszem hogy változtatna ezen!Eddig sem változtatott lehet most sem fog.....és sajnos te valóban nem tudsz mit tenni....
2011. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húúúúúúú, nem semmi az anyád.Az a baj, hogy aki ilyen vakon szerelmes, annak az Atyaúristen sem tudja felnyitni a szemét.Nem is tudom, mit lehetne tenni.Komolyan.
2011. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnátok elintézni, hogy az anyukád minél kevesebbet kezeljen a család pénzéből? Az a gyanúm, hogy megoldódik a probléma, ha elfogy az ajándékra való pénz.
2011. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én azt javasolnám, hogy egyrészt TE törődj sokat az öcséddel, másrészt, mivel már 18 vagy, dolgozz! Nem azt mondom, hogy hagyd abba a tanulást, mert isten ments, csak ha van rá lehetőséged (főleg így nyáron) akkor dolgozz kicsit, hogy legyen valamennyi pénzetek... Több mint a semmi...

A másik nagyszüleiddel mi van? Ők nem tudnak esetleg segíteni?

Mielőbbi javulást kívánok, és csak remélem, hogy valamennyit tudtam segíteni!:(

2011. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, addig amig a közgondolkodásban a felelös vagyok a tetteimért felfogást übereli a szerelmes vagyok éppen most ebbe az emberbe eset, semmit nem tehetsz még erkölcsi értelemben sem. Egyszerüen felelötlen, erkölcsileg éretlen anyád van. Egyet tehetsz, ne legyen a példaklped!!!!
2011. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos tenni semmit. Ha már a házon is van törlesztő akkor régen rossz, ha még nincs, akkro előbb-utóbb az is be fog következni és ezt nem lehet meggátolni, ráaádsul teljesen legálisan csinálja a pasi, ez nem bűncselekmény. :(
2011. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!