Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyák! Mit gondoltok?...

Édesanyák! Mit gondoltok? Szüleim gyanakodhatnak?

Figyelt kérdés

5hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Anya eléggé olyan személyiség akinek az észjárása elég régimódi.

Ebből kifolyólag, még nem tudja hogy lefeküdtem a barátommal, nem nálunk hanem a barátoméknál,nem gyanakszik mert nem megyek sűrűn.

Nem tudom mikor avathatnám be hogy itt lenne az ideje.

Ő kérdezgeti mindig hogy a barátom nem-e kérdezte-már, és én nem-mel felelek.

Nem szeretném hogy anya azt higgye hogy csak "kihasznált".

De azt sem szeretném ha összeveszünk akkor is felhozza hogy k.urva vagyok mert ha összevitázunk sértőket mond, mármint anyukám.


2011. jan. 1. 16:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé felnőtt vagy ahhoz, hogy szerelmi életet legyen. Ha édesanyád rákérdez, mondd meg neki őszintén.

Utolsó hozzászólónak, rólad talán meg lehetne formázni az őszinteség szobrát? Vagy azok közé tartozol, akinek már a kérdése is hazugság?

2011. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, mire leírtam már nem ő volt az utolsó, tehát a 7. válaszolónak szólt az üzenetem vége.
2011. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%
Anyukád szerintem egy uralkodó típusú ember lehet.Szerintem elég lenne,ha azt mondanád neki,hogy van egy komoly kapcsolatod,de a részletekről nem szeretnél mesélni.ebből már szerintem tud következtetni.Ha jó anya,akkor nem fog emiatt semmi rosszat mondani vagy gondolni rólad.Ha pedig rosszat mond vagy gondol majd,akkor nem érdemes arra,hogy adj a véleményére.
2011. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mivel már 18 is elmúltál, ezt nem hiszem, hogy kötelességed bejelenteni. Még tinikorban oké, hogy azért a szülőre is tartozik, de a te korodban szerintem már nagyon nem. Én 20körül vagyok, igaz még nem történt meg, de nem tudnám elképzelni, hogy bejelentem vagy elmondom itthon. Ha rákérdezne anyukám normálisan, akkor elmondanám, de egyébként nem hiszem, hogy köze van hozzá, hogy mit csinálok a barátommal. Szerintem először azzal próbálkozzál, hogy aludjatok egymásnál, innentől kezdve már sejteni fogja.
2011. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 tetris ***** válasza:
Ha megmondod az a baj, ha nem akkor meg az.
2011. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!


Igen, ő elég uralkodó, na meg szerinte ha nekem van barátom akkor nekem kellene mindent itthon megcsinálnom, meg csinálom amit tudok, de ő mindig többet vár el.


Egyébként beszéltünk már az ott alvásról, anya bele egyezett mondta szóval annyira nem vészes csak aztán meggondolta magát mert összekaptunk a barátommal.

Egyébként csak az benne a gáz hogyha ő megengedné akkor a veszekedéseknél rám hordana ezt azt amazt

2011. jan. 1. 16:36
 17/25 anonim ***** válasza:
66%
A konzervatív emberek sokat adnak a látszatra. Amivel nem kell szembesülniük, az nem (annyira) fáj nekik. Ne mondd el. A szexuális életed a magánügyed, nem? Mi változna jó irányba,ha elmondanád?
2011. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen ne mondd el neki. Az én anyám is hasonló, én botor elmondtam, onnantól kezdve folyamatosan k.rvának hívott. De mindenki előtt is.

Tulajdonképpen semmi köze hozzá, hogy szexeltek-e. Ha gyereked lesz, onnantól úgyis nyilván tudni fogja, hogy igen :)

2011. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"barátkozz" össze anyukáddal!

