Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ciki dolgok történtek...

Milyen ciki dolgok történtek veled életed során?

Figyelt kérdés
Barát, ismerős, rokon, kolléga, tanár, orvos, bárki előtt? Bármilyen mosolyognivaló történet jöhet.:-)
2011. jan. 12. 22:49
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva volt. Meghalt egy idős, távoli rokonom, és a temetésen a helyi asszonykórus a szertartás elején elkezdett énekelni. Annyira durva volt a hangjuk, olyat se azelőtt, se azóta nem hallottam, és hangosan felröhögtem. Aztán gyorsan ráborultam a nőverem vállára, hogy ne lássák, úgyhogy mindenki azt hitte a zokogás rángat, én meg alig bírtam visszafolytani a hangos nyerítést. Aztán beletemettem az arcom a tenyerembe, és kirohantam, jó messzire, és egy fa mögött hahotáztam. Megpróbáltam visszamenni, de amint megláttam a nővérem fejét megint rámtört, úgyhogy kimentem a kocsiba.


Aztán meg kérdezték, hogy "jól vagy? láttuk hogy elrohatnál zokogva. Nem tudtuk hogy ennyire megviselt a dolog." én meg lesújtva, drámain: "ó, nagyon. Nagyon" :D


Szóval hogy melyik a nagyobb égés fiú létemre zokogni egy aránylag idegen asszony temetésén (ha 5ször láttam életében), vagy hangosan röhögni a gyászoló tömeg közepén?


Azóta alig merek temetésre menni, nem is nagyon merek a gyászolók szemébe nézni, mert mindig kitör belőlem.

2011. jan. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

"igasságosztó válasza:


egyszer segíteni akartam egy vaknak, de nem figyeltem, és nekivezettem a falnak. "


Ezen percekig röhögtem...Utolsó is nagyon jó. Velem olyan volt hogy apám egyik távoli rokonának a temetésén voltunk, és maga APÁM (55 éves férfi) kezdett el röhögni, nagyon égő volt, alig bírtam én is visszafolytani...Szerencsére senki nem vette észre.

2011. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor kislányként táborban voltunk, egy zeneiskolában szállásoltak el, hatalmas, boltozatos termekben, a vacsorától csikart a pocim, törökülésben üldögéltem az ágyon és olvastam, mikor a hasfájásom elmúlt egy csapásra, gázok távoztak. Nagyot szólt, viszhangzott, és mindenki dőlt a röhögéstől. Majd elsüllyedtem.


Ajándékbolt a balatonparton, bekódorogtam szintén ifjúkoromban, és nézelődtem. Valami rém fura dolgot találtam, fogalmam sem volt, mi lehet. Színes, festett műanyagizé, légmentesen zárt, műanyagbúrában, olyan, mint a régi felrázós hóeséses dobozkák, csak nem volt benne folyadék. Odavittem a pultnál üldögélő nénihez és megkrédeztem mi ez. Mint kiderült óvszer volt, égett a fejem.

2011. jan. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a pékboltban a pénztárcámat kerestem abban az utálatos táskámban, aminek nincs elég zsebe, nagy nehezen kirángattam a táska mélyéről, és kirántottam vele a bugyimat is...
2011. jan. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
00:05-ös válaszadó!Mintha a saját történetemet olvastam volna.Velem is ez történt:-D Én nem járok templomba,de engedve a legjobb barátnőm kérésének,egyszer elkisértem őt a vasárnapi misére.Helyet foglaltunk,előttünk mellettünk,a hátunk mögött,mindenhol voltak,tehát nem tudtam távozni a helyszinről.Amikor ezek az idős nénikék rázenditettek azokra a vallásos énekekre,és ahogy remegtették a hangjukat közben,iszonyatos röhögőgörcs tört rám,a fejemet a kezembe temettem,és az előttem ülő nénike hátraadott egy papirzsepit,azt hitte sirok.Akkor tényleg végem lett :-D!!!A barátnőmre rá sem mertem nézni,főleg miután észrevettem,hogy őt is rázza a röhögőgörcs :-D Alig vártam,hogy vége legyen az egésznek!Azóta sem voltam misén,de nem is mennék,mert félő,hogy megint úgy járnék.:-))
2011. jan. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erősen megvolt a menzeszem, két nap alatt sikerült megtöltenem a fürdőszobai kukát betéttel, és tamponnal. Munkába menet fogtam, levittem a szemetet. Miután átbékávéztam a fél városon, a munkahelyemen döbbentem rá, hogy mit cipeltem magammal egy átlátszó nejlonszatyorban... A tízóraim volt, amit kidobtam. :s
2011. jan. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Ilyen óvszeres dolog velem is történt: nagyon helyes kis figurát találtam, azt hittem valami kis szoborka. Megfordítottam, hogy megnézzem az árát, erre látom, hogy ez óvszer.:-)

