Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyák! Mit gondoltok?...

Édesanyák! Mit gondoltok? Szüleim gyanakodhatnak?

Figyelt kérdés

5hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Anya eléggé olyan személyiség akinek az észjárása elég régimódi.

Ebből kifolyólag, még nem tudja hogy lefeküdtem a barátommal, nem nálunk hanem a barátoméknál,nem gyanakszik mert nem megyek sűrűn.

Nem tudom mikor avathatnám be hogy itt lenne az ideje.

Ő kérdezgeti mindig hogy a barátom nem-e kérdezte-már, és én nem-mel felelek.

Nem szeretném hogy anya azt higgye hogy csak "kihasznált".

De azt sem szeretném ha összeveszünk akkor is felhozza hogy k.urva vagyok mert ha összevitázunk sértőket mond, mármint anyukám.


2011. jan. 1. 16:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

Két lánygyerekes anyuka vagyok. A 16:06-tal értek egyet. Ha ilyen az anyukád, felesleges most szólni, úgysem értené meg. 18 évesen más nem kellene kiakadnia, de ha őszintén elmondod, úgyis az lesz. Meg hogy miért nem szóltál előtte stb, stb.

Várd meg, míg teljesen megbarátkozik, elfogadja a barátodat, látnia kell, hogy őszintén szeretitek egymást, aztán vesd fel, hogy esetleg szorosabbra fűznétek a kapcsolatot, esetleg legyél kicsit bizalmasabb vele, kérj akkor tanácsot.

Az én anyukám is nagyon konzervatív volt, jó akkor még nem volt divat, hogy 14-15 éves korban már szexelnek. A mai napig nem tudja, hogy a későbbi férjemmel 18 évesen már az esküvő előtt hónapokkal megtörtént. Ki is tagadott volna.

Na, ezért vagyok egészen más anya. Tudom, hogy tiltással, a felesleges gyanakvással, bizalmatlankodással csak az ellenkező hatást lehet elérni.

2011. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Az én anyukám 19éves korában vesztette el az előző férjével, ha neki állnék hogy ez az élet velejárója akkor ő azt mondaná hogy 16évesen én már otthon leadtam a fizetésemet te pedig nem.

Csak ő nem tudja fölfogni hogy más világot élünk, én még tanulok, ő is mondja hogy tanuljak amíg lehet.

Ne kövessem az ő példáját.

Nem tudom, félek azt sem tudja hogy voltunk együtt, és a múltkor csúnyán elkezdett velem veszekedni hogy én oda járok b...ni nagyon rosszul esett az igazság persze de én kímélni akartam hogy nem mondtam még el neki.

2011. jan. 1. 17:25
 23/25 anonim ***** válasza:
Sose értettem hogy lehetnek ilyen idióta,hülye emberek,mint az anyád..bocsi..Én elhiszem,hogy vannak konzervatív emberek,akik nem képesek haladni a korral,de szerintem te is már 18 vagy és ilyen korban már az ég világon semmi köze nincs a szexuális életedhez az anyádnak..
2011. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem tök aranyos és jófej anyukám van, de ő sosem kérdezte, hogy lefeküdtem-e a pasijaimmal. Szerintem nem azért, mert nem érdekelte, hanem úgy gondolta, hogy majd ha akarom, úgyis elmondom. De sosem jelentettem be, hogy "anya, szexeltem XY-nal", csak tudta, hogy együtt alszunk, szerelmes vagyok,szerintem ebből kilehet következtetni!

L23

2011. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia! Én ígértem, hogy elmondom:

Nyáron történt, odamentem anyához és azt kérdeztem, hogy baj lenne, ha jönne nálunk a barátom? Anya kicsit nagyot nézett, de azt mondta végül nagy meglepetésében, hogy nem, én meg mondtam, hogy de itt aludna..Arra is valahogy igent mondott (szerintem a sokktól) és mondtam neki, hogy most nehogy kiselőadást tartson a szexről, mert azon már rég túl vagyunk. :)

Ennyi a nagy sztori. De valamiért ki sem állhatta és végül anyám miatt mentünk szét.

2011. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!