Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vártátok az unokaöcséteket...

Vártátok az unokaöcséteket vagy -húgotokat?

Figyelt kérdés
Én pár hete tudtam meg, hogy a testvérem babát vár, azóta csak arra tudok gondolni, hogy milyen lesz, ha végre megszületik, miket fogunk csinálni. Meg sem tudom érteni a barátnőmet, aki nem örült az öccse születésének (és azóta sem örül neki). Ti hogy voltatok vele, mikor megtudtátok, hogy unokaöcsétek/húgotok lesz? :)
2010. dec. 18. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mivel nem rajongok a gyerekekért ezért félek. Tesóim nem tudják, hogy nem szeretem a gyerekeket és nem is akarom megmondani, mert hallottam tőlük durva kijelentést, hogy milyen ember az, aki nem szereti a babucikákat. (nem parodizálás, tényleg így mondták)
2010. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az ilyet úgy utálom. Mi az, hogy milyen ember az, aki nem szereti? Ugyanolyan, mint a többi. Szörnyű, hogy ez az ember mércéje..
2010. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem annyira örültem,hogy a testvéremnek gyereke lesz,mert nekünk 10 éve nem születik kisbabánk sajnos.Azóta már kettő van nekik,és anyukámat szinte sakkban tartják az unokákkal,zsarolják,szidják,hogy nem vigyáz eleget rájuk,stb..Azóta a tesómék nagyon megváltoztak,mindent a gyerekektől tesznek függővé,minden a gyerekeik körül forog,flegmák,követelőzőek,sértődősek.Anyukám meg jobban szereti a két unokáját,mint engem,a saját lányát.És az nagyon rosszul esik,amikor mondja nekem,hogy két napja nem láttam az unokáimat,de engem fölhívni is elfelejt,van hogy egy hétig is.Nem érzi hogy ez nekem mennyire fáj..
2010. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, persze hogy "nem kötelező" szeretni a gyerekeket, csak én találom ezt furcsának. :)


Tudom, hogy lesz a babával sok gond meg hiszti, de ettől függetlenül nagyon várom. Nyár elején születik meg :)

2010. dec. 19. 10:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs unokaöcsém se unokahúgom de mivel a tesómat se szeretem ezért az ő gyereke se érdekelne.
2010. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!