Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén ti mit kezdtek...

Őszintén ti mit kezdtek magatokkal ha otthon vagytok?

Figyelt kérdés
Gépezés, filmnézés, zenehallgatás, gyakorlatilag ezek mennek ha otthon vagyok... Bele se merek gondolni, hogy kötötték le magukat mikor még ezek nem voltak. Ti mit csináltok otthon??
2011. jan. 6. 14:34
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
65%

utolsó vagyok.

Ja, és olvasok. Bár azt csak ritkán, mert kb az összes könyvet kiolvastam már ami érdekel [kb 80 könyv]

2011. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
96%

Olvasás esetleg...? Régen nem volt internet, és jé, mégis éltek az emberek és nem unták magukat halálra :D

Sajnos azt vettem észre magamon, hogy én is inkább gépezek szabadidőmben olvasás helyett, mert kevésbé "megerőltető" valahogy. Le szeretnék szokni erről, az olvasás sokkal értékesebb (használni kell a képzelőerőt, stb, stb, szóval jó, na:P).

Ha van kutyád/macskád, játssz vele, értékelni fogja :)

Takarítsd ki a szobád.

Vagy bármi, csinálj valami értelmeset, ne legyél olyan, mint akiket annyira utálok a teveclubon: "Uncseee van, írjatok pls!" Mosogass el anyukád helyett, segíts neki főzni, mert gondolom ő csinálja mindezeket munka után amíg te csak úgy vagy.

2011. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
90%

kakaóscsigát , pizzát, fánkot, buktát sütök

mosok,vasalok,dvd-t nézek

Bár ez régen volt,mert most egy 4 hetes kislánnyal van dolgunk :-)

A nagylányom meg már 15 éves , Ő már egyre kevesebbet van itthon.

42.N

2011. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
96%

Nekem paskolás fétisem van, hihetetlenül imádok pakolni és rendezgetni, nagy örömet okoz. :D Mindig rumli van kb. 1-2 hétig a szobámban és mikor már túl sok, akkor jól összepakolok. :D Tegnapi estét is pakolással töltöttem meg a mai reggelt is. :) Jó volt. :D

Amúgy meg gépezek, zenét hallgatok, eszek, iszok, tanulok a vizsgáimra vagy a növényeimmel foglalkozom. :) Most éppen hajat és ruhákat indulok mosni, mert van pár, amit kézzel szoktam. :)


19L

2011. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
95%

14:48

*Pakolás fétist akartam írni. xD

2011. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
94%
Uantkozni nem szoktam.A főállásom mellett itthon is szoktam dolgozni,ezután takarítok,főzök,este a párommal beszélgetünk vacsora közben,utána együtt vagyunk.Más szabad perceimben,olvasok,számítógépezek,szoktam úgynevezett szépség perceket is tartani (epilálás,szemöldök stb.)
2011. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%
gépezek:S
2011. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Cory Rose ***** válasza:
75%
Tanulok, netezek, zenét hallgatok, ezt a hármat általában egyszerre és egész nap, mivel magántanuló vagyok. Ezen kívül néha esténként megnézek egy filmet, vagy játszok valamit a gépen, elalvás előtt néha olvasok. Unatkozni sosem szoktam.
2011. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
96%
Nagyjából amiket előttem leírtak. Hogy hogy kötötték le magukat az emberek régen? Ugyan csak 25 éves vagyok, de épp nemrég beszélgettem egy barátnőmmel arról, milyen jó is volt az, amikor 10-15 éve folyton átmászkáltunk egymáshoz. Mert gondolom, amúgy sem az érdekel, hogy egy negyvenes háziasszony mit csinál szabadidejében. Mikor gyerekek voltunk (mert mi 15 évesen még gyerekek voltunk:)), nagyon sokszor mentünk át egymáshoz játszani, vagy a játszótérre, vagy valahol bújócskáztunk. És sokkal jobb volt, mint netezni egész délután.
2011. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
96%
hú de örülnék ha ezen kéne gondolkozzak hogy mit csináljak :)
2011. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!