Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tudok így szórakozni menni?

Hova tudok így szórakozni menni?

Figyelt kérdés

A legfőbb gondom az, hogy állandóan piszkálnak, hogy sosem járok bulizni, el sem akarják hinni, hogy nem megyek. Életemben 2x voltam diszkóban és 1x házibuliban. Ott én eldöntöttem, hogy soha többé be nem teszem ilyen helyekre a lábam, mert hihetetlenül rosszul éreztem magam mindkét helyen. :( Mindenki táncol, de én nem tudok, így csak ücsörögni tudok diszkóban is. Mindenki iszik, én nem szoktam, mert rossz ízű az alkohol, meg nem is szeretek becsiccsenni.

A barátaim állandóan hívnak, de én mindig lemondom. :( A fent említettek miatt. Nem akarok úgy diszkóba menni, hogy aztán ülök 4-5 órát. Jártam többfajta táncra, de ott is leégtem, hiába jártam évekig, mindig rossz jegyeket kaptam és a tanár is mondta anyának, hogy nem megy ez nekem, nincs ritmusérzékem. :( Jártunk régen koktélbárokba, de sajnos drága és a többiek nem tudták fizetni, így elmaradt. Ők mindig vesznek egy üveg piát, az utcán megisszák és részegen mennek diszkóba. Ebből én nem kértem és azóta nem is voltam sehol, kb 3-4 éve.

Hova tudnék így elmenni szórakozni? Nagyon gátlásos vagyok, hogy nem tudok táncolni, meg nem iszok és így elég unalmasan tölteném az éjszakát, de a barátaimat meg szeretem és ők is hívnának. Aki hasonló, mint én az milyen helyekre jár? Akkor is diszkóba, de csak ülni? :( Szeretnék kicsit többet eljárni, nem itthon ülni mindig. :(


2011. jan. 9. 14:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Szar ha valakinek segédeszköz kell a jó kedvhez én pia és drog nélkül is tudok vidám is infantilis lenni,ha olyan kedvem van...Amúgy nem kell diszkóba menni...Járj klubbokba,vagy baráti összejövetelekre...Amúgy úgy érzem inkább a mostani "barátaiddal" nem érzed jól magad,semmi vész keres új ismeretségeket...Fiatal vagy még...


28N

2011. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Te most viccelsz? Szeged tele van lehetőségekkel és egyetemváros, tele van olyan egyetemistákkal, akik hozzád hasonlóak :)
2011. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Akkor segítsetek abban is, hogy hol találok ilyen embereket. :D Nem mehetek csak úgy oda senkihez, hogy legyünk barátok. :) Egyetemista vagyok amúgy, de mindenki bulizós a szakon is, vagy kollégisták és mennek haza már pénteken délelőtt. :(
2011. jan. 9. 14:43
 14/37 anonim ***** válasza:
71%
hát én sajnállak mert sok jóból kimaradsz... mindjárt jönnek a "nemcsakbuliazélet" válaszok... változtass kicsit a hozzáállásodon am nem kell matára innod magad annak tényleg semmi értelme nincs de egy két pohár pezsgő után feloldódsz kicsit és már a tánc se lesz gond... addig bulizz amíg megteheted... a karót nyelt sznobok lepontozhatnak...
2011. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Hát nézz szét más karokon. Színházba és konditerembe is rengeteg egyetemista jár :)
2011. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem! Egy discoban nagyon erős nyomás van ilyen szempontból. Ugye bemész a helyre dübörög a zene, mindenki táncol (úgy néz ki..) normális ha először furán érzed magad.


Én se akartam inni de úgy eleinte nem ment a bulizás csak álltam v néztem mint 1.. Következő partykon elkezdtem inni, 3-4 alkalommal és úgy táncoltam, utána folyamatosan csökkentettem a pia mennyiséget.

Most ott tartok, hogy ha üres a tánctér akkor 1 csajjal vagy pár sráccal elkezdjük nyomni egyedül aztán 10 perc alatt megtelik a tánctér.

A bárpultot támasztóból eljutottam addig, hogy általában a buli középpontjában vagyok, pia nélkül!!!

Én is utálom az alkoholt de amíg belejössz addig dobj be 1-2 Whisky kólát aztán könnyebben fog menni...

2011. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Nem otthonról kell ismerkedni ki kell menni az életbe...Emberek közé...Annyi lehetőség van,ahol barátokat lehet szerezni(sport,szinház,mozi,koncert,stb)nem kell mindig mindenre kifogást keresni.

28N

2011. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom, hogy tényleg szörnyű az, ha valaki matta részegre issza magát, de a minimális alkoholban semmi nincs, árulnak a szórakozóhelyeken vörösbort is és alacsony alkoholtartalmú italokat is, amik nem berúgatós italok. Én általában kocsival megyek így nem iszok de ha nem azzal megyek akkor tuti iszok pezsgőt :D és nem vagyok részeg tőle..
2011. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Ha a barátaid emiatt piszkálnak, akkor azok milyen barátok? Nekem is vannak ilyen buliba járós (nem részeges) barátaim, tudják rólam, hogy én nem szeretem ezeket, szóval ha buliba mennek, nem nyaggatnak soha, hogy menjek velük én is. A legjobb barátaim szintén nem szeretnek bulizni, úgyhogy ők pláne nem piszkálódnak. Nem csak buliban lehet szórakozni. Akár otthon is, ha rendeltek pizzát vagy főztök valamit, mellé megnéztek egy filmet vagy társasoztok. Én 21 éves vagyok, a barátaim többsége is huszonéves, mégis szoktunk Gazdálkodj okosan!-t vagy Monopolyt játszani :) Szerintem jobb elfoglaltság, mint részegen taperolni egymást a diszkóban.
2011. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Szeretném még1x kipróbálni jövő pénteken a diszkót, csak tényleg félek, hogy mi lesz, ha a többiek táncolnak én pedig egyedül maradok. :( A tánc nekem annyira, de annyira nem megy... soha senkinek nem sikerült még táncra bírnia. :( Kb. semmi mozgásom sincs.
2011. jan. 9. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!