Mondd el neki, hogy már gondolkodsz rajta... kérdezd meg tőle honnan tudod, hogy itt az ideje, szerinte mennyi idő után lehet, kérdezd meg nála hogy volt, hogy mi a véleménye a barátodról, szerinte ugye nem csak azért van veled, stb.


a válaszokból fogod látni, hogy mit gondol róla és mikor mondhatod el neki, hogy lassan itt az ideje.



egyébként azt mondanám, hogy mondd el neki, hogy túl vagy rajta de ahogy írtad milyen veszekedős, ez tűnik jó megoldásnak. igaz jobb lett volna ha ezt azelőtt beszélted volna meg anyukáddal mielőtt tényleg lefeküdtél a barátoddal, de hát most már késő bánat :)

2011. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%

Anyuka vagyok.Van egy 18 éves fiam,és egy 17 éves lányom.Mindkét gyerekemet imádom,és igyekszem jó anya lenni.

Mindketten túl vannak már az első szexuális élménnyel.A lányom alig 1 hónapja állt elém.

Elmondnom,hogy hogy zajlott:

A fiam amikor lefeküdt a barátnőjével akivel lassan 2 éve együtt vannak,ő akkor mondta csak úgy félvállról amikor a Dr.House sorozatot néztem.

-Anyuci..! Mikor lesz reklám?

- már volt.Miért?

-Csak meg akartam mondani,hogy lefeküdtem a barátnőmmel,de nem voltunk hülyék.védekeztünk rendesen,és semmi gond nem lesz belőle..

- ÓÓÓÓ! és megérte?

-Igen,anyu! megérte ennyit várni...azt hiszem még jobban szeretem..

-Akkor jó--

Puszit adott,és jelezte,hogy most felmegy a szobájába telefonálni..

A lányom nem is olyan régen a konyhában forgott,lábatlankodott,és állandóan kérdezgette,hogy miben segíthet?

-miért akarsz segíteni?

- mert unatkozom..

-oké akkor csináld ezt,csináld azt..

-Anyu,neked milyen volt az első szex?

(elmeséltem) majd megkérdeztem tőle.

- Lefeküdtél a barátoddal vagy tervezitek az ünnepekre?

(fél éve járnak )

-hááát, 2 nappal ezelőtt úgy jött ki,hogy lefeküdtünk.

-és a védekezés megvolt?

-Igen,ahogy mindig is mondtad..Azzal nincs gond,csak olyan furcsa maga az érzés..

NA itt egy kicsit eldumáltunk a dolgokról,érzelmekről..

Hát nagyjából így zajlott.Mindkét gyerekem a legjobb időt a legjobb helyzetet találta meg,hogy közöljék a hírt.Én mindig arra neveltem őket,hogy felelősséggel vállalkák a tetteiket,és tudjanak ésszerűen gondolkodni,cselekedni.HA úgy érzik itt az idő a szexre(hiszen ez is az élethez tartozik) akkor tegyék,de megfelelő óvintézkedésekkel együtt. Tiltani tiltottam én is.(hazudnék ha azt mondanám,hogy soha nem tiltottam) De valahogy

úgy éreztem ,hogy nem bánthatom egyik gyerekemet sem azokért a döntéseikért amiket én is elkövettem.Mivel én is 17 évesen vesztettem el a szüzességemet,így nem ordibálhatok egyikkel sem ha ennyi idősen tapasztalják meg ők is..De ha a lányom 13-14 évesen mondta volna akkor tuti ,hogy nem fogadtam volna ilyen természetesen..

Vannak idők amikor már nem kell megbotránkozni ezért,és a 18 év az is ilyen idő..

Kedves 18 éves lányka:

HA el akarod mondani anyukádnak akkor tedd meg.keres,egy olyan helyzetet amikor a legjobb lenne.HA vita lenne belőle,akkor kérdezd meg tőle,hogy neki mikor volt az első szexuális élménye.Ha 18 évesen vagy fiatalabb korában,akkor nyugodtan mond meg neki,hogy ez ne bűn,ez az élet része,és ne hibáztasson azért amit ő maga is megtett..

Talán neked is felnőttként kéne egy kicsit viselkedni,és kiállni magadért.A szülők többsége inkább azt fogadja el nehezen,hogy ekkor döbbenek rá,a gyermekük már nem pátyolgatni való picilány,hanem érett nő lett..Így egy picit mi is megöregszünk..

39/N

2011. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!