Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén ti mit kezdtek...

Őszintén ti mit kezdtek magatokkal ha otthon vagytok?

Figyelt kérdés
Gépezés, filmnézés, zenehallgatás, gyakorlatilag ezek mennek ha otthon vagyok... Bele se merek gondolni, hogy kötötték le magukat mikor még ezek nem voltak. Ti mit csináltok otthon??
2011. jan. 6. 14:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Mosás, vasalás, főzés, takarítás, kert. Részemről. Ha marad időm netán, akkor festészet. De ez már ritka.
2011. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%

tanulás :S

ha nem gépezhetnék, tv-zhetnék, nem hallgathatnék zenét akkor szerintem rajzolnék vagy csavarognék vagy takarítanék.

2011. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%

Például ott a háztartás, ahogy mondják "mosni, főzni, takarítani", ezt még egy fiú is megcsinálhatja néha, bár nem tudom, Kedves Kérdező, hogy te milyen nemű vagy.


Aztán én is gépezek és tévézek (bár utóbbit ritkán, emellett olvasok, írok, tanulok (mindig tanulok valamit, mai érdekel, most például nyelvvizsgára készülök, nekem ez szórakozás), rajzolok - szóval a hobbijaimnak élek.

2011. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

Régen az otthon maradó nők munkával kötötték le magukat.

PL:

-takarítás,

-mosás,

-kenyér sütés

-főzés,sütés,

-varrás

-kimentek a kertbe kapálni egy kicsit

-Ha nincs kert akkor varrtak,hímeztek

-gyerekeket neveltek..Mindig ott voltak ha kellett..

....

2011. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
"Háziasszonykodás"+torna!
2011. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
háztartás,tanulás,olvasás...
2011. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%
"Oly korban" nőttem fel, amikor még tv sem volt minden lakásban. Én pl. imádtam és imádok a mai napig is olvasni, keresztrejtvényt fejteni. Összejöttünk a barátokkal, hol egyik, hol másik lakásban és társasjátékoztunk, vagy egyszerűen csak beszélgettünk. A mai gépesített világ sajnos egyre inkább magányossá teszi az embereket. Sok fiatal ismerősöm van, akiknek nincs társuk. Nekik szoktam mondani, egy másik szg. előtt ott ül, aki szintén egyedül van, de így a büdös életben nem fognak találkozni.
2011. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%

:) Hány éves vagy?

Én 29/N, de gyerekkoromtól le tudom magam foglalni szabadidőmben. Elsődleges szerelem az olvasás. Töménytelen mennyiséget tudok olvasni, imádom, amikor a fejemben megjelenik a történet. Ezenkívül szeretek rejtvényt fejteni (logikai, sudoku, keresztrejtvény), kézimunkázni is, kötök, varrok, hímzek, dekupálok, ékszert fűzök - változó, h mikor mit, amelyik iránt éppen lelkesedek. Persze szoktam netezni is. Kötés, hímzés közben pedig ha tehetem, sorozatokat, filmeket nézek.

Továbbá, amíg vidéken éltem, bicikliztem, kutyát sétáltattam, szüleimnek segítettem a ház körül.

2011. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Olvasás, takarítás, barátnők áthívása. Társasozás.
2011. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
76%
Ja, én is gépezek [de csak net :D], filmet nézek, zenét hallgatok, kreálok magamnak frizurákat x]
2011. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!