Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tudok így szórakozni menni?

Hova tudok így szórakozni menni?

Figyelt kérdés

A legfőbb gondom az, hogy állandóan piszkálnak, hogy sosem járok bulizni, el sem akarják hinni, hogy nem megyek. Életemben 2x voltam diszkóban és 1x házibuliban. Ott én eldöntöttem, hogy soha többé be nem teszem ilyen helyekre a lábam, mert hihetetlenül rosszul éreztem magam mindkét helyen. :( Mindenki táncol, de én nem tudok, így csak ücsörögni tudok diszkóban is. Mindenki iszik, én nem szoktam, mert rossz ízű az alkohol, meg nem is szeretek becsiccsenni.

A barátaim állandóan hívnak, de én mindig lemondom. :( A fent említettek miatt. Nem akarok úgy diszkóba menni, hogy aztán ülök 4-5 órát. Jártam többfajta táncra, de ott is leégtem, hiába jártam évekig, mindig rossz jegyeket kaptam és a tanár is mondta anyának, hogy nem megy ez nekem, nincs ritmusérzékem. :( Jártunk régen koktélbárokba, de sajnos drága és a többiek nem tudták fizetni, így elmaradt. Ők mindig vesznek egy üveg piát, az utcán megisszák és részegen mennek diszkóba. Ebből én nem kértem és azóta nem is voltam sehol, kb 3-4 éve.

Hova tudnék így elmenni szórakozni? Nagyon gátlásos vagyok, hogy nem tudok táncolni, meg nem iszok és így elég unalmasan tölteném az éjszakát, de a barátaimat meg szeretem és ők is hívnának. Aki hasonló, mint én az milyen helyekre jár? Akkor is diszkóba, de csak ülni? :( Szeretnék kicsit többet eljárni, nem itthon ülni mindig. :(


2011. jan. 9. 14:28
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

14:57

A kocsma még esetleg. :D Nekem a legeslegeslegnagyobb bajom azzal van főleg, hogy tánc... Az nálam mumus, ami üldöz. :D Köszönöm amúgy a válaszokat, azért kaptam kis löketet arra, hogy merjek nyugodtan menni ilyen helyekre, majd kiderül mi lesz. :)

2011. jan. 9. 15:01
 32/37 anonim ***** válasza:

11 évig táncoltam heti 12 órában, így bátran állíthatom, hogy az emberek nem tudnak táncolni, emiatt nem kell aggódnod.


A diszkókban pedig azért kell berúgnod, mert így te is azt hiszed a többi zombival egyetemben, hogy az egyet jobbra, egyet balra = én vagyok a helyi fredaszter.

2011. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Egyébként rajtad áll, hogy mire szeretnél visszatekinteni:


1. dohányfüstben, részegekkel "szórakoztam"


2. tanultam, olvastam, műveltem magamat, ill. olyan emebereket kerestem, akikkel összeköt egy közös, hasznos hobbi (kertészettől sporton át modellezésig, akármi), amit SZERETEK csinálni.

2011. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

28 vagyok, de én is világéletemben ezzel szenvedtem, pont olyan vagyok, mint te. Ritmusérzék zéró (nem is szeretek táncolni), piának rossz az íze és visszadobja a gyomrom, a diszkó meg nem az én világom. No meg szintén átmegyek "megfigyelőbe" a piától.

Pécsett tanultam két évig érettségi után, ott két verzió volt: diszkó, vagy a bölcsészek keménymagja, akik egy retkes (értsd: ragad a szék a kiömlött piától és kosztól) borozóban nekem már túlontúl filozófálós estéket tartottak.

Végül beszereztem egy-két barátot, akik szerettek kávézni. Volt egy nagyon faintos kávézó, napi szinten mentem oda valakivel. Néha bulit rendeztek, de az az ücsörgős, mászkálós, enyhén ivós volt.

Majd a fővárosba átjelentkeztem, itt is hasonló volt a helyzet. Addig járkáltam a főiskolán az emberekhez, amíg néhányan "mellettem ragadtak". Ők a mai napig jó barátaim. Sokszor az elsőre "béna" kinézetű emberek bizonyultak a legjobb társaságnak. Lassan engedtek fel, de némi idő után olyan értékeket potyogtattak, hogy csak lestem. A "bulizósok" egy része a nyelvórákat azzal kezdte, hogy eldicsekedett, hogy őt tegnap letartóztatták ittas vezetésért.. Hozzájuk nem vonzódtam.


Szabadtéri (tudom, télen jó vicc) szórakozóhelyeken vagy fesztiválokon eléggé köztes a hangulat, több, mint a kávézó és kevesebb, mint a diszkó. Ha kibírod tavaszig, érdemes ilyenekkel próbálkozni.

Inni meg annyit kell, amennyi jól esik. Egyszer erőltettem, nem hitték el, hogy visszajön a vacsi. Három feles után rohantam ki rókázni.

Elviekben semmi bajom az itallal, de ilyen nyamvadt gyomrom van... Az meg nem vicces, hogy iszok, majd szenvedek a hányingertől.

2011. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, csak fiúként. Azt modnom, próbáld meg, de ne erőltesd. Attól csak mégjobban ellenszenves lesz számodra. Van a szórakozásnak 1001 vállfaja, amit eddig már felsoroltak, ha azokat szereted, keress olyan társat, aki szivesen elmegy veled. Nem lehet mindenki egyforma. Gondolom nincs barátod, mert ő azért boztos, hogy hívna, vinne ide-oda. Itt az ideje valakivel lenni.
2011. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

régebben én nagy bulizós voltam imádtam iszogatni meg táncolni, ma meg tök hülyén érzem magam, ha valami zenés helyre megyünk, pedig nem is oylan rossz a ritmusérzékem, egyszerűen csak nem vonz.


van pár barátom, akikkel néha beülünk kocsmázni, dumálni.

2-3 sörtől még nem állsz fejre, de oldódsz egy kicsit, és tudsz ismerkedni normális emberekkel.

2011. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Van párom, már 1 éve,(előtte 2 évig volt, ő egyenes mondta, hogy velem nem lehet bulizni, ezért ne menjünk sehova együtt) de sosem hív szórakozni, ő megy a saját haverjaival kocsmázni, meg szórakozni, én meg nem akarom ráerőltetni magam, mondtam már, hogy menjünk valamerre, de inkább otthon maradunk, mert ő így nem megy. Tudom, hogy ez így gáz, de nem is tervezek már vele sokáig maradni, mert nem illünk sehogy sem össze sajnos.

Most pénteken megyünk majd vagy kocsmába, vagy valami beülős helyre, ahol lehet táncolni. Persze mindenki ki van akadva, hogy nem akarok táncolni, de hát ez van. :D Még magamban sem merek itthon táncolni, mert számomra égő látni magam, nemhogy nyilvánosan. xD

Barátokat nem sikerült találnom már általános iskola óta, ezek után sem hiszem, hogy sikerül, szóval inkább velük tartok néha-néha, amikor nem "nagybulizni" mennek. :)

Köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 10. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!