Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki nem kapott még karácsonyra...

Ki nem kapott még karácsonyra semmit rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Olvasom, hogy velem egykorúak mind parfüm, telefon stb, én meg semmit..kicsit szar kedvem van.

16L


2010. dec. 24. 19:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

És se kaptam, de én nem is kértem... Jan. 8-án lesz a szalagavatóm, utána ballagás... Épp elég lesz ezeket állni anyagilag... Inkább annak örüljetek, h van mit ennetek, és meleg lakásban vagytok. Vannak olyanok, akiknek ez sem adatott meg...

19/L

2010. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt tőlem kapjátok :) sok szeretettel.


34N

2010. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

ilyenkor senkinek nem kéne szomorkodnia...én is csak azért szomorkodom mert látom hogy mennyien szomorkodnak :((

ha kézzelfoghatót nem is,remélem szeretetet azért kapsz :)

kitartás,pár év és kezedben lesz életed :)

azért próbálj meg hálát adni azért amid van

békés ünnepeket


18F

2010. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi nem ajándékoztuk meg egymást, mert tudjuk, hogy nincs értelme az ünnep miatt felesleges hülyeségekre kidobni a pénzt. Amire szükségünk van, minden megvan. Nekünk ez így jó. Viszont jómódú rokonunk mindig megajándékoz minket, szóval ez is állhat a háttérben.:)
2010. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!