Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ciki dolgok történtek...

Milyen ciki dolgok történtek veled életed során?

Figyelt kérdés
Barát, ismerős, rokon, kolléga, tanár, orvos, bárki előtt? Bármilyen mosolyognivaló történet jöhet.:-)
2011. jan. 12. 22:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
30%
jó sok minden...
2011. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
28%
velemis:D
2011. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
95%
A Nyugati aluljáróban a nyakába ugrottam egy srácnak, ráadásul nekifutásból, és lógtam rajta, örömömben, azt hittem, hogy egy 8 éve nem látott osztálytársam. Mondtam neki, hogy de rég láttalak Csaba!!!! Erre ő: Balázs vagyok... Pff... Viszont elhívott moziba! :))
2011. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon ritkán tudok csak böfögni, de akkor persze kicsusszant mikor pont szigorlatoztam...na akkorát még nem égtem soha :D De sikerült átmenni.
2011. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Első kettő: példák?:-) Második kettő: na ezek tényleg égők.:-)
2011. jan. 12. 22:56
 6/50 anonim ***** válasza:
90%

szia, hát: plázában beszorultam a WC-be, kétségbeesve hívtam a segítséget 5 percen keresztül, aztán vhogy magától kinyílt az ajtó, kiléptem és a toalettre várakozók szakadtak a röhögéstől... nagggyon jó volt

2. oszt.kiránduláson beszélgettünk a szobában én pedig az emeletes ágyról leugrottam a mellettünk lévő ágyra, perszehogy összetört, de letagadtam az oszifő előtt, aztán meg szerelgettem az eljövetel előtt, h. ne tűnjön fel nekik

3.egyetemen elnéztem a tantermet és arab helyett franciára ültem be.... kicsit meglepődtek az "új kollégáim" aztán meg szakadtak rajtam

2011. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
73%

Elmesélem a kedvenc sztorimat:D

Egyszer anyóséknál voltam legelőször családi ebéden. nyilván ideges voltam, még gimi 3. osztályba jártam. ott volt az ebéden nagymama-bátty-testvér mindenki aki számít. Én szégyenlős voltam és amiből kívántak sorra csak:


Kérsz üdítőt? Nem köszönöm...Kérsz bort? nem köszönöm Kérsz pezsgőt? Nem köszönöm. Kérsz martinit? Nem köszönöm...hát ennél telt be a pohár apósnál és beszólt: Akkor menjél ki a konyhába mert ott folyik a friss csapvíz. Na hát gondolom nem kell mondjam, azt hittem beesek az asztal alá. Na azóta, ha kínálnak valamivel ELFOGADOM :))


2o-L

2011. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
96%
17 éves voltam és "randim" volt. Izgultam, nagyon tetszett a fiú, a ház előtt várt rám. A kerítésünkön simán be lehetett látni és miközben mentem ki egymást néztük. Nem figyeltem hova lépek és elcsúsztam egy adag kutyakulán...ha ez még így nem volt elég ciki természetesen úgy estem, hogy beleültem...mehettem be átöltözni, de a fiú ari volt, megvárt és nem hozta fel a nap további részében a dolgot :D
2011. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
80%
-kínáltak
2011. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
38%

Hulla részegen két megálló közt térdepelve hugyoztam az üre villamoson a lépcsőlejáró felé.

A villamos megált, az utasok szálnak fel, és én sok sört ittam.Szval, volt baj.:)

2011. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!