Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot kérlek. Mit...

Adjatok tanácsot kérlek. Mit tegyek? (lent. Elég hosszú. )

Figyelt kérdés

Anyám miatt többször szakítottam a barátommal. Anyám szinte minden héten elmondta, hogy a fiú biztosan olyan, mint az előző barátom, aki megcsalt, és a születésnapomon szakított velem. Beszélt még olyanokat is, hogy a fiú szülei biztosan utálnak engem, nem akarják, hogy ott legyek, emiatt a fiúval augusztusban volt 1 nagyon durva, heves szakításunk, de kibékültünk. Amit eddig nem tudtam, hogy akkor tért vissza az életébe egy ismerőse, aki egy nagyon szép lány...Valami megszakadt közöttünk. Anyám továbbra is teledumálta a fejemet, hogy a fiú biztosan megcsal, és én persze nem lehettem biztos abban, hogy nem teszi. Hittem anyámnak, és többször szakítottam a fiúval, de mindig sikerült kibékítenem, visszaédesgetnem magamhoz. Szeretem nagyon a fiút. Úgy egy hete a fiúval még a közös szilveszterünket tervezgettük, de nekem minduntalan eszembe jutott, hogy októberben szakított velem, és 2 héttel utána találkozni akart azzal a lánnyal, aki augusztus óta írogat neki. (4 évvel ezelőtt eltűnt a srác életéből, de most rohadt lényeges volt, hogy csesztesse, randira hívja, stb) Nem tudtam elfelejteni ezt, és fel is hoztam neki, azzal társítva, hogy biztos nem is szeret, nem is figyel soha rám. Bennem az a hiba, hogy volt pár baráti csalódásom, emiatt nagyon-nagyon nehezen nyílok meg másoknak, vagy pedig egyáltalán nem megy. A problémáimat elfojtom, ám egy idő után összegyűlik, és van, hogy kitör. A fiú szerint ez hiszti...Nyáron 2 hétig együtt nyaraltunk. A nagyszülei, az unokahúga, ő, és én. Sokat foglalkoztam az unokahúgával, aki 10 éves, tanítottam rajzolni, dalokat tanítottam neki...Ilyesmik. A fiú a nyaralás alatt egy cetlire leírta nekem, hogy én nem is szeretem őt, mert nem is foglalkozom vele, satöbbi, mire leüvöltöttem, hogy lehet ilyen hülye, ő meg sírt. Estére kibékültünk, ő pedig kapott tőlem ajándékba egy gyűrűt. A nagyszüleivel konfliktusba kerültem - a barátom dicsekedett, hogy milyen jó bundás kenyeret csinálok, másnap reggel a kislány üvöltve sírt, hogy nem kell neki az a bundás kenyér, amit a nagymama csinált. Onnantól a nagyi gyűlölt. Amikor a kukacos cseresznyét nem akartam megenni, zsigerből kivágta a kukába, én meg csak néztem. Ettől függetlenül a fiúval mi nagyon boldogok voltunk, a nyaralás előtt 1 nappal vesztettük el a szüzességünket, együtt. Dec. 27.-én szakított velem. Azt mondja, nem bírja, hogy féltékeny vagyok, meg hogy nem mondom el neki a problémáimat. Anyám szerint két lehetőség van: másik lány miatt ment el, vagy pedig a szülei nyomására. Nem tudom, mit higgyek. A fiúval azóta nem beszéltünk, egy közös ismerősön keresztül vitáztunk ma egyet. Ő hülye féltékeny tyúknak nevezett, én zsémbes majomnak neveztem. Szeretném, ha visszajönne, és mindent máshogy csinálnánk. A szexben semmi gond nem volt, azt leszámítva, hogy 1 hónapnyi 'éjszakákatbeszéltünkát' után sikerült csak orgazmust elérnie.(mint később bevallotta, képtelen volt ellazulni) Nagyon szeretem őt, és úgy érzem, ő is engem, de anyám hülyeségei nyomán azt is érzem, hogy megcsalt. Anyám szerint augusztus-szeptember-október elég volt ahhoz, hogy beleszeressen a másik lányba. Ettől félek én is. De ha nem szeret, akkor miért fáj neki az, hogy féltékeny voltam? Miért fáj neki, hogy nem mondtam el a problémáimat? Nagyon köszönöm annak, aki elolvassa, és még tanácsot is próbál adni.


18L, 18F, anyám 57 éves.


