Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem sose volt apám!?

Nekem sose volt apám!?

Figyelt kérdés
apám utál engem már számtalanszor belém köt és 23 évesen álandoan othonrol küldözget igy egy két példa: miért nem megy el mennyen el a p.i.c.s.á..ba stb Mindig csak veszekedik de eddig sosem értettem miért csak sejtettem! anyum félig barnabörü családbol származik de csak félig mert a papám olyan mindt ti ! ugye én a legnagzobb fia megszülettem és picit sárgásabb a böröm de még csak nem is nézünk ki ugy mindt ök a barnabörüek akik ( koszosa.k vagy büdöse.k) én elvégeztem a sulit ma asztalos vagyok kiválo fizetésel! 16 évessen joksit is megcsináltam kerékpárra most egy 307-es peugeotom van és van egy barátnöm is ki 18 éves 2 éve vagyunk együtt. Mivel az anyum félvér én negyed annyira sem vagyok az mindt ö! És még is a saját fiát lecigányozza elég gyakran lenéz engem utál engem !! sose volt apám nem is tudok igy nézni rá. ngyon sok rosszdolgot csinált már : kb 10 éves lehettem mikor egy csavarhuzot dobott felém és szerencsémre nem talált el de a szönyegünket felhasitotta és onnan még a falba is jukat csinált. Volt mikor öcsémnek 7 évessen akkora pofont adot hogy elesett és nem kapott levegöt. pedig ö fehérbörü mindt az apu.ha lenne hová én elmennék othonrol de nemtudok hová (most is a könnyeim jönnek mikor ezt irom)....mit tegyek ?
2010. dec. 29. 09:24
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
nagyon eltértünk a témátol ........sziasztok
2010. dec. 29. 10:52
 22/31 anonim ***** válasza:

Kérdező,

elnézést kérek!

2010. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 10:21es!kiváncsi lennék,hogy te 23évesen mi mindent értél el.becsülendő,hogy dolgozik és ni lassan lesz egy saját autója.én a helyedbe lefolyósat játszanék.


kedves kérdező!próbáld meg azt az albérletet.tudom nem könnyű,nekünk is lizinges az autónk,albérletet is fizetünk és mégis jól megvagyunk.vannak olcsóbbak is csak jól szét kell nézni.:)fel a fejjel!!!!!

2010. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Van is miért elnézést kérni. Lehet, hogy pocsék a helyesirása, de azért tegyük a szivünkre a kezünket: ilyen pocsék helyzetben a helyesirás az első? Ugye, hogy nem? Szóval, egyszerüen nem fér a fejembe, hogy miért kell kiakadni az irásmódon, segitség, vagy lelki vigasz helyett. Nem azt kérte a kérdező, hogy segitsetek még mélyebbre tuszkolni a katyvaszba.


Bocs kérdező, hogy én is eltértem. Én is az elköltözésben látom a megoldást. Az ilyen apukával meg nem kell foglalkozni, amint megteheted, ne is vegyél tudomás a létezéséről, addig meg, amig vele kell élned, kerüld el, ahogy tudod.

2010. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Jól megkevertük.

Az elnézést én kértem a kérdezőtől, az offért.

10:40

10:23

10:45

2010. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Jó, de a "mint" az Szlovákiában sem "mindt". És a "lyuk" ott is ly-nal írandó, nem j-vel.
2010. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit zavaros most már nekem. Ha 12 órákat dolgozól, mikor van időd még a család többi tagjával is foglalkozni, vagy ők veled mikor tudnak, ha ennyit dolgozol? Először menőnek állitottad be magad, aztán meg egyre lenneb csúsztál. Szülőt meg megütni,fujjjjjjj, ez a legmocskosabb megoldás, hisz mégis csak felnevelt. Valamit neked is elkellet követned, csak ide nem irtad ki
2010. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

12:08-as

a kérdező milyen iskolában tanulta vajon a j-t és az ly-t?

Szlovákban?

Okos!

2010. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy ezt írom,nem bántani akarlak,de: más a két kezét összetenné annyi fizetésért,mint a tied.Mikor többet kapsz,azt szépen félrerakod,ami nem szüksége4s éppen.És akkor lesz tartalékod arra az időre,amikor kevesebbet kapsz.Más ebből családot tart el és albérletben lakik.Ülj le szépen és kezd el számolgatni.Aztán keress egy olcsó szobát vagy kis albérletet és költözz el!Biztos hogy le kell mondanod dolgokról,de valamit valamiért.Pl most hogy otthon laksz,biztos kell hazaadnod pénzt,de közel sem annyit,mintha egyedül laknál.Ezt az összeget szépen tedd félre és gyűjts!
2010. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
80%

"a kérdező milyen iskolában tanulta vajon a j-t és az ly-t?

Szlovákban?

Okos!"

Legjobb tudomásom szerint ott is tanítanak magyarul. Ha meg valaki nem tud magyarul, akkor ne írjon magyarul.

2010. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!