Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tudok így szórakozni menni?

Hova tudok így szórakozni menni?

Figyelt kérdés

A legfőbb gondom az, hogy állandóan piszkálnak, hogy sosem járok bulizni, el sem akarják hinni, hogy nem megyek. Életemben 2x voltam diszkóban és 1x házibuliban. Ott én eldöntöttem, hogy soha többé be nem teszem ilyen helyekre a lábam, mert hihetetlenül rosszul éreztem magam mindkét helyen. :( Mindenki táncol, de én nem tudok, így csak ücsörögni tudok diszkóban is. Mindenki iszik, én nem szoktam, mert rossz ízű az alkohol, meg nem is szeretek becsiccsenni.

A barátaim állandóan hívnak, de én mindig lemondom. :( A fent említettek miatt. Nem akarok úgy diszkóba menni, hogy aztán ülök 4-5 órát. Jártam többfajta táncra, de ott is leégtem, hiába jártam évekig, mindig rossz jegyeket kaptam és a tanár is mondta anyának, hogy nem megy ez nekem, nincs ritmusérzékem. :( Jártunk régen koktélbárokba, de sajnos drága és a többiek nem tudták fizetni, így elmaradt. Ők mindig vesznek egy üveg piát, az utcán megisszák és részegen mennek diszkóba. Ebből én nem kértem és azóta nem is voltam sehol, kb 3-4 éve.

Hova tudnék így elmenni szórakozni? Nagyon gátlásos vagyok, hogy nem tudok táncolni, meg nem iszok és így elég unalmasan tölteném az éjszakát, de a barátaimat meg szeretem és ők is hívnának. Aki hasonló, mint én az milyen helyekre jár? Akkor is diszkóba, de csak ülni? :( Szeretnék kicsit többet eljárni, nem itthon ülni mindig. :(


2011. jan. 9. 14:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű?
2011. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Elnézést, azok lemaradtak. :) 19/L
2011. jan. 9. 14:31
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer próbáld ki hogy megiszol egy pohár pezsgőt. Nefélj lesz ritmusérzéked. Én Malibu fan vagyok, ennek nincs alkohol íze és tudod én látom hogy táncolnak az emberek, annál te sem lehetsz rosszabb. :D
2011. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mennyi idős vagy, de úgy látom ideje új barátok után nézned. Nem kell a mostaniakkal teljesen megszakítani a kapcsolatot, de ha megismerkedsz 1-2 normálisan bulizós emberrel, elmész azokkal bulizni, abba ők se szólhatnak bele. A látszat ellenére vannak olyan emberek is, akiknek nem abból áll egy buli, h leisszák magukat a sárga földig. Ha nem szeretnél új embereket akkor mondjuk vigyél egy könyvet. Mondjuk a fél diszkó hülyének fog nézni, de még bármi kisülhet belőle.
2011. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne igyál, becsüllek, hogy nem alacsonyodsz le azokhoz akik csak részegen tudnak élvezi egy bulit.

Én táncházba szoktam járni, népzenéket játszanak. Nulla tánctudással mentem oda először, most már az egyszerűbbek mennek, bele lehet jönni. De ha csetlesz-botlasz, akkor sem fognak kiröhögni meg semmi ilyesmi :)

Koncertek? Ott nem kell táncolni, figyeld az együttest, hallgasd a zenét.

Mi a barátaimmal ha találkozunk, beülünk egy teázóba és jókat beszélgetünk :) Szerintem sokkal értelmesebb, mint diszkóban részegen táncolni...


23L

2011. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Új emberekkel nehéz itthonról ismerkedni. :( Ittam én régen többet is, nem csak 1 pohár pezsgőt. :D 16 éves korom körül, mikor kevertünk vmit. Az a baj, hogyha iszok, az rám úgy hat, hogy visszahúzódó leszek és rám jön az, hogy beszélgetni szeretnék órákig egy eldugott sarokban valakivel, de semmiképp sem mozogni vagy ilyesmi, inkább megfigyelő szeretek lenni. :D :(
2011. jan. 9. 14:38
 7/37 anonim ***** válasza:
Rám épp ellenkezőleg hat, ezért nem is merek töményet inni. Oldódnak a gátlásaim és bamm :DD Szóval inkább nem iszom :D
2011. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a szórakozásnak csak ez az egy módja van?

Talán le kéne cserélni a barátaid, vagy máshol ismerkedni. Járhatnál sportolni, valami extrém sport, esetleg járhatnál intelektuálisabb körökbe, ahol beszélgetős az este és nem zajban tapizós-riszálós-szenvedős.

2011. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

14:38

Én is az ilyeneket szeretem, hogy beülni valahova és beszélgetni és maximum 1-2 koktél, de nem leinni magam. :) Sajnos ez a többieknek túl unalmas... Koncertekről sosem hallok, hogy lenne. Szegeden lakok amúgy, biztos vannak koncertek valamerre, de sosem hallottam még. :D

2011. jan. 9. 14:41
 10/37 anonim ***** válasza:

Szerintem hanyagold ezeket a barátokat. Csak miattuk nehogy már elmenj olyan helyre, ahol rosszul érzed magad.

Az emberek általában azért járnak bulizni, mert ott jól érzik magukat, ki tudnak kapcsolódni. Ha rád pont az ellenkező hatással van, felejtsd el.


Csomó más lehetőség van. Rajtad kívül sok ember van, akik szívesebben ülnek be egy hangulatos teázóba vagy moziba, minthogy leigyák magukat. Ilyen emberek társaságát kéne keresned.

2011. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!