Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén ti mit kezdtek...

Őszintén ti mit kezdtek magatokkal ha otthon vagytok?

Figyelt kérdés
Gépezés, filmnézés, zenehallgatás, gyakorlatilag ezek mennek ha otthon vagyok... Bele se merek gondolni, hogy kötötték le magukat mikor még ezek nem voltak. Ti mit csináltok otthon??
2011. jan. 6. 14:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
50%

heti hatszor dolgozom 10órát, úgyhogy a szabadnapomon örülök, hogy "enyém a lakás" (ált. külön van szabadnapunk a párommal, nem sokszor egyszerre)


főzőcskézek, letöltök egy filmet, takarítok, kávézom és dohányzom, kiszellőztetem, rajzolgatok, írogatok, netezgetek, stb ...

nem szoktam unatkozni...


zenehallgatás az nem program aközben bármit lehet csinálni, nem?

2011. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

16:03

hát én egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor mostam függönyt az elmúlt években, vagy csempét vagy ablakot... ezek nagytakarítós dolgok, nem mindennaposak..


mosni nem nagy ügy, kimossa a gép, én speciel nem vasalok. az csak elviszi az időt. nincs is vasalónk. úgy teregetek hogy sima maradjon, de mondtam a páromnak, ha vasalt ingre vágyik, rossz helyen keresgél, de azt mondta, neki mindegy (amit tényleg vasalni kéne azt mosodába visszük és ott kivasalja a néni


ha értenék hozzá, én ruhákat varrnék szabadidőmben.

2011. jan. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

17:22

PFFFF..... Úristen. Jó kis toplista, felér egy szegénységi bizonyítvánnyal. Twilight meg Csernus. Na bravó.

2011. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

08:08 Attól függ,kinek mi számít nagy takarításnak!

Én azzal azért nem nagyon dicsekednék,hogy évekig nem mostam függönyt,vagy nem takarítottam fürdőszobát..

Nekem bizony a takarítás részéhez tartoznak ezek a dolgok,sőt még sok minden más is,amit rendszeresen csinálok.

2011. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Céges ügyek, ilyen olyan dolgokat szerelek, ha kell, kaját csinálok, gépezek, filmet nézek, és rohadtul sokat alszom :D
2011. jan. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

gépezek(msn, játék, képszerkesztés), fotózok, tanulok(ha kellvmit), filmezek(ha van jó filmem...), varrok(hobby), rajzolok, festek.... :D eltudom foglalni magam. vagy pl rendet rakok. az sose rossz (y)

18L

2011. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én itthon melózok. Távmunkában (virtuális iroda). Ha megunom, nekem az a kikapcsolódás, ha elmegyek a barátaimhoz, rokonaimhoz és velük töltök fél napokat. Azért itthon is megnézek 1-2 filmet, vagy éppen próbálok segíteni, vagy csak válaszolni itt.
2011. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!