Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen reménytelen hozzádill...

Teljesen reménytelen hozzádillő nőt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!28éves "srác" vagyok.Volt egy két rövidebb kapcsolatom, de lényegében összesen két lány volt akivel komolyabban együtt voltunk.4és5 évig tartott.Mindig valahogy azt éreztem, hogy több áldozatot hozok, mint ők.

Valahogy komolyabb gondolkodásúnak is éreztem magam.Család, gyerek, ilyesmi.Tudjátok.

Mindig azt éreztem, hogy annyi mindent elkell néznem, megkell engednem, hogy együtt élhessek valakivel.Ha arra gondolok, hogy hozzám illő párt találok valaha, az olyan lehetetlennek tűnik, mint tűt a szénakazalba.Pedig nincsenek nagy elvárásaim.Namost lehet, hogy rossz emberekbe botlottam, de mondom elég sok kapcsolatom volt már ilyen olyan, és mindig arra jutok, hogy lehet jobb egyedül.

Elég korán elkerültem az "otthonnak" nem nevezném helyről.Piás nevelőapuka, nemtörődöm anyuka.

Mindent ezzel szöges ellentétben csinálok.Fontos a nyugalom, a család, az ünnepek, becsület, tisztelet.Eltartani nem tudnék egy nőt, de nem keresek rosszul sem.Magamra alig költök már, csak amit muszály.Csúnyának sem érzem magam.Nem nagyon járok el a munka mellett sehova, a párom mindig elengedtem, akár el is mentem érte.Ha kiis mozdulok nem igazán érzem azt, hogy bárkivel eggyütt tudnék élni ezek után.Társas lény vagyok.Nekem is vannak gondjaim, bajaim, de egy társ, egy nő nagyon hiányzik.És itt nem a "barátnőimre" gondolok, akikkel néha összefutok.Csak nagyon megy az idő, és a második komoly csalódáson vagyok túl.

Szóval kezdem úgy gondolni, vannak férfiak, akiknek agglegényéletet kell élniük, és nem szabad komoly kapcsolaton gondolkodni.Mert nagyon nehéz hozzád illőt találni, a sok kompromisszumnak meg rossz vége van.

Jobb egyedül?


2010. dec. 29. 15:53
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Talán az araboknál, mert a sok nő közül mindegyikbe van valami ami tetszik.De ott meg a férfi szívtelen :)
2010. dec. 29. 20:13
 22/24 A kérdező kommentje:

Egyszer volt egy barátnőm, de csak pár hónapig.Házias volt, nőies.Csak ültem az asztalnál, és néztem ahogy főzöget, olyan üveges csillogó szemekkel, mint egy gyerek.Kérdi mit nézek annyira.Mondtam csak téged, mert annyira nem vagyok ehhez hozzászokva,és tudjátok azok a nőies mozdulatok sokkal jobban tűzbe hoztak, mintha rúdon vonaglott volna.Bontottam egy pezsgőt,és mire kész lett a kaja, mi is kész lettünk a sexre, na nem csak a pezsgő miatt.:)

(elköltözött külföldre, távkapcsolat, nem ment)

2010. dec. 29. 20:18
 23/24 anonim ***** válasza:

Hát hihetetlen, hogy egy magadfajta pasas itt szenved azért, mert nem talál párra:) Eddig a percig én is a "jobb egyedül" elvet vallottam, mert már nem hittem benne, hogy létezik ilyen férfi, és érdemes még keresni. De te vagy rá a bizonyíték!:) Fel a fejjel, én tudom, hogy rá fogsz találni a nagy szerelemre.. Csak úgy látszik, a nők később ébrednek rá, mi fontos valójában a férfiakban. Én azt mondanám, ne változz meg! Eddig csak nem volt szerencséd..

26L

2010. dec. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 feketelovas ***** válasza:
Ilyesféle valaki kéne nekem is, mint te, csak egy tizessel idősebb kiadásban... :-)
2010. dec. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!