A barátnőm féle sms-es sztori: sms-eztünk a kiszemelt pasijáról, erre mindketten 1-1 sms-t neki küldtünk el, amiben természetesen róla volt szó.:-) Ez még gimnáziumban volt. A sztori vége az lett, hogy barátnőmmel mégsem jöttek össze, mi meg stráccal elég jó barátok lettünk.:-)Ugyanez volt a szituáció a pap esetében is, vagy 2-szer elküldtem neki egy sms-t, amit nem neki akartam (na ez már a telefon hibája volt).

2011. jan. 13. 09:19
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban elmentünk a családdal állatokat nézni egy "farmra". Szaladgáltunk a húgommal, ő egy fejjel kb. alacsonyabb volt, és még átfért egy sorompónak állított gerenda alatt, én már nem, izomból nekiszaladtam a homlokommal és hanyatt vágódtam, elterültem mint a béka, kb. mint a vígjátékokban... mindenki kinevetett (miután látták hogy nincs bajom).
2011. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
39%

Pár évvel ezelőtt mellékállásba futárkodtam.

Egy kereszteződésbe (ugye minidg sietni kellett), azt hittem az előttem lévő autós kimegy én meg ráálltam jó szorosan, persze a zabrára. Mögöttem meg jött egy taxis az meg rám állt ahogy kell. Kb 10 - 10 cm elől házul. Egyszer jobbról egy baromi nagy koccanás. Nekem jött egy vak csávó. Akkor volt a kocsim vagy fél éves, szalonból vásárolt. Marha ideges lettem, hogy összeb@ssza a fényezését. Persze szerencsétlen megpróbált még vagy 2x elindulni, nem értette minek ment neki. Extra gáz volt.

Aztán még azon a héten tolatok egy szűk helyen, sirekt lassan, mivel zuhogott az eső. Erre valaminek neki mentem, de mivel nem láttam senkit megint tolattam tovább. De nem ment :). Kiszállok, erre egy barom az úttest közepén tolta át a tolókocsis barátnőjét én meg letolattam őket.

A csaj nagyon fel volt háborodva, de mit kerestek az úttest közepén???! Ja amúgy azért nem láttma őket, mert a kocsi magas és nem látszottak.

Aztán olyan 14 éves koromban egy osztálytársam tesója vitt biciklivázon ülve és a bakancsom sarka beakadt az első kerékbe. Én csak simán lepattantam a betonra, a srác meg sehol. Akkorát tanyáltunk amúgy nem győztem magam összeszedni. Erre a srác feletem mint valami utasszállító repült, utána a bicikli. Ezt kajakra végig néztem... És természetesen pont azelőtt a ház előtt vot egy rakás fiatal... azok meg bekiabáltak hogy 10 pont... meg ilyenek.

Alapjában nem vagyok beégős, de akadnak szituk...


29/N

2011. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
10-11 éves lehettem, fiúkkal játszottunk. Volt egy énekes, már nem emlékszem a nevére, aki mindig felhúzta a pólóját, őt utánoztuk. Én is felhúztam a pólómat miközben vonaglottam (a Bravo újságban láttuk, hogyan kell), mert úgy emlékeztem, rajtam van a fürdőruhafelsőm. Nem volt.:( Már nőiesedtem, szóval elég ciki volt a dolog, zavaromban elrohantam.
2011. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!