Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyák, ti kevésbé örülnéte...

Édesanyák, ti kevésbé örülnétek az ajándéknak az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

22/L vagyok, és anyukám egyedül nevel/nevelt minket a nővéremmel, bár ez lényegtelen.

A lényeg, hogy jöv. hét hétfőn lesz 50 éves anyukám, és már pár hete dolgozom egy fotóalbumon, mert egy sem volt még, szanaszét hever a több száz családi fotó, és elhatároztam, hogy a dédiktől kezdve a máig csinálok egy albumot. Natúr album, én vettem, én válogatok, nővérem kreatívabb, ő fogja kidíszíteni, de nem lesz időm végig megcsinálni az albumot, mert a "Mostanában..." rovathoz ki kéne nyomtatnom sok fotót a gépről, és nem tudom el tudom e intézni...

Ha félig készen kapnátok egy ilyen albumot a születésnapotokon, az rosszul esne? Mert nekem egy kicsit olyan lenne, hát nem is igazán készültek rá, nem volt idejük... Vagy csak én gondolom ezt?


2010. ápr. 12. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy közöset nyomtass ki, amin hárman vagytok, jelképesen, hogy az album ugyan még nincs befejezve, de mégis legyen benne valami a jelenből is. Aztán idővel majd szépen minden belekerül.
2010. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék,együtt befejeznénk a gyerekekkel:)Jó ötlet:)))
2010. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább sietnék a kinyomtatással, vagy vidd el fotókidolgozó automatához. Azok azonnal, vagy ha nem automata, akkor is 1 óra alatt megcsinálják. De ezt én tenném csak így, mert az az elvem, hogy ha valamit csinálsz, csináld rendesen. Anyukád biztosan örülni fog a "be nem fejezettnek" is, hiszen a szándék a lényeg. Egyébként nagyon ötletes ajándék! Sok sikert, anyukádnak boldog (kerek) szülinapot!
2010. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem így is örülne neki, de ne add fel, szerintem simán kész lesz jövő hétfőig. Dm van a közeletekben? Mert 3 napos határidővel vállalják a kidolgozást. Ma kiválogatod, feltöltöd neten keresztül, és péntekre 80-90%, hogy meglesznek. Nekünk volt, h 2 nap alatt elkészült 300 kép. 9*12-es méretben 39 Ft/db, 100 db-tól 29 Ft darabja. Itt a link:


[link]

2010. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Biztos örülni fog anyukád akkor is, ha nem sikerül befejezned.

Esetleg odaírhatod a végére, hogy "folytatás következik..."

2010. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha most nem is,de később feltétlen írd minden kép alá legalább azt,hogy kit ábrázol,és ha tudod,hogy mikor készült.
2010. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem a reklám helye, de hasonlóra készülünk mi is, csak a rossmann-nál. most láttam, hogy 100 db. 10*13-as kép 1990 ft + 199 ft transzfer díj. A rendelőszoftver használata egyszerű :)
2010. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Igen ilyen 1 óra alatt kész helyet még találnom kell, talán kész lesz, de nem vagyok biztos benne... DM van a közelünkbe megpróbálom majd ezt a linket.

Ilyen fotó automatáról még nem is hallottam. Esetleg nem tudnátok mondani egy ilyen gyors fotó kidolgozó helyet/boltot konkrétan Hűvösvölgy-Moszkva-tér-Nyugati(Westend) útvonalon? Ebben az időben elég húzos lenne végig koslatnom a körúton, mert biztos van, csak nem tudom hol!

2010. ápr. 12. 10:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Media Marktban (westend) van ilyen automata, azonnal nyomtatja a képeket. De hozzá kell tennem, hogy nem olyan jó minőségű, mint amikor rendesen előhívatod.
2010. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tehát ilyen rendes fotó boltban is lehet előhivatni digitális képeket? Ez nekem újdonság! De hogy? Leadom a pendrive-omat? Vagy ki kell írni CD-re?
2010. ápr. 12. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!