Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyák, ti kevésbé örülnéte...

Édesanyák, ti kevésbé örülnétek az ajándéknak az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

22/L vagyok, és anyukám egyedül nevel/nevelt minket a nővéremmel, bár ez lényegtelen.

A lényeg, hogy jöv. hét hétfőn lesz 50 éves anyukám, és már pár hete dolgozom egy fotóalbumon, mert egy sem volt még, szanaszét hever a több száz családi fotó, és elhatároztam, hogy a dédiktől kezdve a máig csinálok egy albumot. Natúr album, én vettem, én válogatok, nővérem kreatívabb, ő fogja kidíszíteni, de nem lesz időm végig megcsinálni az albumot, mert a "Mostanában..." rovathoz ki kéne nyomtatnom sok fotót a gépről, és nem tudom el tudom e intézni...

Ha félig készen kapnátok egy ilyen albumot a születésnapotokon, az rosszul esne? Mert nekem egy kicsit olyan lenne, hát nem is igazán készültek rá, nem volt idejük... Vagy csak én gondolom ezt?


2010. ápr. 12. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Összegyűjtöd a képeket pendrive-ra, vagy cd-re és bemész bármelyik fénykép-előhívó boltba. Ott bedugod a pendrive-ot, feltöltöd a gépükre a képeket és igény szerint 1 óra/1 nap/3 nap múlva mehetsz értük.

Persze, mindenhol csinálják, a sima fénykép előhívásból már nem tudna egy ilyen hely se megélni, átálltak a digitális kép papírra nyomatására mindenhol.

2010. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz, nagyon szépen köszönöm!
2010. ápr. 12. 14:02
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki! Nekem bármit adna a gyerekem örülnék neki! Ő még nem nagyon tud, mert 2 éves, de ha puszit ad, akkor kifutok a világból! :)
2010. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!