Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem sose volt apám!?

Nekem sose volt apám!?

Figyelt kérdés
apám utál engem már számtalanszor belém köt és 23 évesen álandoan othonrol küldözget igy egy két példa: miért nem megy el mennyen el a p.i.c.s.á..ba stb Mindig csak veszekedik de eddig sosem értettem miért csak sejtettem! anyum félig barnabörü családbol származik de csak félig mert a papám olyan mindt ti ! ugye én a legnagzobb fia megszülettem és picit sárgásabb a böröm de még csak nem is nézünk ki ugy mindt ök a barnabörüek akik ( koszosa.k vagy büdöse.k) én elvégeztem a sulit ma asztalos vagyok kiválo fizetésel! 16 évessen joksit is megcsináltam kerékpárra most egy 307-es peugeotom van és van egy barátnöm is ki 18 éves 2 éve vagyunk együtt. Mivel az anyum félvér én negyed annyira sem vagyok az mindt ö! És még is a saját fiát lecigányozza elég gyakran lenéz engem utál engem !! sose volt apám nem is tudok igy nézni rá. ngyon sok rosszdolgot csinált már : kb 10 éves lehettem mikor egy csavarhuzot dobott felém és szerencsémre nem talált el de a szönyegünket felhasitotta és onnan még a falba is jukat csinált. Volt mikor öcsémnek 7 évessen akkora pofont adot hogy elesett és nem kapott levegöt. pedig ö fehérbörü mindt az apu.ha lenne hová én elmennék othonrol de nemtudok hová (most is a könnyeim jönnek mikor ezt irom)....mit tegyek ?
2010. dec. 29. 09:24
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"Szülőt meg megütni,fujjjjjj, ez a legmocskosabb megoldás, hisz mégis csak felnevelt."


LOL! Bírom amikor valaki ilyen szülői kötelességekre hivatkozik. Semmi alól nem ment fel senkit az, hogy felnevelte a gyerekét, csak akkor ha tisztességesen nevelt, de úgy tűnik, ez az apuka nem nevelt, csak vert. Szóval szemet szemért, fogat fogért. Mindenki azt kapja, amit adott. Ez az egyetemes törvény.


"Valamit neked is elkellet követned, csak ide nem irtad ki."


Ez viszont bennem is felmerült. Vm.-t csak kiváltotta a dolgokat.

2010. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!