Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem sose volt apám!?

Nekem sose volt apám!?

Figyelt kérdés
apám utál engem már számtalanszor belém köt és 23 évesen álandoan othonrol küldözget igy egy két példa: miért nem megy el mennyen el a p.i.c.s.á..ba stb Mindig csak veszekedik de eddig sosem értettem miért csak sejtettem! anyum félig barnabörü családbol származik de csak félig mert a papám olyan mindt ti ! ugye én a legnagzobb fia megszülettem és picit sárgásabb a böröm de még csak nem is nézünk ki ugy mindt ök a barnabörüek akik ( koszosa.k vagy büdöse.k) én elvégeztem a sulit ma asztalos vagyok kiválo fizetésel! 16 évessen joksit is megcsináltam kerékpárra most egy 307-es peugeotom van és van egy barátnöm is ki 18 éves 2 éve vagyunk együtt. Mivel az anyum félvér én negyed annyira sem vagyok az mindt ö! És még is a saját fiát lecigányozza elég gyakran lenéz engem utál engem !! sose volt apám nem is tudok igy nézni rá. ngyon sok rosszdolgot csinált már : kb 10 éves lehettem mikor egy csavarhuzot dobott felém és szerencsémre nem talált el de a szönyegünket felhasitotta és onnan még a falba is jukat csinált. Volt mikor öcsémnek 7 évessen akkora pofont adot hogy elesett és nem kapott levegöt. pedig ö fehérbörü mindt az apu.ha lenne hová én elmennék othonrol de nemtudok hová (most is a könnyeim jönnek mikor ezt irom)....mit tegyek ?
2010. dec. 29. 09:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%

Ha tényleg olyan jó szakmád van, meg kiváló fizetésed, meg kocsid, akkor mi a fenét keresel még otthon???

Állj a saját lábadra, vegyél ki a barátnőddel albérletet, és a dolog meg van oldva./Ja, és egy helyesírási szótárt is vegyél!/

2010. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Szegényke, én őszintén sajnállak. Úgy gondolom, nem muszálj vagány kocsid legyen inkább add el, és költözz albérletben, ha meg jól keresel lakást is tudnál venni magadnak, idővel. Nem hiszem, hogy otthon kellene élj és elviseld ezt. Neked is kell áldozatokat hoznod, ne várd, hogy a sült malac a szádba essen. Sok sikert
2010. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

23 eves vagy es felnott. Legyen onbizalmad es igy bator is leszel, s eros.

Felejsd el a multat!

Most mar ne foglalkozz a szuleiddel, s ne agyalj a regi megtortent eseteken, mert mint tapasztalod is, hogy a siras kerulget.

Amikor visszagondolsz ezekre az esetekre, akkor ujra "ateled" lelkileg, tehat probalj meg megszabadulni ettol.

Ennyi idosen es jo szakmad van, s van tudatod, es lehetoseged arra, hogy megteremsd a sajat kis eletedet. Tehat azt kell kidolgoznod, hogy hova tudsz elmenni dolgozni, hogy sajat keresettel rendelkezzel, aztan pedig a sajat otthont kell megteremteni, ahol mar Te leszel az Ur!

Ne felj, hanem indulj el!

2010. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nézd az hogy valakinek milyen a bőr színe az mindegy, én fehér vagyok és mégis van Roma barátom akinek fehér a felesége ( barátnőm) ugyanakkor aki úgy is viselkedik ahogy azt nem szeretem. Te egy jól szituált embernek látszol ez alapján amit írtál. Vegyél ki egy albérletet én kis pénzből is 18 éves koromtól ezt tettem és túl lehet élni, jobb mint ezt a helyzetet eltűrni. Apád ha ugyan valóban az egy hülye, bocs, sajnos vannak ilyenek. Megnyugtatlak az enyém se jobb, habár nekem nem édesapám, mégis el kellett mennem és a hugom aki vér szerint az övé vele is úgy bánt, hogy elment. Szóval nem azzal van a gond szerintem, hogy negyedvér vagy. Végy egy nagy levegőt, vedd tudomásul ő ilyen és menj. Anyáddal tudod tartani a kapcsolatot másként is, nem benned van a hiba. Fel a fejjel, csak pozitívan és hidd el jobb lesz. Ha akarsz mehetsz társbérletbe is ha nincs annyid, hogy önálló lakást végy ki. Megoldás mindig van. Kívánom, hogy találd meg a számodra megfelelőt.
2010. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

nem hiszem, h apád a bőrszíned miatt utál, mert akkor eleve anyádat se vette volna el.


hmm... egyáltalán házasok???

2010. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
ez a legnagyobb baj ,hogy a kocsimat még 3 évig fizetem! Már rég elmentem volna othonrol a fizetésem olyan 330euro de mivel estig szoktam dolgozni tehát sok tulorával ami ugy 12 orás munkaidönek számit plusz a szombatok mert már 3 éve minden szombaton bentvagyok a decemberi fizum 760 euro volt ami forintban megprobálom kiszámitani 212800 huf emellet a kocsim lizingje 51800 huf. de ez a jo fizetés csak télen van mert nyáron kevesebb a megrendelésünk és nemtuloráhatunk. tehát nyáron a fizum 92400...egy albérlet meg drága meg épp tegnap ellött dobták ki a barátnömet a nokiábol mert lejárt a szerzödése :(
2010. dec. 29. 09:49
 7/31 A kérdező kommentje:
köszönöm a jo tanácsokat elgondolkodom rajtuk...és a szüleim pedig házasok már 23 éve
2010. dec. 29. 09:56
 8/31 A kérdező kommentje:
még a karácsonyi ajándékomat is kidobta a spejzbe
2010. dec. 29. 10:13
 9/31 anonim ***** válasza:
57%
Nem menőzni kellett volna kocsival, hanem írni tanulni az iskolában és lakásra gyűjteni.
2010. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
18%

Van saját szobád?

Nem kell neked apáddal beszélgetni, jópofizni.

Ha küld a háztól, akkor kérdezd meg anyukádat, hogy ő is úgy gondolja-e?

Anyukádé is a ház, tehát nem küldhet el.

Ha meg nem fér a bőrébe - most kövezzen meg mindenki, aki olvassa - kapd szájon a mocskos disznaját.

Aki a p..-ba küldi a gyerekét, az ezt érdemli, vagy még egy jó alapos verést a szájára.

2010. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!