Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem sose volt apám!?

Nekem sose volt apám!?

Figyelt kérdés
apám utál engem már számtalanszor belém köt és 23 évesen álandoan othonrol küldözget igy egy két példa: miért nem megy el mennyen el a p.i.c.s.á..ba stb Mindig csak veszekedik de eddig sosem értettem miért csak sejtettem! anyum félig barnabörü családbol származik de csak félig mert a papám olyan mindt ti ! ugye én a legnagzobb fia megszülettem és picit sárgásabb a böröm de még csak nem is nézünk ki ugy mindt ök a barnabörüek akik ( koszosa.k vagy büdöse.k) én elvégeztem a sulit ma asztalos vagyok kiválo fizetésel! 16 évessen joksit is megcsináltam kerékpárra most egy 307-es peugeotom van és van egy barátnöm is ki 18 éves 2 éve vagyunk együtt. Mivel az anyum félvér én negyed annyira sem vagyok az mindt ö! És még is a saját fiát lecigányozza elég gyakran lenéz engem utál engem !! sose volt apám nem is tudok igy nézni rá. ngyon sok rosszdolgot csinált már : kb 10 éves lehettem mikor egy csavarhuzot dobott felém és szerencsémre nem talált el de a szönyegünket felhasitotta és onnan még a falba is jukat csinált. Volt mikor öcsémnek 7 évessen akkora pofont adot hogy elesett és nem kapott levegöt. pedig ö fehérbörü mindt az apu.ha lenne hová én elmennék othonrol de nemtudok hová (most is a könnyeim jönnek mikor ezt irom)....mit tegyek ?
2010. dec. 29. 09:24
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
hát lehet az kéne egy alapos verés..amugy öcsémmel vagyok egy szobába de töbnyire csak egyedül ülök bent mert a apuék szobájába tévézik este a család persze rajtam kivül mert már 2 éve nem is megyek be a szobájukba az ok mikor playstation 2 játszottam a tévéjén kidobot a szobábol ,hogy mindig ott akarok játszani . akkor is majdnem elmentem othonrol akkor még csak ismerkedtem barátnömmel igy tudom ,hogy 2 éve nemvoltam tv-zni a szobájába
2010. dec. 29. 10:32
 12/31 A kérdező kommentje:
j még valami és akkor még verekedni is akart velem mert nekinyomott a varogépnek és a mai napig ott van egy 5cm heg a kezemen meg fojtogatott is.. nagyon rossz most is össze vissza számolgatok hogy hogytudnák elmenni valahová nagyon rosz ez igy
2010. dec. 29. 10:35
 13/31 A kérdező kommentje:
tudjátok szlovákiábol irok itt máskép beszélnek és irnak mindt a magyarországi magyarok
2010. dec. 29. 10:38
 14/31 anonim ***** válasza:
Eddig is értettem, hogy a valóságban beszélt nyelvet írod le.
2010. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
78%
van egy halom határon túli ismerősöm (ukrajna, szlovákia, románia, vajdaság) és érdekes módon tudnak helyesen írni...
2010. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
* 10:23-as voltam (az előzőhöz)
2010. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

10:40

10:23-ashoz

2010. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%

10:42-nek:

A mondataidat kezdd nagy betűvel.

Tudod, magyar iskola, első osztály.

2010. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
szerintem meg ne kötözködj van nekem elég problémám a hülye nyelv oktatásodon kivül is ,vagy talán vak vagy ?
2010. dec. 29. 10:46
 20/31 anonim ***** válasza:

10:42,

büszke vagy rá, hogy be tudod kapcsolni a helyesírás-ellenőrzést?

Hát igen, a mondatkezdő nagybetűt nem ismeri fel.

2010. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!