Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ciki dolgok történtek...

Milyen ciki dolgok történtek veled életed során?

Figyelt kérdés
Barát, ismerős, rokon, kolléga, tanár, orvos, bárki előtt? Bármilyen mosolyognivaló történet jöhet.:-)
2011. jan. 12. 22:49
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel elmentünk könyvet venni valakinek ajándékba. Nézelődtünk a könyvesboltban... egyszercsak megakadt a szemem egy jónak tűnő könyvön. Volt a kezemben egy összetekert újságpapír.. és azzal rácsaptam az épp lehajló pózban lévő férjem fenekére, hogy Gyere csak apa, nézd mit találtam.


A férfi felegyenesedett, de nem a férjem volt az :- Csak rajta is fehér nadrág volt éppen... De szerencsére elnevette magát, én pedig falfehér voltam az ijedtségtől még egy darabig.

2011. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim válasza:
100%
Strandon kajáltam szendvicset, amit ilyen nejlonszatyorba csomagoltam be. Fújt a szél elég rendesen, elvitte a szatyort, ami feltapadt egy csajnak a hátára:) na az, ahogy ijedtemben odafutottam, (mert amint kivitte a szél a kezemből elindultam utána, hogy elkapom), és zavartam közöltem, hogy bocsi ez az enyém azt hiszem.....:) a lehető legégőbben sült el
2011. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
66%
23:11 vagyok, miért pontoztok le? :S
2011. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Nekem is van rengeteg ilyen, nem is tudom miket soroljak. Pl. főiskolán volt egy fiatal férfi tanár, na vele folyamatosan szivattuk egymást. Vagy mondhatnám azt a szitut, amikor párommal (azóta a férjem)óvszert vásároltunk egy hipermarketben, erre megjelenik 2 gimnáziumi tanárom, mindkettő huszas éveiben járó férfi. Gondolhatjátok.:-)
2011. jan. 12. 23:43
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm állandóan felhívott dumálni a munkahelyéről, minden áldott nap, és vagy fél órán át akart velem beszélgetni. Közben nem egyszer a főnököm rosszalló pillantásait kellett kiállnom, aki a kis irodánkban általában körülöttem volt. Végül barátnőm is észrevette magát, és próbált olyankor hívni, amikor nincs bent a főnököm.

Egy nap hívott, hogy fél óra múlva hívni fog, van-e főnököm? Akkor épp nem volt, de közben megérkezett. Gyorsan írtam egy sms-t barátnőmnek, hogy ne hívj, megjött a főnököm, aztán kikerestem a mobilom telefonkönyvében, hogy "Főnök" és automatikusan rányomtam a küldésre. Már akkor tudtam, mikor megnyomtam, hogy nem kellett volna. Felugrottam a székemből, átvágtattam a főnök irodájába, aki épp WC-n volt és gyorsan lenyomtam a pittyegő telefont. Ekkor már húzta le a WC-t, annyi időm se volt, hogy visszategyem a telót a helyére, mobilostul rohantam vissza a saját szobámba, ledobtam a mobilt az asztal sarkára és reszkettem, mint a kocsonya. Főnök kis idő múlva fütyörészve bejött, megakadt a szeme a mobilján, tűnődve megnézte, majd zsebre vágta. Szerencsére baromi szétszórt pasi volt, így szerintem fel se tűnt neki, hogy nem ő hagyta ott.

2011. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
ja, persze az sms-t sikerült kitörölnöm...
2011. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Sms félreírásban profi vagyok én is.:-) Legyen szó barátnőm kiszemelt pasijáról, rokonról vagy akár egy papról.:-)
2011. jan. 12. 23:50
 28/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, jókat mosolyogtam. A versbeszedős is jó volt.:-)
2011. jan. 12. 23:52
 29/50 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanezt előadtam a párommal is jópár év múltán. Ugyanennek a barátnőmnek e-mailben keseregtem a barátom viselkedése miatt, amolyan női lelkizés volt, de az a fajta, ami nem kifejezetten tartozott rá a barátomra. És véletlenül a címtárból a barátomnak küldtem át a levelet. Ugyanaz az automatizmus, mint az sms-nél. Róla szól a szöveg, meglátom a nevét a címtárban és puff, átküldöm mielőtt észbekapnék...

Átvágtattam a szomszéd szobában netező páromhoz és mondtam neki, hogy küldtem neki egy levelet, de ne olvassa el, mert nem neki akartam küldeni, hanem a barátnőmnek. Kikerestettem vele a levelet, kitöröltettem befogva a szemét félig, majd még a kukából is kiüríttettem.

2011. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
88%

Te is elmesélhetnéd, kedves kérdező...A papos érdekelne:)

Meg a kiszemelt pasis:)

2011. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!