Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meglátogassam?

Szerintetek meglátogassam?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy apám bekerült a kórházba, de viszont nem tudom, hogy meglátogassam e.

Már vagy 4 éve nem láttam, mert nem jön el meglátogatni.

Igazából előtte se nagyon találkoztunk. (évi 1X)

Nekem ő olyan mint egy másik ember. (annyival másabb, hogy az ő génjei vannak bennem)

Nem is ismerem annyira. Azt tudom, hogy hány éves, meg a tulajdonságait. Még gyerek tartást se fizet.

Ha én kerülnék kórházba akkor ő meg sem látogatna.

Ha meghal annyi változik, hogy akkor tudom, hogy biztos nem látogat meg. Most ez annyival másabb, hogy van esély, de tudom, hogy úgyse jön el.

Nem is biztos, hogy felismerne.

Jobban ismerem nála akár a szomszédot is.


2011. jan. 2. 17:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
10%
ha röhögni akarsz rajta egy jót, akkor miért ne?
2011. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
7%
hmm. Az azért elég gyönyörű hogy apádról ilyeneket mondasz. Pedig gondolom 6-7 éves korodik Ő nevelt. Ha nem akkor meg azért kellene tisztelned mert az APÁD
2011. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd...
2011. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:

Hát ez meg milyen válasz Igazságosztó???????????

Szerintem menj el a kórházba, ment fel az osztályra és ott megfogja mondani a szíved vagy az eszed, mit tegyél. Az első gondolat a jó. A többi már agyad által manipulált.

2011. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
ha már a halálán van,annyi tiszteletet megadhatsz neki,hogy elbucsuztok.Ha meg csak egyszerüen beteg,akkor nem muszály bemenned hozzá,pláne,ha forditott helyzetben se lenne jobb a helyzet.
2011. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én meg látogatnám a helyedben..
2011. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

"Ha nem akkor meg azért kellene tisztelned mert az APÁD"


Gyereket csinálni mindenki tud, de attól még nem lesz se apa, se anya se az alkoholistákból, se azokból akik verik a gyerekeiket, se azokból akik eldobják őket...

A kérdezőnek valószínű meg van a maga oka, amiért ennyire szereti az APJÁT

2011. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én nem látogatnám meg, nem érdemli meg.
2011. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Egyébként én nem látogatnám meg, mégpedig pontosan ezért... ha fordított helyzetben ő sem lenne kíváncsi rám, akkor semmi értelme.
2011. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

"Gyereket csinálni mindenki tud, de attól még nem lesz se apa, se anya se az alkoholistákból, se azokból akik verik a gyerekeiket, se azokból akik eldobják őket...

A kérdezőnek valószínű meg van a maga oka, amiért ennyire szereti az APJÁT"


Nem gondolod hogy a kérdező egy lázadó tini? Én is az vagyok. De tisztelem a szüleim

2011. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!