Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyák! Mit gondoltok?...

Édesanyák! Mit gondoltok? Szüleim gyanakodhatnak?

Figyelt kérdés

5hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Anya eléggé olyan személyiség akinek az észjárása elég régimódi.

Ebből kifolyólag, még nem tudja hogy lefeküdtem a barátommal, nem nálunk hanem a barátoméknál,nem gyanakszik mert nem megyek sűrűn.

Nem tudom mikor avathatnám be hogy itt lenne az ideje.

Ő kérdezgeti mindig hogy a barátom nem-e kérdezte-már, és én nem-mel felelek.

Nem szeretném hogy anya azt higgye hogy csak "kihasznált".

De azt sem szeretném ha összeveszünk akkor is felhozza hogy k.urva vagyok mert ha összevitázunk sértőket mond, mármint anyukám.


2011. jan. 1. 16:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
hány éves vagy?
2011. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
18múltam
2011. jan. 1. 16:05
 3/25 anonim ***** válasza:
47%
Előző vagyok, én is voltam így a szüleimmel, csak én este beszöktettem a barátomat, hajnalban pedig ki. Ráadásul egy fal választott el minket, és az én szüleim mindketten elég gyanakvóak és konzervatívak, mint ahogy édesanyád is. A lényeg, hogy soha semmit sem vettek észre. De ha válaszolsz, hogy hány éves vagy,akkor még írok.
2011. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%

egyelőre ne mondd el neki

azzal próbálkozz hogy anyukád megkedvelje a barátod és utána szépen lassan rá lehet vezetni

2011. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Akkor szerintem már elég érett vagy arra, hogy megmondd nekik. Sok sikert! :)

Ha érdekel, hogy én hogy mondtam el, akkor írj és válaszolok.

2011. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen ne mondd el neki. Én sem szóltam az anyámnak akkor. Később már rájött, de akkor már menyasszony voltam, és nem szólt semmit.
2011. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Ne törődj vele,mit gondol,18 évesen már nem kellene felháborodnia,hogy komoly kapcsolatod van.Elég szomorú,hogy 18 évesen ennyire kell tartanod anyukád véleményétől.Na de ez nem a te hibád.

Igen,szerintem gyanakszik .És ha nem leszel vele őszinte azt csak magának köszönheti.

Egy anyuka.

2011. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%
Majdnem minden nő egy hazug disznó!
2011. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy el szeretném mondani neki, mert akkor még jobban kiakadna hogyha nem mondanám el, nem szeretnék e miatt is bajt.


Igen érdekelne hogy hogyan mondtad el :)

2011. jan. 1. 16:14
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó te meg egy kretén vagy.
2011. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!