Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen reménytelen hozzádill...

Teljesen reménytelen hozzádillő nőt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!28éves "srác" vagyok.Volt egy két rövidebb kapcsolatom, de lényegében összesen két lány volt akivel komolyabban együtt voltunk.4és5 évig tartott.Mindig valahogy azt éreztem, hogy több áldozatot hozok, mint ők.

Valahogy komolyabb gondolkodásúnak is éreztem magam.Család, gyerek, ilyesmi.Tudjátok.

Mindig azt éreztem, hogy annyi mindent elkell néznem, megkell engednem, hogy együtt élhessek valakivel.Ha arra gondolok, hogy hozzám illő párt találok valaha, az olyan lehetetlennek tűnik, mint tűt a szénakazalba.Pedig nincsenek nagy elvárásaim.Namost lehet, hogy rossz emberekbe botlottam, de mondom elég sok kapcsolatom volt már ilyen olyan, és mindig arra jutok, hogy lehet jobb egyedül.

Elég korán elkerültem az "otthonnak" nem nevezném helyről.Piás nevelőapuka, nemtörődöm anyuka.

Mindent ezzel szöges ellentétben csinálok.Fontos a nyugalom, a család, az ünnepek, becsület, tisztelet.Eltartani nem tudnék egy nőt, de nem keresek rosszul sem.Magamra alig költök már, csak amit muszály.Csúnyának sem érzem magam.Nem nagyon járok el a munka mellett sehova, a párom mindig elengedtem, akár el is mentem érte.Ha kiis mozdulok nem igazán érzem azt, hogy bárkivel eggyütt tudnék élni ezek után.Társas lény vagyok.Nekem is vannak gondjaim, bajaim, de egy társ, egy nő nagyon hiányzik.És itt nem a "barátnőimre" gondolok, akikkel néha összefutok.Csak nagyon megy az idő, és a második komoly csalódáson vagyok túl.

Szóval kezdem úgy gondolni, vannak férfiak, akiknek agglegényéletet kell élniük, és nem szabad komoly kapcsolaton gondolkodni.Mert nagyon nehéz hozzád illőt találni, a sok kompromisszumnak meg rossz vége van.

Jobb egyedül?


2010. dec. 29. 15:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem speciel nem jobb egyedül. Csak a megfelelő társ mellett kell lenni, ahol élhetünk, ahogy szeretnénk. :)

Arra amit írtál, csak annyit tudok mondani, mint sok normális nőtársam, hogy mindannyian egy hasonló srácra vágynak... Ne add fel, semmiképp!

2010. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Bretso ***** válasza:
100%
Leírod, hogy társas lény vagy és vágysz a társa. Tehát még mindig jobb próbálkoznod, mint a biztos boldogtalanságot választani.
2010. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Akinek sorozatosan kudarcba fulladnak a kapcsolatai, annak önvizsgálatot kell tartania, mert saját magában van a baj, sokszor elég komoly. Két dolog akadályozza az önvizsgálatot: az önáltatás és a nemtörődömség.

Egy dologban megegyeznek: mindkettő tisztában van a saját hibáival, de nem meri vagy nem akarja beismerni őket, így elkezdi másokban keresni azokat. Egy idő után már annyira bebeszéli magának, hogy ő itt csak áldozat, hogy el is hiszi azt.

Miután beismerted a hibáidat, lépj kapcsolatba 1-2 exeddel, mondják el őszintén, mi volt veled a baj.

Ha a dolgokat összerakod, akkor kezdhetsz megváltozni.

A kompromisszum mindig jelen lesz minden kapcsolatban, anélkül nincsen kapcsolat.

2010. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem jobb egyedül.Szerintem rossz nőket fogtál ki párnak és túl sokáig voltál velük, mármint sokáig egy rossz kapcsolatban.Ne add fel, sok nőtársam nevében mondhatom, hogy olyan párra vágyunk, akinek a nyugalom, a család az ünnepek a fontosak.

22l

2010. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
írtad a családi hátteredet... nem lehet, h túl rágörcsölsz az ellenkezőjére és ezért nem sikerül? vidéki hívő lányt keress, akiben még van alázat. sajnos a mai látszatszingli emancip..ncik nem ilyenek. javaslom a netes keresgélést, én is ott találtam férjet, nem is akármilyet! boldogabb újévet kívánok!
2010. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
:) Van önkritikám.Büszkeségem is, ha van mire.A kapcsolatokból én léptem ki.Elvárásaim nagyok lettek volna?Hááát nemtudom.Szeretek főzni is, programokat szervezni, ha a párom később ért haza akkor tuti csináltam főtt kaját.A sex is az egyik legfontosabb az életemben.....szóóóval nem is tudom már.De tényleg
2010. dec. 29. 16:07
 7/24 A kérdező kommentje:
Néha mondták is ismerősök, pont az a baj, hogy így kezelem a nőket.Állítólag ha keményebben bánnak velük azt szeretik.De én azért mindig partnerként kezeltem.Ez lenne bűn?Csak ezzel sem kellene visszaélni.
2010. dec. 29. 16:11
 8/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az embernek csalódnia kell hogy azt is átérezze.

Te ezt jól megérezted, milyen rossz egyedül.

Én is így vagyok vele, keresem azt a társat aki mostmár komolyabban gondolkodik, és nem más kis gyerekes hülyeségeken jár az esze, igen elhiszem az is.

DE mostmár én is szeretnék egy komoly férfit találni, aki megbecsül és nem nézz madárnak.Nem szeretem a sértődékeny hisztis fiúkat.

Ha gondolod írj egy privit :) és beszélgetünk

2010. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha egyedül lennék,biztos felkeresnélek :) Nekem ugyszint fontos az ünnep meg ilyenek.
2010. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :)
2010. dec. 29. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!