Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tudok így szórakozni menni?

Hova tudok így szórakozni menni?

Figyelt kérdés

A legfőbb gondom az, hogy állandóan piszkálnak, hogy sosem járok bulizni, el sem akarják hinni, hogy nem megyek. Életemben 2x voltam diszkóban és 1x házibuliban. Ott én eldöntöttem, hogy soha többé be nem teszem ilyen helyekre a lábam, mert hihetetlenül rosszul éreztem magam mindkét helyen. :( Mindenki táncol, de én nem tudok, így csak ücsörögni tudok diszkóban is. Mindenki iszik, én nem szoktam, mert rossz ízű az alkohol, meg nem is szeretek becsiccsenni.

A barátaim állandóan hívnak, de én mindig lemondom. :( A fent említettek miatt. Nem akarok úgy diszkóba menni, hogy aztán ülök 4-5 órát. Jártam többfajta táncra, de ott is leégtem, hiába jártam évekig, mindig rossz jegyeket kaptam és a tanár is mondta anyának, hogy nem megy ez nekem, nincs ritmusérzékem. :( Jártunk régen koktélbárokba, de sajnos drága és a többiek nem tudták fizetni, így elmaradt. Ők mindig vesznek egy üveg piát, az utcán megisszák és részegen mennek diszkóba. Ebből én nem kértem és azóta nem is voltam sehol, kb 3-4 éve.

Hova tudnék így elmenni szórakozni? Nagyon gátlásos vagyok, hogy nem tudok táncolni, meg nem iszok és így elég unalmasan tölteném az éjszakát, de a barátaimat meg szeretem és ők is hívnának. Aki hasonló, mint én az milyen helyekre jár? Akkor is diszkóba, de csak ülni? :( Szeretnék kicsit többet eljárni, nem itthon ülni mindig. :(


2011. jan. 9. 14:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Tudod az azért elég gáz, hogy sehogy nem tudod jól érezni magad. És most nem is a bulizásra meg a piálásra gondolok, el lehet menni enélkül is szórakozni a barátokkal. Pl. moziba, vidámparkba, kirándulni, Margit-szigetre menni, összülni egy kávézóban, teaházban, sétálni a városban. Nekem az is szórakozás! Én jártam egy időben bulizni, ittunk is, az is jó buli volt, de én marhára ráuntam, drága is, 2 napig hulla vagyok utána, elég volt. Pedig max 20 ilyen bulin ha voltam, tökre elég volt. Javaslom nézz más barátok után vagy magadon változtass, mert a nagyon visszahúzódó emberekkel nem lehet mit kezdeni igazából, ha azok nem hajlandóak mások felé nyitni. Ez két irányú utca, ne te várd, hogy majd a szádba repül a sültgalamb, igenis sokat tehetnél magadért, persze panaszkodni mindig könnyebb... Ugyanúgy buli 2 sör mellett eldumálni a barátokkal vagy felőlem kólázhatsz is sör helyett, de otthon tespedve és magadon sajnálkozva ne várj többet az élettől.


20L

2011. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Gondolom szűz is vagy!?
2011. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Hát akkor leülsz és beszélgetsz, úgyis odaül valaki. Nyugi már, a szórakozás az az szórakozás nem pedig félelem:) Mégis mi baj lenne abból ha ott ülsz? Az én barátaim mindig csocsóznak, én meg abban égek be, mászhatok az asztal alatt:D
2011. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

14:48

Én is ilyen barátokat szeretnék, akiknek van igényük a nyugodtabb szórakozásra is, nem csak a tombolásra. :) Nincs gondom azzal, hogy igyak 1-2 töményet. pl. imádom az absinthe-ot, de amint írtam, én inkább visszahúzódó leszek az alkoholtól és távolról figyelem a tombolókat. :D

Még mindig nem tudom elképzelni az ismerkedést. Nem fogok odamenni senkihez úgy, hogy leszünk-e barátok. Rengeteg embert ismertem meg az egyetemen, de senkivel nem alakult ki sulin kívüli "összeülős társ". Kondiba járok, de csak izmos férfiak vannak. :D

2011. jan. 9. 14:53
 25/37 A kérdező kommentje:

14:50

Mint már írtam én imádok beülni este ilyen helyekre, mint koktélbár, teázni, kávézni beszélgetni, sétálni stb. :) De a többiek ezt olyan unalmasnak találják, hogy el sem jönnek velem, ha megemlítem, mert nekik csak a kocsma meg a diszkó.. És ami a legfontosabb, hogy nincs pénzük. Tényleg csak pár 100 ft-al indulnak neki az estének és engem néztek mindig ki a társaságból, hogy több ezer ft volt nálam és ettől már elit voltam.

2011. jan. 9. 14:55
 26/37 anonim ***** válasza:
És kocsmázni se szeretsz? Annak is van egy jó hangulata. Jó nem az ilyen durva helyeknek :D De a jó kocsma nagyon jó tud lenni.
2011. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Jövőhéten mindenféleképpen megyek diszkóba velük, kíváncsi vagyok, hogy sikerül az este, mert nem állapot ez így. :D Csak kíváncsi vagyok, hogyha nem jön össze, azaz rosszul érzem magam, akkor szerintetek, mit tudnék kezdeni magammal később, mert nem sok esélyt látok rá, hogy jó legyen a diszkó.
2011. jan. 9. 14:59
 28/37 anonim ***** válasza:

óóóó énis szegedi vagyok: D és lehet h ciki de én nem mentem még rendes buliba csak ilyen nyomi sulidscoba régebben.xD

amugy szerintem nem csak ugy lehet bulizni h totál leiszod magad..én szoktam inni,de nem részegségig.a kedvencem a bacardi probald ki..am én sem vagyok olyannagyon társasági ember..: S vannak barátaim..na de ez bonyolult.:)

16/L

2011. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Ne így indulj neki, mégis miért ne lenne jó?
2011. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
De sok szegedi van itt :)
2011. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!