Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb pasival szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasival szeretnék összejönni! A korkülönbség 14 év. Szerintetek csak szórakozni szeretne, vagy komolyabb szándékai is lennének? Sztori lennt!

Figyelt kérdés

A történet a következő:


Megismertem egy 34 éves sráccal, (egy munkahelyen dolgozunk).

Én 1 éve vagyok a munkahelyemen, ő kb március környékén jött oda dolgozni. Akkor is már észrevettem, hogy nagyon néz, figyeli merre megyek. Mosolyog, mikor meglát...

Az utóbbi 2-3 hétbe már beszélgetünk, humorizálunk, hülyéskedünk egymással..

Sajnos tavaly novemberében, elinditott egy válást, ugyanis felesége van.. De már nem élnek együtt...

Gyereke nincsen...

Mikor rákérdeztem, mit szeretne, aztmondta ismerjük meg egymást, vagy kialakul valami vagy nem...

:)

De nem értem multkor aztmondta kiváncsi minden porcikámra, és látom,hogy tényleg érdeklődik irántam...

Mikor megkérdeztem tőlle, hogy csak szexet akar? Akkor aztmondta NEM!! De ez ugye magában nem jelent semmit...

Mivel még annyira nem ismerem, nem tudhatom mit akar vagy mi a szándéka.

Bókolgat, dicsér, látom hogy érdeklem őt...

De mivel sem beszédjéből sem külsejéből nem az rajzolódik ki, hogy bunkó arrogáns, szexmániás, állat :D

Meg-ugye még a válása sincs annyira lezárva


Szerintetek, lehet komolyabban gondolni vele? vagy csak szórakozásképp akarna engem???

Várom a hozzászólásokat! :)


2010. aug. 2. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem olvastam el. De sok. És csak dugni akar egy jót.
2010. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Arra gondolj, hogy 50 évesen Te még szexuálisan aktív leszel, ő viszont 64 évesen....öh.
2010. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Mindketten felnőttek vagytok, akár komoly kapcsolat is lehet ebből (50% esély). Ha csak szórakozni akarna, már rég megtette volna. Egy kapcsolat, egy dugás nem az életkoron múlik.
2010. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
20 éves vagy. SZerintem élj még egy kicsit ne alapozz ilyen kapcsolatokra. Azt mondják a kor nem számít.. Persze hogy nem ha 5-6 évről van szó..de azért 14 év ráadásul ilyen korban az azért kicsit sok.Ráadásul szerintem ebből is válás lenne mint az előzőből.
2010. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
saját példa. a párom 34éves én 47. 13éve vagyunk együtt. szerintem ez már komoly kapcsolat. úgyhogy ha neked szimpatikus és még szereted is akkor bármi lehet belőle. ja és én is válófélben voltam a volt nejemtől.
2010. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele, sok szerencsét!!!!!!!!:)
2010. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha tényleg érdekled őt, nem akar kihasználni. :) a szüleim között 12 év van
2010. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ki akar használni, azt onnan veszed észre, hogy folyton csak azt várja, mikor lesz már szex. Ha türelmes, akkor tényleg szeret. Állítólag. Mondjuk nálunk párom türelmes volt, de azért elég kanos is. Szerintem ezt úgyis megérzitek egynásról. Ha túl hamar akarja a szexet, ami neked nem felel meg (ha korainak érzed), akkor ne tedd meg vele. Ha ezután nem érdekled, akkor le lehet vonni a következtetést. Ismerd meg jól, abból kiderül.
2010. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 21L, szóval nem vagyok elég tapasztalt a témában...
2010. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!