Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meglátogassam?

Szerintetek meglátogassam?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy apám bekerült a kórházba, de viszont nem tudom, hogy meglátogassam e.

Már vagy 4 éve nem láttam, mert nem jön el meglátogatni.

Igazából előtte se nagyon találkoztunk. (évi 1X)

Nekem ő olyan mint egy másik ember. (annyival másabb, hogy az ő génjei vannak bennem)

Nem is ismerem annyira. Azt tudom, hogy hány éves, meg a tulajdonságait. Még gyerek tartást se fizet.

Ha én kerülnék kórházba akkor ő meg sem látogatna.

Ha meghal annyi változik, hogy akkor tudom, hogy biztos nem látogat meg. Most ez annyival másabb, hogy van esély, de tudom, hogy úgyse jön el.

Nem is biztos, hogy felismerne.

Jobban ismerem nála akár a szomszédot is.


2011. jan. 2. 17:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha felmerült a kérdés, szíved szerint meglátogatnád. Ha megteszed, nem lesz okod lelkiismeret furdalásra egész életedben. Én meglátogatnám a helyedben.
2011. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

"Szerintem menj el a kórházba, ment fel az osztályra és ott megfogja mondani a szíved vagy az eszed, mit tegyél. Az első gondolat a jó. A többi már agyad által manipulált."

ha a szívemre hallgatok akkor még a kórházig se megyek el.

2011. jan. 2. 18:15
 23/30 anonim ***** válasza:

Ha a szíved ezt mondja, akkor ne menj el..

Max tényleg azt tudnád megmutatni neki azzal, ha elmész, hogy Te mennyivel különb vagy nála, illetve, hogy ha netán vannak kérdéseid, hogy pl miért sz@rt le magasról, miért nem érdekelted, akkor ezeket meg tudok kérdezni, nem tud elmenekülni, és lehet amúgyis meglepnéd azzal, hogy ott vagy, így válaszolna..

Ha ezekre nincs szükséged, és nem érzed, hogy ott lenne a helyed, akkor ne menj...

2011. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"Egy próbát megér. Ha most sem kíváncsi rád, legalább egyértelmű lesz, hogy kizárhatod az életedből."

Hát. Ő alapból be se akart menni a kórházba, mert tudja, hogy senki se látogatná meg.

2011. jan. 2. 18:21
 25/30 A kérdező kommentje:

"aki nem hajlandó gyerektartást fizetni, az nagy ember lehet. "

És az a vicc, hogy csak nem akar. Neki meg se kottyanna az a pénz. Legyen az százezrek.

Ő egy vállalkozó. Nála nem tízezrek, százezrekről van szó, hanem tízmillió, százmilliókról.

2011. jan. 2. 18:23
 26/30 A kérdező kommentje:
Még apám testvére is egyetért abban, hogy ő sem látogatna meg ellenkező esetben. Mondta, hogy akkor én miért látogassam meg őt.
2011. jan. 2. 18:25
 27/30 anonim ***** válasza:

nekem is apám tök gazdag, most volt róla egy cikk, ahol írja, hogy szegény meg beteg gyerekeket támogat, pedig a saját nyomorban élő gyerekeinek se adott pénzt.

ilyenek szociopaták, nem érdemlik meg a figyelmet

2011. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
rokon lelkileg nyomasztott, hogy kötelességed elmenni? csak mert nem az.
2011. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

" Ettől függetlenül én bemennék hozzá, hogy megmutassam, mennyivel különb vagyok nála."

Ezen én is gondolkodtam. Hogy legalább másabb legyek mint ő.

Mások szokták mondani, hogy olyanok akarnak lenni mint az apjuk.

Én ezzel úgy vagyok, hogy nem nagyon akarok olyan lenni mint ő. De kezdem észrevenni, hogy nagyon hasonlítok rá.

Legalább a gyerekeimet akarom szeretni.

2011. jan. 2. 18:40
 30/30 anonim ***** válasza:
Másabb vagy mint ő, emiatt ne menj be. Ő nem rágódna rajtad egy percig sem.
2011. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!