2011. jan. 3. 00:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Meg a fiú a szakításunk napján azt is mondta, hogy ha szeretne, hordaná a gyűrűt, amit tőlem kapott, de nem teszi, mert nem szeret. Most már teljesen ki vagyok borulva, nagyon szeretem, nagyon hiányzik, és szeretném, ha megint olyan lenne minden, mint amilyen nyáron volt, amikor kettesben bámultuk este a csillagokat, és amikor annyira közel voltunk egymáshoz. Tudom, az időt nem lehet visszaforgatni. Megígértem neki, hogy megváltozom, de azt mondta, hagyjuk, mert 2 hét múlva úgyis megint lejátszódik mindez, hogy féltékenykedem, satöbbi. Naná, hogy féltékeny vagyok, sosem magyarázott meg semmit...
2011. jan. 3. 00:03
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
aki hagyja, hogy az anyja beleszóljon a kapcsolatába (többször is!), az meg is érdemli. már bocs.
2011. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Eddig észre sem vettem, hogy mennyire beleszól. Most kezdem igazán lesz.rni a hülyeségeit, ezért is szeretnék együtt lenni a fiúval. Anyám egyébként idegbeteg, még 16 éves koromban volt, hogy az utcára kirakott télen, hajnali 1kor. Nem érdekel a véleménye mostmár, csak a fiút kapjam vissza...
2011. jan. 3. 00:15
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

"többször szakítottam a barátommal"


Nekem innentől komolytalan. És hányszor teszed még fel ezt a kérdést?

2011. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Anyukád a szerelmi tanácsadód vagy mi? 18 évesen szerintem már elég nagy vagy ahhoz, hogy önállóan el tudd dönteni, mi lehetett a gond a kapcsolatban, nem kell vakon követni anyád tanácsait és elhinni amit mond...

Egyáltalán nem biztos, hogy megcsalt. Szerintem inkább elege lett a féltékenykedésedből és, hogy folyton szakítasz vele, aztán meg visszafogadod. Belefáradt ebbe a kapcsolatba. Csoda, hogy eddig bírta. És hiába ígérgeted, hogy megváltozol, nem fog menni egyik napról a másikra. Igaza van a srácnak, hogy azt mondja 2 hét múlva ugyanez lenne.


Ha a szép csaj kedves, normális és nem ilyen féltékenykedős, simán lehet, hogy mostmár inkább vele szeretne lenni az expasid. Megtetszett neki és azért sem szeretne már visszajönni hozzád.

2011. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

de minek kell neked egy pasi, aki lazán letyúkoz? és milyen alapon kéne neki megint visszamennie hozzád, mikor már egy csomószor kidobtad?


ez a kapcsolat sok sebből vérzik, szerintem lépj tovább. vagy legalább hagyd a fiút, hogy továbblépjen.

2011. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De az is közrejátszott a féltékenységben, hogy az eddigi barátaim, akik voltak, többnyire úgy szakítottak velem, hogy utána az új barátnőjükkel közösen lejárattak, megaláztak. Amúgy úgy tudom, hogy az a lány eléggé ingerlékeny, békíthetetlen, de nem ismerem közelről. (nemis akarom...) A lényeg, hogy a barátommal egyébként semmi baj nem volt, csak a karácsony miatt anyám gyakorlatilag kidolgoztatta velem a belemet itthon, és elegem lett. Frusztrált voltam, és nem tudtam kipihenni sem magam. Most nyugtatót szedek, és igyekszem megváltozni. Tudom, hogy szeret a fiú, különben nem fájna neki még most is, hogy féltékeny voltam, és hogy nem mondtam el neki a problémáimat.
2011. jan. 3. 00:24
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

szerintem ez a karácsony csak egy utolsó utáni csepp volt a pohárban. kinek lenne kedve huszadjára is visszamenni, miután kirúgták, most őszintén?


korodhoz képest gyerekes vagy nagyon.

2011. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem se hagyd, h beleszóljon. Nagy vagy már eltudod dönteni kivel vagy boldog. Nem neki kell, h jó legyen hanem neked. És nem hordja a gyűrűt? Miben vagy féltékeny? Én is szoktam de nekem az előző kapcsolatom rossz emlékei miatt aki elég sokszor sokmindent csinált a hátam mögött így bizonytalan vagyok amit a mostani párom nehezen visel.

Ha tényleg nem szeret akkor hagyd elmenni. Ha szeret visszafog menni hozzád. Mondjuk könnyű így mondani, nem tudom én mit tennék ha engem hagyna el a párom. Biztos nem hagynám annyiban. Amit tudsz ments meg ebből a kapcsolatból. Kedves legyél vele és ne kérd, h bármit is megmagyarázzon. Csak beszélj vele általános dolgokról. Ne erőltess semmit, mert annál rosszabb. Remélem valamit tudtam segíteni. Jó éjt.

2011. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Van egy fiú barátom, akivel a szerelmem is jóban van. Na most ennek a barátnak az a véleménye, hogy le kellene ülnünk, és megbeszélni, mert nem állapot, hogy szidjuk egymást, hogy hülye tyúk, meg zsémbes majom, satöbbi. Én most nem merek semmiféle beszélgetést kezdeményezni a fiúnál, talán a közös ismerős el tudja érni, hogy hajlandó legyen rá. Nekem 2 éve volt egy nagyon csúnya szerelmi csalódásom, a fiú nem elég, hogy megcsalt, de a születésnapomon jelentette be, és teljesen összetörtem. Na és persze a hátam mögött találkozgatott a másik lánnyal...Emiatt vagyok bizalmatlan/féltékeny.
2011. jan. 3. 00:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!