Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén ti mit kezdtek...

Őszintén ti mit kezdtek magatokkal ha otthon vagytok?

Figyelt kérdés
Gépezés, filmnézés, zenehallgatás, gyakorlatilag ezek mennek ha otthon vagyok... Bele se merek gondolni, hogy kötötték le magukat mikor még ezek nem voltak. Ti mit csináltok otthon??
2011. jan. 6. 14:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
92%

internet,alvás amit szivesen

takaritás,rendrakás amit nem szivesen

plussz most van 2 újszülött árva tengerimalacom napi 3-4 óra az ő etetésük függetlenül attól mennyire érek rá:)

2011. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
76%
Olvasok, görkorizok, a tesóimmal játszok valamit.
2011. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
91%

Hú, sokmindent. Nekem nincs tévém, a gépezést igyekszem minimális szinten tartani. Most se itt kéne lennem :D

Egyetemista vagyok, ezért sokat olvasok, tanulok.

Rend- és tisztaságmániás vagyok, ezért sokat pakolok és takarítok.

Zenélek, két hangszeren rendszeresen gyakorlok, ez napi 1-4 órát jelent. Általában másra nincs is időm mellette.

Mivel én a párommal élek, a barátnőim pedig vagy a szüleikkel vagy kollégiumban, ezért nálam szoktunk találkozni. Kényelmes és nem utolsósorban olcsó.

A párommal kártyázni szoktunk.

Igyekszem, hogy legalább heti 1-2 könyvet elolvassak. Nem mindig sikerül.

Ha még mindig van időm, akkor gyöngyöt fűzök, vagy egyszerűen felöltözöm és elmegyek valamerre :)

2011. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
90%

Hogy mit?

Takarítás,ablakpucolás,teregetés,ruhák összeszedése,vasalása,főzés,csempék lemosása,függönymosás,portalanítás,és még ezer dolog.mire végzek,kezdhetem elölről,nem is értem,sokan hogy unatkozhatanak,nekem meg alig van időm még a géphez is ülni néha.

2011. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
92%
Főzök, mosok, takarítok és gyereket nevelek. Örülök, ha a héten egyszer félig látok egy filmet, mert úgy is bealszom rajta :D Ezt vállaltam, majd lesz jobb is, ha a gyerek egy kicsit nagyobb lesz.
2011. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
92%
Ja és persze néha hozzájutok a géphez, mint most! Mert apa játszik a gyerkőccel (:
2011. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
41%

Olvasást szoktam ajánlani, de ehhez tudni kell olvasni. És nem csernust, freit, lőrinc ell lacit meg ehhez hasonlókat. Persze nekünk magyaroknak csak az alja kell ebből is:


Top50 - 2010 sikerkönyvei:


[link]

2011. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Gépen én is netezek, filmet nézek, zenét hallgatok, néha e-bookot olvasok.

Gépen kívül: Újságot és könyvet olvasok, degut abajgatok, sziesztázok. :)

2011. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban, amikor a fent nevezett dolgok még nem voltak, rengeteget játszottunk, társasjátékkal, mindennel. A fiatalok 20-on évesen váltak szülőkké, mindig volt gyerek a családban akit lehetett pesztrálni :)

Nem volt autónk, nem jártak ilyen gyakran a vonatok, buszok sokkal lassabb volt az élet mint most, hogy elkezdünk aggódni hogy van 5 perc szabadidőnk, biztos nem vagyunk elég fontosak stb..

Nagyon sokat változott ez a világ néhány évtized alatt.

Viszont ezek a dolgok amilyen gyorsan jönnek úgy el is mennek...

Érdekes módon nem a tegnap látott film tartalma maradt meg bennem, hanem a nagy családi beszélgetések a vacsora mellett :)

2011. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
88%

vizsgaidőszak-----tanulás a legkevesebb mértékű alvás és evés

nem vizsgaidőszak---főzés, takarítás, beszélgetés a párommal, kacagások, társas, de nem szeretek otthon ülni inkább mennék valamerre mindig

2011. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!