Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátom...

Mit csináljak, ha a barátom el akar menni a városba szórakozni, és szeretné, hogy menjek, de nekem semmi kedvem?

Figyelt kérdés
Hideg van,így is betegeskedek,meg a füst,meg a sok ember,a hangzavar meg minden,ez nekem nem kell,esetleg nagyon ritkán,de nekem unalmas. A barátom meg megbántódik. Meg egyébként is péntek este van,tényleg nem erre vágyon a fárasztó hét után.
2009. jan. 30. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. szedd ossze magad es menj ki vele. de akkor tenyleg probslj jol hozzaalni mert ha csak hiszti lesz egesz este jobb ha csak megbantodik es nem ideges. vegulis lehet h jol fog telni, neha az ilyen nem-akarom kiruccanasok lesznek a legjobbak

2. gyozd meg h maradjon otthon veled, bujjatok ossze. 1 kis csabitassal lehet ra tudod venni.... ;)

3. mond meg h neked nincs kedved es nem akarod elrontani az estejet ugyh menjen nyugodtan egyedul es erezze jol magat (de akkor masnap ne hanyd fel neki h jooo h engem otthonhagysz es mesz bulizni!)

2009. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

A füst és a zaj nemcsak zavaró, de sok embernek mindkettő kifejezetten FÁJDALMAS. Ahol olyan hangos van, hogy a normál beszédhang már nem érthető, az már árt is a fülnek. (A közhiedelemmel ellentétben nem a dobhártya vastagodik meg, hanem a csigában lévő apró szőrszálak pusztulnak el, és egyelőre nem is lehet gyógyitani).


Szóval valahol mégiscsak rendelkezik az ember a SAJÁT TESTével. Lehet, hogy annyi kompromisszumot még elvárhat a társam egy párkapcsolatban, hogy elmenjek egy olyan rendezvényre, ami nem olyan érdekes a számomra, mint neki, de azt már mégsem várhatja el senki, hogy FIZIKAI fájdalmat viseljek el, és a hallásomat is tökretegyem, amire még szükségem lehet... mi van, ha egy kiránduláson vagy az utcán egy ismeretlen ember pár száz méterre segitségért kiabál, és épp ezen múlik, hogy meghallom-e?


Egyébként két ember érdeklődése valóban nagyon más lehet. Esetleg olyan közös programokkal lehet áthidalni, ahol nagy szabad választék van, pl. könyvtár, vagy ilyesmi, ahol mindenki megtalálja az érdeklődését.. tudom, nem a legjobb példa volt, csak próbálkoztam, szóval ahol nagyobb szabad tere van mindenkinek. A szórakozóhelyek eléggé kötött, merev dolgok.

2009. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem vagy jól, betegeskedsz, azt meg kéne értenie. Ilyen időben csak rosszabbodhat, ha a muszáj kiruccanások mellé még beszervezel. Beszéld meg vele, de szerintem neked most egy kiadós pihenés kéne, a párod meg örüljön, hogy őt még nem kerülgeti az influenza. Próbáld megbeszélni vele, hogy most maradjatok otthon, és összeütsz valami fincsi menüt, sütit hétvégére, felraktok egy jó filmet, és ha jól leszel, akkor kiruccantok.
2009. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én most pont itthon vagyok és a barátom a városban szórakozik a haverjaival vagy ki tudja kivel,de nekem nincs kedvem kimenni igy megegyeztunk hogy nélkülem is mehet nyugodtan,nincs balhé belöle és nem nyaggatom hogy már haza akarok menni meg ilyenek.igy a lejobb egyezzetek meg...
2009. jan. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja,úgyis csak nyaggatnám. Meg engem egyszerűen nem szórakoztat ilyesmi.
2009. jan. 31. 01:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!