Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem főz? Mi a teendő...

Miért nem főz? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Megpróbálom összegezni.A barátnőm 24 éves.Nem olyan családból jön, ahol anyuka tanította volna főzni(mert ő sem szokott).De könyörgöm, 27 éves férfi létemre én főzök, mindig van itthon főtt kaja.(mondjuk én szeretek is, még szerencse)Egy nő azért legyen már házias, takarítás főzés, ilyesmi.Engem nő létemre idegesítene, ha mindig a párom vásárol be, mert ő tudja mi kell, ő főz, és ugyanúgy takarít, mint én.

Irodai munkát végez, én kemény fizikait.Mégis hazajövök, nekiállok főzni,( és nemutolsó sorban a sexhez is mindig van kedvem, nem csak havonta 3 alkalommal max., mint neki)

Tudom, az én döntésem , meg minden.6-éve megy ez, azthittem változni fog.Szeretem, mert jó ember, de nem viselkedik nő ként.

Mondták, majd kinövi.De mikor?Mire mesterszakács leszek, és kívülről tudom a sexfilmek címét?

Már elhagytam egyszer ezért, de visszajöttem ,mert bíztam a változásban.

Nem szoktam, de most tényleg mártírnak érzem magam.Vannak jó tulajdonságai is, félreértés ne essék, nem kpködni akarom, de ez már nekem túl magas.

Vannak dolgok, amikből nem engedhetek, hogy normális családot tudjak alapítani.

Volt már valaki ebben a cipőben?Köszönöm a válaszokat előre is!


2010. dec. 28. 09:37
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
71%
Akkor meg, ha ennyire nem képes megerőltetni magát, holott tudja, hogy elveszíthet, nyugodt szívvel hagyd el! Hidd el, nem ő volt akkor az igazi!
2010. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
55%
Nos, esetleg ha felhagysz a szakácskodással otthon, lehet hogy észbe kap. Ne főzz, pár napot-hetet-kibírsz otthoni főtt étel nélkül. Ha megkérdezni, hogy miért van ez, megemlíted hogy "drágám, számomra az ideális nő nem elvárja, hanem elkészíti az ételt"
2010. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

Lett volna egy lány, aki házias is.(nemtehetek róla, de nekem egy igazi nő az)Nem lett semmi, mert sajnáltam volna a sok erőfeszítést eldobni, amit ebbe a kapcsolatba helyeztem.

Hogy mit csinál otthon?Pakolászik, internet.Még séta se nagyon."és szeretek főzni"Láttátok volna milyen karácsonyi vacsit rittyentettem kettőnknek :)

2010. dec. 28. 09:54
 14/48 anonim ***** válasza:
68%

A legrosszabb, amikor azt mondja valaki,hogy ő nem ezt látta otthon! És??? A felnőtt emberek azért már túllátnak a neveltetésükön! Engem sem nagyon tanítgatott anyu főzni, mégis tudok. 20 éves korom körül kezdtem el megtanulni főzni, most 27 évesen elég kevés kaja van, amit nem tudok megcsinálni. Munkám mellett nem tudok mindennap főzni, de heti 3x biztos!

Ha tudja, hogy ezért elhagyhatod, akkor nem szeret igazán. Nézd, ha én szeretek valakit, akkor képes vagyok érte változni. Mondjuk erre pont én vagyok az élő példa. Rengeteget változtam a férjemért pozitív irányba.

Meg bennem az is felmerül,hogy a gyerekének ha lesz, hogy fog tudni főzni. Vagy akkor is te fogsz?

Én nő vagyok, de ha nekem olyan feleségem lenne, aki nem főz és még az ágyba is alig akar bebújni, tuti elhagynám!

2010. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos választ.A sexdologhoz annyit, hogy több párom is volt.Mindig nagyon jó volt.Vele is, kb. 1-évig, azóta mélyrepülés.Nyitott vagyok, és tudom mit kell tenni egy férfinak az ágyban.Inkább adakozó típus, ha értitek.

Csak már abból lett elegem, hogy ez a reakció általában másoktól:"A mai lányok ilyenek!".De ez nem igaz.

2010. dec. 28. 10:01
 16/48 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ha nem érdekli, hogy emiatt elveszíthet, meg bírja nézni azt, hogy te főzöl ő meg netezik, akkor bármennyire fáj is, szerintem nincs mit tenni, menni kell. Ne azért maradj, mert sajnálod az energiát amit eddig ebbe a kapcsolatba fektettél, hisz minden ráfordítással jár. Ennyi idő után magaddal és a saját jövőddel foglalkozz. A társa vagy nem a szolgája! Tapasztalatból mondom! Én a volt férjemért mindent megtettem (minden nap friss kaja, tiszt lakás stb), de mégsem úgy akartam élni, mint a szolgája, hanem, mint a társa.
2010. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindent lehet megengedni egy kapcsolaton belul, lehet alkalmazkodni, s turni, mint Te irod, de mindennek van hatara.

Ezt igy mond el a parodnak, s valoszinuleg, hogy akkor majd elgondolkozik azon, hogy mit is szeretne tenni, illetve Neki mi jelent megoldast.

Vagy az, hogy kiveszi a reszet a htb-i munkakbol, s ugy viselkedik, hogy az mindkettotoknek megfeleljen, vagy pedig kulon mentek!

Egyszeruen kozlod Vele, hogy mar nincs turokepesseged, s legy hatarozott, hogy erezze azt, hogy komolyan is gondolod azt, amit mondasz.

Ha valoban es oszinten szeret, akkor tenni fog azert, hogy egyutt tudjatok elni bekessegben es nyugalomban.

Ha nem, akkor nincs ertelme annak, hogy tovabb varj, mivel mar asszony, s illene tudni azt, hogy mi a feladata otthon. Nem az altalanossagban, hanem amit Ti elhataroztok.

2010. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
45%
Mond meg neki, hogy szégyen, amit csinál.És ha gyerek lesz egyszer? Ki fog főzni. Egyébként annyira utálom az ilyen nőket, hogy meg se próbálja, ilyenkor kívánom azt,hogy kerüljön olyan helyzetbe, hogy rákényszerüljön.Egy igazi nőben benne van, hogy szakács legyen , én imádok főzni és imádom,ha a férjem ezt megdicséri és szereti a főztömet.
2010. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
43%

Vannak ilyen "nők", a férjem volt felesége is ilyen volt ennyi idősen is meg 32 évesen is még mindig nem főz állítólag. Nagyon gáznak tartom. Számomra az ilyen nem nő, sőt ha még gyerek is van akkor meg anya sem.

23/L


Én főzök. :)

2010. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak.És el is szomorítanak.
2010. dec. 28. 10:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!