Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most nem a legjobb megoldás...

Ez most nem a legjobb megoldás, de mit hazudjak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy titkos kapcsolatban élek. 20 éves vagyok, édesanyámmal élek és egy sokkal idősebb férfival több éve együtt vagyunk. Néha néha jólesik nálaaludni csak nemtudom mit mondjak itthon... Anyum nagyon szeret kérdezgetni (ami természetes és utálok neki hazudni, de ha megtudná, hogy egy 48 éves a barátom bele is halna:( [konzervatív gondolkodású, 61 éves nő)


Szóval mi legyen a kímélő füllentés. Házibuli sincs mindig és akkor mért nem jövök haza az éjszaka közepén... Barátnőnél alvás is slampos...


Tudom, hogy nem jó megoldás.. de kell..szakítani nem tudunk...


köszi

21l


2010. dec. 19. 00:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Előbb utóbb minden titok kiderül nincs az az isten aki ettől megóvjon.Ráadásul otthon élsz ez így nagyon rizikós dolog.meg vhogy úgy érzem méltatlan is a szülőddel szemben.Az állandó hazugság.nemtudom hogy lehet ebből kimászni és h megéri e annyira ezért a kapcsolatért..
2010. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%
Hogy hozott össze a sors vele?
2010. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Ha jó így NEKTEK,ne is szakíts!Inkább próbáld meg Anyukádnak be adagolni...tudod,a kor nem számít!Sok boldogságot!
2010. dec. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos a szülők sokszor nehezen értik meg mi jó a gyereküknek..örök haragot szíthat.A legjobb lenne talán ha külön utakon próbálnád meg ha már nem laknál otthon nem lenne beleszólása amúgy is nagykorú vagy már.
2010. dec. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
16 évesen kezdődött, közös hobbi...:)
2010. dec. 19. 00:27
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen hazudni kell? Hiszen felnőtt ember vagy...

Egy szép napon indulás előtt csak odaszólsz anyudnak

-Anyu,most megyek.Este ne várj,mert a barátomnál fogok aludni.."

Ha rákérdez kicsoda micsoda pasasod van akkor nyugodtan mond meg neki hogy 48 éves,és X éve együtt vagytok már..Nyugodjon meg,megvárjátok míg 50 lesz és csak utána lesz lagzi csak...

Majd szépen menj el,és anyukádnak is lesz ideje átgondolni,megemészteni az egészet...

Egyébként mi van ha ellenzi? Összedől a világ?

Sokkal rosszabb,hogy 21 évesen nem vagy őszinte..

2010. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

egyszerűen nem tudom elmondani neki.. ismeri a barátomat hallomásból, látásból... de nem lehet elmondani:'(

nem:(

2010. dec. 19. 00:59
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, ma a barátomnál alszom." - aztán időnként bemutatsz neki random udvarlókat. Szerintem 1 rekesz sörért bárki jópofizik pár órát, mintha ő lenne a nagy ő.
2010. dec. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
61%

Kérdezhetek valamit? Szerinted ebben a kapcsolatban mi a perspektíva? Nem feltétlenül azért, mert az apád lehetne ez a pasi, hanem mert szerinted hova vezet ez a gyerekes hazudozás? Hosszú távra (bocs, hosszabb távra) terveztek?

Ha közös életre vágytok, akkor szerinted nem jön el az az idő, amikor így is-úgy is be kell mutatnod anyudnak?

Amúgy ha már ilyen érett úriemberről van szó miért nem költözöl hozzá? De arról a pasasról is megvan a véleményem, aki negyven x évesen kamaszlánykákkal kezd. Tudom, tudom, biztos fülig szerelmes, biztos. (Bocs a szarkazmusért, de láttam már egyetmást.)

Én is kiálltam amúgy itthon a páromért, pedig az én szüleimnek is voltak fenntartásaik a párommal kapcsolatban, csupán, mert ő a fiatalabb, de én vagyok a lány. :-) Én tűzön-vízen kitartottam, "harcoltam", és meg is lett az eredménye. Most már szépen elvannak. Na, ez az igazi szerelem. Amikor teszel mások véleményére, mert tudod, hogy neked ő a legfontosabb.

Szerelmes vagy te a barátodba?

2010. dec. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó, te aztán büszke lehetsz magadra!!Minek vered itt a melled,szerinted a kérdező erre kért téged??Fura, hogy ide jösz és először is kölöd, mennyire szuper vagy mindenben...:D

Kérdező, megértem, hogy félsz. Talán mégis érdemes túlesni valahogy ezen a dolgon, lesz, ami lesz.Erősebb leszel ezáltal és tapasztaltabb.

2010. dec. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!