Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ciki dolgok történtek...

Milyen ciki dolgok történtek veled életed során?

Figyelt kérdés
Barát, ismerős, rokon, kolléga, tanár, orvos, bárki előtt? Bármilyen mosolyognivaló történet jöhet.:-)
2011. jan. 12. 22:49
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
80%
egyszer lány létemre egy akkorát pukiztam az egész osztályom előtt 12 évesen :D meg koleszos vagyok és sajna ott is problémáim vannak ha rám jön xd
2011. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim válasza:
51%

Emlékszem, régen sok bánat ért,

Van néhány kudarc, mit elfelejtenék.

Az oviban többször kiáltott reám

A Magdi néni, hogy fogjam be a szám.

És azzal csúfolt, hogy túl nagy a fejem,

Ő volt az első, ki miatt kisiklott az életem.


A szomszéd fiú izmosabb volt,

Egy szagos radírt tőlem elrabolt.

Ha újra látnám, megleckéztetném,

S a Magdi nénit is már nagyon, nagyon, nagyon leverném.

A gyomrom ugrál, a hajam kihull,

Ha eszembe villan Kobzos tanár úr.

A koponyám bánta, amikor megszidott,

Az igazgató úr meg az illemhelyen rám nyitott.


Az osztálytársnőm tetszett nagyon,

Az arcán gúny volt és gőgös szánalom.

Szemében girnyó kukac voltam én,

Ha szembe jönne, ma már nagyon, nagyon, nagyon leütném.

2011. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
88%

általános 7. vagy 8. osztály. Osztálykiránduláson voltunk. Egyik éjjel a szomszéd szobában (fiúknál) ébredtem az asztalon, nagy párnával betakarva. Felkeltem és csak azután esett le, hogy hol vagyok, amikor végigkérdezgettem az ágyon fekvôket, akikrôl azt hittem, az osztálytársnôim. Azóta sem tudom hogy kerültem oda, de utánna mindenki errôl beszélt.

Meg volt olyan is, hogy csinosan felöltözve végig hasaltam egy diszkó kivilágított piros szônyegén, mert beakadt valamibe a ,agas sarkúm. A buli elején volt, még nem ittam, de utána muszáj volt.

Egy csomószor beégtem életemben.

2011. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
95%

23.14 vagyok. Lány vagyok és a barátnômet rávettem, hogy jöjjön el velem a katonatisztire jelentkezni. Nem találtuk a bejáratot, ezért bemásztunk a kerítésen. Hamar odajöttek a biztonságiak. Felvezettek egy irodába...nem vettek fel.

28L

2011. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

-hasraestem illusztris vendégek előtt

-hasraestem az utcán, és még láttam is, hogy kiröhögnek

-hasraestem a szerelmem előtt, és ő se tudta visszafogni a heves mosolygást

-hasraestem a villamos előtt, és akkor csak cikinek éreztem a kilyukadt nadrágomat, fel se fogtam, hogy majdnem beestem alá


Ennyit az esésekről. Továbbá:


-elmentem olyan ruhákban, amik tökre nem illettek össze, később figyelmeztettek rá

-olyannak írtam ismerkedő emailt, akit előző hónapban magam hajtottam el (hát igen, a netrandi levéláradatának átka)

-slusszpoén: 2 randi után ő hajtott el engem...


Ha eszembe jut még vmi, akkor írok.

2011. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most hétfőn voltam hülye de nagyon. Elmentem könyvtárba fénymásolni s 70 oldalt sikerült duplán kinyomtatni...(50ft/db áron!!!!) közben 3szor cseréltek lapot s áramszünet is volt, a gép pedig újrakezte. :s addigra vagy 10 könyvtáros szidott, egyik megfenyegetett, hogy kitiltanak, 3karbantartó jött a gépre mert az a kiakadt.Én meg várjam meg míg végeznek s lekéstem a másik megyébe tartó vonatom. Utánna meg mikor fizetni kelett a 8000ftot akkor a pasi 14000ret akart elkérni s még tolvajnak is nézett, hogy nemfizetek annyit. :S

Hát életem leggázab 1,5órája volt. Szóval nem megyek odatöbbet mert bevonták a könyvtárjegyem.

:(((((

2011. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyába mentem egyszer dolgozni. Hosszú szoknyába. Lefelé léptem a busz lépcsőjén a Ferenciek terén, és véletlenül ráléptem a szoknya aljára. Pofával előre leestem a sárba. A szatyraim szanaszét, minden kihullott belőlük... Felsegítettek. Soha akkorát nem égtem még.
2011. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
98%

egyszer segíteni akartam egy vaknak, de nem figyeltem, és nekivezettem a falnak.


nyáron meg katolikus misén (van benne egy olyan, hogy mindenki kezet fog a mellette levővel), bennem volt a mozdulat, hogy beletörlöm a kezem a ruhámba, de valaki nyújtotta a kezét, és kezet ráztam vele, de aztán meg beletöröltem a kezem a ruhámba. szegény csávó aszitte miatta.


egyszer kiskoromban, strandon egyik barátomat be akartam húzni a vízbe, de véletlen egy másik gyereket húztam, az egész családja azt hitte, hogy meg akarom fojtani.

2011. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

Nagyon jók, köszi.:-)

23:25- ne aggódj, ez nem neked ciki, a könyvtárosokra nézve szégyen.

2011. jan. 12. 23:30
 20/50 anonim ***** válasza:
91%

A Westendbe a mozgólépcsőn majdnem rám esett egy férfi,nevettünk egyet,váltottunk pár szót, majd meghívott egy kávéra. Leültünk, dumálgattunk,szóba jött a munka. Ő csak annyit mondott,emberekkel foglalkozik. Én elmeséltem, hogy közgazdász diplomám van, elküldtem az önéletrajtom az egyik nevesebb bankba,és behívtak interjúra, ám izgulok, mert "ezek a b*zi HR-sek folyton belekötnek mindenbe, ezeknek semmi nem jó, mindent csak kritizálnak,akármennyire is jól van megírva az önéletrajz vagy a motivációs levél. Ezeknek a f*szcibálóknak azért fizetnek, hogy utaztassák az embereket, majd haza küldjék őket." beszélgettünk utána még mindenféléről, majd nekem mennem kellett. Telefon számomat elkérte, hogy találkozzunk máskor is.

Másnap mentem interjúra. Azt hittem, hogy a roham visz el, amikor megláttam a "tegnapi" pasit az íróasztal mögött,és ő is nagyon meglepődött. majd elsüllyedtem szégyenemben,de végül jól sült el a dolog, mert megkaptam az állást. :)

2011. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!