Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most nem a legjobb megoldás...

Ez most nem a legjobb megoldás, de mit hazudjak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy titkos kapcsolatban élek. 20 éves vagyok, édesanyámmal élek és egy sokkal idősebb férfival több éve együtt vagyunk. Néha néha jólesik nálaaludni csak nemtudom mit mondjak itthon... Anyum nagyon szeret kérdezgetni (ami természetes és utálok neki hazudni, de ha megtudná, hogy egy 48 éves a barátom bele is halna:( [konzervatív gondolkodású, 61 éves nő)


Szóval mi legyen a kímélő füllentés. Házibuli sincs mindig és akkor mért nem jövök haza az éjszaka közepén... Barátnőnél alvás is slampos...


Tudom, hogy nem jó megoldás.. de kell..szakítani nem tudunk...


köszi

21l


2010. dec. 19. 00:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Úristen!

Egy 21 éves lány egy majdnem 50 évessel?

De most komolyan...mire te lesyel 30, ő 60 :-o

Komolyanelk a akarod kötelezni magad egy 28 évvel idősebbel?

tecsak 20 vagy, előtted az egész élet, szórakozás, tanulás, jó munkahely,...

Meg szerintem az ízlésetek sem egyforma, és gondolom te még vágysz utazgatni, szórakozni, ő meg majd itthon nézi a tv-t...

Gondold át jól mit teszel

hazudnál az édesanyádnak,aki szeret, csak hogy aval a pasival találkozz....hát....

Hallottam már olyat is, hogy a pasicsak 10 évell volt öregeb, és soha nem voltak jól, a pasi nem egyezett bele smmibe, mindig otthon akart ülni, semmi kirándulás, és a nő még ékszert sem vehett magának, mert a férje aztmondta 'minek kell, csak pénzkidobás' vagy ha meglátott valami kozmetikai darabot, meg ilyensmit, kidobta.

Teljesen más korosztály vagytok...

Ns de teljesen mindegy, EZ A TE ÉLETED....TE DÖNTESZ!

2011. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
De r*ohadt egy beteg ember az és gyökér aki 44 éves létére kikezd egy 16 éves lánygyerekkel.
2011. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

előző vagyok:csak hogy megnyugtassalak nem viszed el a rekordot.

Az egyik ismerősöm 68 éves volt ,amikor egy 20 éves csajt tartott.

Hülye p*csák

Gondolom te is a lakásra mész, ahogy ő is kapott eggyett a "fatertól" :D

2011. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a legjobb megoldás, ha valamelyik haverodat bemutatod anyukádnak, mint a nagy őt és elmondod, hogy eztán nála fogsz aludni néha.

(szerintem jó dolog öregebb pasival járni - összehasonlíthatatlan)


:) 33/l

2011. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szive joga kit választ...de hosszú távon hazudni ilyen fontos dolgokban nem érdemes..hazugság hazugságot szül..később csak rosszabb lesz ha így folytatod.
2011. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!